Podczas 29. Finału zebraliśmy:
210 813 830 PLN
Fundacja
Medycyna

Odwołanie 56. Konkursu Ofert

2020-10-22 10:42:43

Fundacja WOŚP zawiadamia wszystkie firmy, które złożyły dokumenty formalnoprawne z zamiarem złożenia oferty wstępnej i przystąpienia do Konkursu Ofert, który miał się odbyć w dniach 3, 4, 5 i 6 listopada – że Konkurs Ofert zostaje odwołany z powodu objęcia pracowników Fundacji kwarantanną. Wszystkie wpłaty dokonane przez firmy na rzecz spółki Złoty Melon – wykonawcę czynności organizacyjnych, zostaną zwrócone na rachunki bankowe z których były przelane w terminie nie dłuższym niż 2 tygodnie od dnia pojawienia się niniejszego powiadomienia na platformie konkursowej oraz na stronach internetowych Fundacji.

Termin nowego Konkursu Ofert zostanie podany do wiadomości w publicznym ogłoszeniu stosownie do przepisu pkt 1 części A (Zasady ogólne dotyczące postępowania prowadzonego w trybie konkursu ofert) Regulaminu procedur stosowanych przez Fundację przy zakupach wyrobów.

Na okres do ogłoszenia nowego Konkursu Ofert, Fundacja zarchiwizuje złożone dokumenty formalnoprawne, z uwagi na możliwość powołania się na tę okoliczność w przypadku ponownego przystąpienia do konkursu.

 

Fot. Łukasz Widziszowski

POKAŻ PODOBNE
2021-01-21 15:00:03

Pokaż, że grasz z nami!

Do 29. Finału WOŚP zostało już tylko 10 dni! Jeśli nas wspierasz, pokaż to całemu światu. Skorzystaj z filtra na Instagramie i nakładek na zdjęcia profilowe na Facebooku.

2021-01-13 11:25:00

21 pomysłów na zimową aktywność z WOŚP

Nie masz pomysłów na organizację czasu i atrakcje dla dzieci w domu? Skorzystaj z gotowych materiałów przygotowanych przez WOŚP. Tylko w tym artykule przygotowaliśmy dla Twojego dziecka 21 pomysłów na zabawy w domu. Sprawdź i sami wybierzcie to - co Twoje dziecko lubi robić najbardziej!

2021-01-17 10:15:00

Nowe technologie w pomaganiu

Każdy kolejny Finał WOŚP to czas, w którym wszyscy Polacy łączą się w jednym celu – aby zebrać środki dla polskich szpitali. Celem 29. Finału jest laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy. Ze względu na pandemię Covid-19 tegoroczny Finał będzie wyjątkowy. Szczególną rolę odegrają w nim nowoczesne technologie, które coraz częściej stoją w służbie pomocy potrzebującym. PayU już od 19 lat wspiera WOŚP, zapewniając wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla wpłat na zbiórkach internetowych. Dzięki temu setki tysięcy darczyńców mogą pomagać bez wychodzenia z domu.

2021-01-15 11:25:44

Lavazza gra z WOŚP!

Włoski producent kawy ogłasza dwuletnią współpracę z WOŚP. Zaangażowana w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i udzielanie konkretnego wsparcia, Lavazza, zdecydowała się na udział w największej polskiej akcji charytatywnej.

Zobacz też