Do 29. Finału WOŚP pozostało
75 dni

Now! Go Online sprzedało się

2014-03-03 09:11:40
O tak, sprzedaliśmy się i jesteśmy się z tego dumni! Jako Now! Go Online wystawiliśmy na aukcjach WOŚP swoje szkolenie na temat internetów. Ogromnie nas cieszy, że wylicytowali nas pracownicy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości! Efektem tego jest szkolenie, które zakończyło się wczoraj. 
 
Razem z pracownikami PARP staraliśmy się odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania dotyczące pracy i działań w internecie. Rozmawialiśmy o mediach tradycyjnych, o social media, a także jak szukać odpowiednich osób “do internetu”, jak radzić sobie z kryzysami i jak współpracować z agencjami. W drugim dniu szkolenia zmierzyliśmy się z tematem planowania czasu i realizacji projektów, a także opowiedzieliśmy o reklamach m.in. na Facebooku.

Teraz czeka nas czas konsultacji i przygotowania materiałów poszkoleniowych przydatnych uczestnikom naszego szkolenia. 
 
O samym szkoleniu będziemy Wam jeszcze opowiadać, z pewnością zobaczycie także nasz vlog, który nagraliśmy.

A może chcecie, żeby Wam opowiedzieć o czymś konkretnym? Dajcie znać! Zobaczymy, co da się zrobić :) Wy też możecie nas kupić :) A w zasadzie - wypożyczyć na czas szkolenia. Jeśli będziecie zainteresowani - dajcie znać!
POKAŻ PODOBNE
2020-10-13 11:21:07

Wszystkiego najlepszego Patrolowcy

Razem z naszymi wolontariuszami – jak co roku – 13 października, świętujemy dziś Dzień Pokojowego Patrolowca.

2020-08-05 10:51:47

Rekordowa oglądalność 26. Pol’and’Rock Festival online

W nocy z 2 na 3 sierpnia zakończyła się 26. edycja Pol’and’Rock Festival, czyli Najpiękniejsza Domówka Świata, która w całości transmitowana była w internecie. Znamy wyniki oglądalności.

Zobacz też