Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Na koncie mamy już:
56 342 988 PLN
2019-01-22 14:49:02

Kwota deklarowana a kwota na koncie

Co roku na zakończenie każdego Finału podajemy kwotę deklarowaną. Co to oznacza? Czym się różni od kwoty na koncie?
2019-01-22 09:41:18

Ponad 2 miliony dzięki Waszym SMS-om!

Dzisiaj ostatni dzień, kiedy można wesprzeć cel 27. Finału za pomocą SMS-ów.
2019-01-21 13:24:15

Jurek Owsiak podsumowuje 27. Finał WOŚP

Konferencja prasowa Jurka Owsiaka podsumowująca 27. Finał WOŚP.
2019-01-19 17:53:00

Dwa słowa Jurka Owsiaka do Prezydenta Pawła Adamowicza

Dwa słowa Jurka Owsiaka do Prezydenta Pawła Adamowicza.
2019-01-17 15:00:00

Sobotnia zbiórka WOŚP w Gdańsku

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, na prośbę rodziny śp. Prezydenta Miasta Gdańsk Pawła Adamowicza, zdecydowała się przeprowadzić zbiórkę wśród osób uczestniczących w sobotnich uroczystościach pogrzebowych.
2019-01-16 12:27:15

Drodzy Przyjaciele

Jesteśmy, wszyscy w Fundacji, a przede wszystkim Jurek, wzruszeni, poruszeni i wdzięczni za Wasze przeogromne wsparcie dla nas i dla Jurka. Bardzo chcielibyśmy każdemu z Was osobiście podziękować (...) Największą tragedię przeżywają jednak teraz bliscy ś.p. Prezydenta Pawła Adamowicza, jego rodzina, współpracownicy, przyjaciele, mieszkańcy Gdańska. W tej chwili to oni najbardziej potrzebują wsparcia i to oni muszą poczuć, że w obliczu tego koszmaru nie są osamotnieni.
2019-01-15 15:06:10

Rezygnacja Jerzego Owsiaka

Prezes Zarządu Jerzy Owsiak oświadczył zebranym członkom Zarządu, że postanawia zrezygnować z pełnienia funkcji prezesa Zarządu Fundacji WOŚP z dniem 14 stycznia br., w związku z wydarzeniami, które miały miejsce w Gdańsku w dniu 13.01.2019r. w czasie 27. Finału WOŚP.
2019-01-14 16:20:58

Oświadczenie Jerzego Owsiaka - 14.01.2019

Oświadczenie Jerzego Owsiaka w czasie konferencji prasowej po 27. Finale WOŚP.
2019-01-13 23:36:52

Deklarowana kwota 27. Finału WOŚP

Emocje jeszcze nie opadły, nie kończymy jeszcze działać, ale wstępnie możemy podać deklarowaną kwotę 27. Finału WOŚP.
2019-01-13 23:12:18

Kwota deklarowana wyższa niż w zeszłym roku!

Tu się dzieje jakaś magia? Tegoroczne finałowe granie opanowało cały świat!
2019-01-13 22:49:39

Za nami Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców

Zakończyła się najbardziej wyczekiwana licytacji dzisiejszego wieczoru. Złote Serduszka i Złote Karty znalazły swój nowy dom. Serduszko numer jeden zostało zlicytowane za 1 200 000 złotych a Złota Karta 123 456 złotych.
2019-01-13 20:45:35

Oświadczenie Jerzego Owsiaka - 13.01.2019

Jerzy Owsiak wydał oświadczenie w sprawie incydentu w Gdańsku.
2019-01-13 19:55:12

Rozbłysnęło Światełko do nieba!

Po raz kolejny niebo rozświetliło się od Światełka do nieba. W tym roku gdzieniegdzie w zmienionej formie i równie pięknie!
2019-01-13 19:25:00

Mamy MILIARD!

To co się dzieje, jest po prostu niesamowite! Dziękujemy, że jesteście z nami!
2019-01-13 16:42:55

Rotterdam - Brazylijskie rytmy w wykonaniu Holendrów na 27 finale WOŚP

Zespół bębniarzy Ritmolanda po raz drugi rozgrzał do czerwoności gości i wolontariuszy w Docku Charlois w Rotterdamie. Lider Paul van Niespen opowiada nam o specjalnej relacji z Polakami jaką nawiązał na Kubie.
2019-01-13 16:36:23

Jak wspierać WOŚP?

27. Finał WOŚP trwa od samego rana. Zastanawiasz się, jak jeszcze nas wspierać? Wyjaśniamy!


Czekaj - trwa pobieranie treści

Zobacz też