Do 29. Finału WOŚP pozostało
46 dni
Finały

Nowy Sącz - 26. Finał WOŚP w Nowym Sączu

2018-01-16 00:29:22

Nasi wolontariusze, ludzie w przeróżnym wieku, ale z jednym celem, rozpoczęli zbieranie już od godzin porannych, mimo niesprzyjającej aury. Większość atrakcji miała miejsce na rynku sądeckim, na rozłożonej tam scenie, chociaż warto też wspomnieć o turnieju koszykarskim odbywającym się na hali MOSiR przy ulicy Nadbrzeżnej. Na tejże scenie wystąpili tacy wykonawcy jak Michał Szczygieł, Kruca Banda, 33 trzysta i wielu innych. Odbyły się też tam "licytacje" WOŚP, między innymi maskotki Jurka Owsiaka, zrobione z włóczki przez panią Teresę, za które serdecznie jej dziękujemy. Finał przypieczętowaliśmy światełkiem do nieba, które przyciągnęło wielu chętnych na sądecki rynek.

 

W tym roku nowosądecki wkład w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wyniósł 105 230,76 złotych! To więcej niż zeszłoroczna kwota, wtedy sądeczanie wrzucili do puszek niespełna 90 tysięcy złotych. Mamy zatem nowy rekord! Mamy nadzieję, że w nadchodzących latach ten rekord będzie bity przez nas regularnie.

Chcemy bardzo podziękować wszystkim którzy wzięli udział w 26. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nie tylko wolontariuszom, ale też każdemu, kto wrzucił chociaż grosika do puszki lub w jakikolwiek inny sposób wspomógł Orkiestrę w jej szczytnym celu. Dziękujemy także Prezydentowi Miasta Ryszardowi Nowakowi za objęcie wydarzenia patronatem honorowym oraz pracownikom Urzędu Miasta Nowego Sącza za wszelkie instrukcje i wsparcie naszych działań. Jesteśmy zadowoleni z tegorocznych obchodów Finału w Nowym Sączu i liczymy na to, że ta organizacja będzie nam szła coraz lepiej i nasz wkład w WOŚP będzie tylko wzrastał. Widzimy się już za rok. SIEMA!

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-10-13 13:57:13

Uczestnicy Pol'and'Rock Festival i Finałów WOŚP ratują życie!

67 przyjaciół Orkiestry uratowało innym życie, zostając dawcą szpiku! 13 października obchodzimy Ogólnopolski Dzień Dawcy Szpiku, czyli dzień poświęcony osobom, które zdecydowały się przekazać swoje komórki macierzyste.

2020-10-01 12:05:00

Domowa Orkiestra (znów) gra!

Drugi sezon specjalnego programu Jurka Owsiaka – Domowa Orkiestra live wystartował. Codziennie o 11:00, m.in. na kanałach społecznościowych Fundacji WOŚP i KręciołaTV, śledzić można kolejne wydania z materiałami na temat działań Fundacji, a przede wszystkim bieżące informacje dotyczące przygotowań do styczniowego Finału.

2020-09-15 09:40:00

29. Finał WOŚP – czas start!

Mimo pandemii i wiążących się z nią zmian, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie rozbrzmi na całym świecie, by zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych. 29. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia, a już 5 października ruszy rejestracja sztabów.

2020-10-13 11:21:07

Wszystkiego najlepszego Patrolowcy

Razem z naszymi wolontariuszami – jak co roku – 13 października, świętujemy dziś Dzień Pokojowego Patrolowca.

Zobacz też