Fundacja

Orkiestrowa flaga na Evereście!

2018-05-23 16:13:54
 
Na warszawskim lotnisku Okęcie wylądował dziś świeżo upieczony zdobywca Mount Everest - Kamil Suchański, wolontariusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ze sztabu działającego przy Echu Dnia w Kielcach, który w styczniu tego roku, dzierżąc w dłoni orkiestrową flagę zdobył leżący na Antarktydzie szczyt Mount Vinson (4892 m n.p.m.)
 
 
Pan Kamil, zdobywając najwyższy szczyt ziemi Mount Everest (8848 m n.p.m.) po raz kolejny zabrał ze sobą flagę z sercem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którą zatknął na szczycie góry.
 
 
Na lotnisku powitał go osobiście Jerzy Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dziękując za wkład w promowanie inicjatywy na świecie, oraz gratulując niezwykłego osiągnięccia.
 
 
 

Pan Kamil nie pierwszy raz zrobił sobie zdjęcie z nasza flagą w ekstremalnym miejscach. Jesteśmy mu za to bardzo zobowiązani!

 

Bo takie niesienie naszej pięknej orkiestrowej idei w świat jest czymś bardzo, bardzo wartościowym. A przy okazji jego ostatniego dokonania – warto pamiętać i podkreślać, że każdy z nas ma swój Mount Everest. Pan Kamil ten prawdziwy zdobył w sposób profesjonalny, bo to był jego cel.

 

Przed nim jeszcze jeden szczyt Korony Świata. A dla mnie i dla nas to najlepsza motywacja, aby osiągać swoje cele, aby pokonywać trudności, aby się nie poddawać, aby zwyciężać. Przecież pan Kamil nie jest alpinistą i to w nim najbardziej cenimy - powiedział Jerzy Owsiak, Prezez Zarządu Fundacji WOŚP

 

POKAŻ PODOBNE
2018-06-06 11:36:35

Dodatek do Gazety Wyborczej o pierwszej pomocy

W środę i czwartek, 13 i 14 czerwca w Gazecie Wyborczej znajdziecie zeszyty p.t. UWAGA, WAKACJE!, które koniecznie zabierzcie ze sobą na urlop – obóz, kolonie czy wczasy.

2018-06-22 14:40:04

Jurek nagrodzony przez kardiochirurgów

Jurek Owsiak jako pierwsza osoba nie będąca specjalistą kardio- lub torakochirurgi otrzymał Nagrodę Honorową Polskiego Towarzystwa Kardio-Torachirurgów.

2018-05-31 13:37:25

Jak wykorzystujemy technologie?

Festiwal Sektor 3.0 to największe w Polsce wydarzenie dotyczące wykorzystania nowych technologii w działaniach społecznie użytecznych.

2018-06-07 17:25:02

WOŚP laureatem Nagrody Obywatelskiej Parlamentu Europejskiego

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy otrzymała dziś pismo sygnowane przez Panią Sylvie Guillaume, Wiceprzewodniczącą Parlamentu Europejskiego i Przewodniczącą Kapituły Europejskiej Nagrody Obywatelskiej.

Zobacz też