Fundacja

Orkiestrowa flaga na Evereście!

2018-05-23 16:13:54
 
Na warszawskim lotnisku Okęcie wylądował dziś świeżo upieczony zdobywca Mount Everest - Kamil Suchański, wolontariusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ze sztabu działającego przy Echu Dnia w Kielcach, który w styczniu tego roku, dzierżąc w dłoni orkiestrową flagę zdobył leżący na Antarktydzie szczyt Mount Vinson (4892 m n.p.m.)
 
 
Pan Kamil, zdobywając najwyższy szczyt ziemi Mount Everest (8848 m n.p.m.) po raz kolejny zabrał ze sobą flagę z sercem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którą zatknął na szczycie góry.
 
 
Na lotnisku powitał go osobiście Jerzy Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dziękując za wkład w promowanie inicjatywy na świecie, oraz gratulując niezwykłego osiągnięccia.
 
 
 

Pan Kamil nie pierwszy raz zrobił sobie zdjęcie z nasza flagą w ekstremalnym miejscach. Jesteśmy mu za to bardzo zobowiązani!

 

Bo takie niesienie naszej pięknej orkiestrowej idei w świat jest czymś bardzo, bardzo wartościowym. A przy okazji jego ostatniego dokonania – warto pamiętać i podkreślać, że każdy z nas ma swój Mount Everest. Pan Kamil ten prawdziwy zdobył w sposób profesjonalny, bo to był jego cel.

 

Przed nim jeszcze jeden szczyt Korony Świata. A dla mnie i dla nas to najlepsza motywacja, aby osiągać swoje cele, aby pokonywać trudności, aby się nie poddawać, aby zwyciężać. Przecież pan Kamil nie jest alpinistą i to w nim najbardziej cenimy - powiedział Jerzy Owsiak, Prezez Zarządu Fundacji WOŚP

 

POKAŻ PODOBNE
2018-07-31 19:36:40

Malowanie samochodu Filipa Chajzera podczas Pol’And’Rock.

W trakcie festiwalu uczestnicy Pol’And’Rock pod okiem artysty Szymona Chwalisza nadadzą nowego koloru golfowi Filipa Chajzera. Auto trafi do licytacji podczas nadchodzącego 27. Finału WOŚP.

2018-08-22 14:47:57

Poznaj zawodników drużyny WOŚP!

Już 9 września na Stadionie Miejskim Legii Warszawa, podczas rewanżowego spotkania po raz kolejny zmierzą się drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i telewizji TVN. Poznaj zawodników, którzy wystąpią w tym roku w barwach Orkiestry!

2018-08-29 14:36:42

Dołącz do Pokojowego Patrolu! Ruszają szkolenia!

Rozpoczynamy kolejny sezon szkoleń w Centrum Wolontariatu Fundacji WOŚP. Jest to doskonała okazja do tego aby dołączyć do Pokojowego Patrolu i w ten sposób działać razem z Orkiestrą.

2018-10-12 11:16:54

Nowa karetka w Elblągu

Od początku działalności WOŚP do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu trafił już sprzęt medyczny o łącznej wartości 2,5 mln zł. Dzisiaj trafiła tam nowoczesna karetka neonatologiczna wyposażona w specjalistyczny inkubator transportowy.

Zobacz też