Fundacja

Orkiestrowa flaga na Evereście!

2018-05-23 16:13:54
 
Na warszawskim lotnisku Okęcie wylądował dziś świeżo upieczony zdobywca Mount Everest - Kamil Suchański, wolontariusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ze sztabu działającego przy Echu Dnia w Kielcach, który w styczniu tego roku, dzierżąc w dłoni orkiestrową flagę zdobył leżący na Antarktydzie szczyt Mount Vinson (4892 m n.p.m.)
 
 
Pan Kamil, zdobywając najwyższy szczyt ziemi Mount Everest (8848 m n.p.m.) po raz kolejny zabrał ze sobą flagę z sercem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którą zatknął na szczycie góry.
 
 
Na lotnisku powitał go osobiście Jerzy Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dziękując za wkład w promowanie inicjatywy na świecie, oraz gratulując niezwykłego osiągnięccia.
 
 
 

Pan Kamil nie pierwszy raz zrobił sobie zdjęcie z nasza flagą w ekstremalnym miejscach. Jesteśmy mu za to bardzo zobowiązani!

 

Bo takie niesienie naszej pięknej orkiestrowej idei w świat jest czymś bardzo, bardzo wartościowym. A przy okazji jego ostatniego dokonania – warto pamiętać i podkreślać, że każdy z nas ma swój Mount Everest. Pan Kamil ten prawdziwy zdobył w sposób profesjonalny, bo to był jego cel.

 

Przed nim jeszcze jeden szczyt Korony Świata. A dla mnie i dla nas to najlepsza motywacja, aby osiągać swoje cele, aby pokonywać trudności, aby się nie poddawać, aby zwyciężać. Przecież pan Kamil nie jest alpinistą i to w nim najbardziej cenimy - powiedział Jerzy Owsiak, Prezez Zarządu Fundacji WOŚP

 

POKAŻ PODOBNE
2018-10-08 15:35:24

Sprawdź oglądalność Wielkiego Meczu

Wielki Mecz WOŚP vs. TVN za nami! Wspólnie wsparliśmy zakup karetki noworodkowej dla Kliniki Neonatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu - dziękujemy, że byliście razem z nami! Jesteście ciekawi, ile osób przed telewizory i ekrany komputerów przyciągnęła transmisja Wielkiego Meczu? Sprawdźcie szczegóły!

2018-10-30 11:08:43

Szkolenie Pokojowego Patrolu - już wkrótce!

Już wkrótce 27. Finał WOŚP, ale Orkiestra gra przez cały rok. We wszystkich działaniach pomagają wolontariusze Pokojowego Patrolu. Już wkrótce organizujemy kolejne szkolenie, które jest pierwszym krokiem do działania jako PP.

2018-10-05 11:10:30

Wspierasz bicie rekordu? Pokaż, że jesteś z nami!

Pokażcie, że wspieracie próbę pobicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo–oddechowej przez jak największą ilość osób! Przygotowaliśmy dla Was kilka różnych możliwości wpierania rekordu. Zobaczcie szczegóły!

2018-10-12 11:16:54

Nowa karetka w Elblągu

Od początku działalności WOŚP do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu trafił już sprzęt medyczny o łącznej wartości 2,5 mln zł. Dzisiaj trafiła tam nowoczesna karetka neonatologiczna wyposażona w specjalistyczny inkubator transportowy.

Zobacz też