W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN
Finały

Nowy Sącz - 26. Finał WOŚP w Nowym Sączu

2018-01-16 00:29:22

Nasi wolontariusze, ludzie w przeróżnym wieku, ale z jednym celem, rozpoczęli zbieranie już od godzin porannych, mimo niesprzyjającej aury. Większość atrakcji miała miejsce na rynku sądeckim, na rozłożonej tam scenie, chociaż warto też wspomnieć o turnieju koszykarskim odbywającym się na hali MOSiR przy ulicy Nadbrzeżnej. Na tejże scenie wystąpili tacy wykonawcy jak Michał Szczygieł, Kruca Banda, 33 trzysta i wielu innych. Odbyły się też tam "licytacje" WOŚP, między innymi maskotki Jurka Owsiaka, zrobione z włóczki przez panią Teresę, za które serdecznie jej dziękujemy. Finał przypieczętowaliśmy światełkiem do nieba, które przyciągnęło wielu chętnych na sądecki rynek.

 

W tym roku nowosądecki wkład w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wyniósł 105 230,76 złotych! To więcej niż zeszłoroczna kwota, wtedy sądeczanie wrzucili do puszek niespełna 90 tysięcy złotych. Mamy zatem nowy rekord! Mamy nadzieję, że w nadchodzących latach ten rekord będzie bity przez nas regularnie.

Chcemy bardzo podziękować wszystkim którzy wzięli udział w 26. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nie tylko wolontariuszom, ale też każdemu, kto wrzucił chociaż grosika do puszki lub w jakikolwiek inny sposób wspomógł Orkiestrę w jej szczytnym celu. Dziękujemy także Prezydentowi Miasta Ryszardowi Nowakowi za objęcie wydarzenia patronatem honorowym oraz pracownikom Urzędu Miasta Nowego Sącza za wszelkie instrukcje i wsparcie naszych działań. Jesteśmy zadowoleni z tegorocznych obchodów Finału w Nowym Sączu i liczymy na to, że ta organizacja będzie nam szła coraz lepiej i nasz wkład w WOŚP będzie tylko wzrastał. Widzimy się już za rok. SIEMA!

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-05-22 13:05:18

Warszawa, Łódź i Poznań z analizatorami od WOŚP

Sprzęt dla laboratoriów diagnozujących osoby z podejrzeniem zakażenia koronawirusem o wartości blisko 10,5 miliona złotych jest jednym z największych zakupów jakich dokonaliśmy w ramach walki z COVID-19. Do Warszawy, Łodzi i Poznania trafiły właśnie specjalistyczne analizatory, pozwalające na znaczne przyspieszenie diagnostyki i przeprocesowanie nawet 2304 próbek w ciągu doby.

2020-06-10 15:31:18

Kardiomonitory od WOŚP trafią do 44 szpitali

Kilkanaście dni koleją – tak wyglądał transport 100 kardiomonitorów, które Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zamówiła w Chinach z przeznaczeniem dla placówek walczących z COVID-19. Urządzenia o wartości ponad 2 milionów złotych trafią do szpitali przed końcem czerwca, część już teraz pomaga monitorować stan zdrowia pacjentów.

2020-05-20 16:27:50

Trzeci transport WOŚP wylądował w Warszawie

Przed kilkoma godzinami na Lotnisku Chopina w Warszawie wylądował trzeci już samolot z wyposażeniem medycznym zamówionym przez Fundację WOŚP z myślą o szpitalach walczących z koronawirusem. Na pokładzie znalazło się 40 tys. kombinezonów, które już wkrótce wyruszą w drogę do medyków z całej Polski.

2020-05-19 16:20:00

Ultrasonografy dla szpitali zakaźnych

19 maja w siedzibie Fundacji WOŚP nastąpiło symboliczne przekazanie Orkiestrze 25 zestawów ultrasonograficznych, stanowiących darowiznę od firmy Philips Polska. Sprzęt ten trafi do placówek zlokalizowanych w całej Polsce, przede wszystkim do szpitali przekształconych w zakaźne. Wartość darowizny to około 1,2 miliona złotych.

Zobacz też