Finały

Olsztyn - Taksówkarze po raz 20-ty!

2017-12-05 16:02:31

Wiecie, że jesteśmy jedynym miastem w Polsce, które podczas Finału WOŚP otrzymuje nieodpłatne wsparcie od korporacji taksówkarskich? Taką informację mamy od Samorządowego Związku Zawodowego Taksówkarzy RP. Aż 3 największe, olsztyńskie korporacje TAXI grają z nami. To dzięki nim, w dniu finału, nasi wolontariusze bezpiecznie poruszają się po mieście. To znaczy, że gdy tylko odbiorą swoje wośpowe gadżety, a ich miejsce kwestowania znajduje się w dużej odległości od sztabu nasi kierowcy zawożą ich tam. Dodatkowo uruchomiony jest specjalny numer telefonu tylko dla wolontariuszy, którzy po skończeniu swojej zmiany mogą taką "darmową" taksówkę zamówić, żeby odwieźć puszki do banku. W tym roku zagrają z nami po raz 20-ty!

Dziękujemy!

 

opis obrazka

POKAŻ PODOBNE
2018-05-23 09:24:57

Asystent/ka działu medycznego poszukiwana!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy poszukuje osoby do pracy w dziale medycznym na stanowisku asystenta/asystentki działu.

2018-06-15 17:23:56

Trwa II Zlot Sztabów Zagranicznych

W belgijskim Ośrodku Macierzy Szkolnej w Comblain-la-Tour trwa organizowany przez brukselski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy II Zlot Sztabów Zagranicznych WOŚP. Zobaczcie co dzieje się w Belgii i sprawdźcie kiedy odbędzie się 27. Finał WOŚP!

2018-07-16 12:07:07

TVN i WOŚP zapraszają na Wielki Mecz

W niedzielę, 9 września na murawie stadionu przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie po raz kolejny spotkają się drużyny TVN i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na czele drużyn staną Grzegorz Kajdanowicz i Jurek Owsiak, a gospodarzami imprezy będą Agnieszka Woźniak-Starak i Filip Chajzer.

2018-07-27 20:00:00

Największa kancelaria prawna na świecie wspiera Jerzego Owsiaka

Kancelaria Dentons, obecnie największa firma prawnicza na świecie, działając pro bono, zdecydowała się udzielić wsparcia i doradztwa prawnego Jerzemu Owsiakowi.

Zobacz też