Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni

ONline4ever - goonline!

2014-03-21 09:22:26
W środę 20 marca  odbyła się konferencja ONline4ever organizowana w Poznaniu przez Fundację Kształcenia Ustawicznego PERITIA a skierowana do organizacji pozarządowych zainteresowanych działaniem w Internecie. Now! Go Online kolejny raz było patronem medialnym konferencji. Mieliśmy także okazję opowiedzieć o naszych internetowych działaniach w Fundacji WOŚP, a na scenie wystąpiła Anna Jadwiga Orzech. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli udostępnić Wam znakomite wystąpienia gości zaproszonych na konferencję - organizatorzy zapewnili, że będą one dostępne, więc oczywiście natychmiast damy Wam znać.
A było kogo słuchać, specjaliści w swoim fachu dali nam pełen pakiet najważniejszych informacji - zarówno dotyczących tego jak konkretnie rozwiązywać swoje problemy, jak i próby zmiany sposobu myślenia ngo. Działo się, działo! Zresztą - nazwiska mówią same za siebie, będziecie mogli sprawdzić jak opowiada Paweł Tkaczyk, wyciągnąć kilka dobrych praktyk od Justyny Kwiecień z Socjomanii, dostać dobre rady dotyczące tego jak żyć i dogadać się z dziennikarzem od Moniki Synoradzkiej, pomyśleć o własnym sklepie dzięki inspiracji Katarzyny Garbaciak, czy jak śledzić siebie samego :P przy pomocy monitoringu, o którym szerzej opowiedział Wojciech Pigla.

Tymczasem - zobaczcie nasz vlog i czekajcie razem z nami na kolejne foty i wykłady. Co Wam będziemy opowiadać, jak zaraz sami wszystko zobaczycie :)
 

 
POKAŻ PODOBNE
Zobacz też