Fundacja

Orkiestrowa flaga na Evereście!

2018-05-23 16:13:54
 
Na warszawskim lotnisku Okęcie wylądował dziś świeżo upieczony zdobywca Mount Everest - Kamil Suchański, wolontariusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ze sztabu działającego przy Echu Dnia w Kielcach, który w styczniu tego roku, dzierżąc w dłoni orkiestrową flagę zdobył leżący na Antarktydzie szczyt Mount Vinson (4892 m n.p.m.)
 
 
Pan Kamil, zdobywając najwyższy szczyt ziemi Mount Everest (8848 m n.p.m.) po raz kolejny zabrał ze sobą flagę z sercem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którą zatknął na szczycie góry.
 
 
Na lotnisku powitał go osobiście Jerzy Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dziękując za wkład w promowanie inicjatywy na świecie, oraz gratulując niezwykłego osiągnięccia.
 
 
 

Pan Kamil nie pierwszy raz zrobił sobie zdjęcie z nasza flagą w ekstremalnym miejscach. Jesteśmy mu za to bardzo zobowiązani!

 

Bo takie niesienie naszej pięknej orkiestrowej idei w świat jest czymś bardzo, bardzo wartościowym. A przy okazji jego ostatniego dokonania – warto pamiętać i podkreślać, że każdy z nas ma swój Mount Everest. Pan Kamil ten prawdziwy zdobył w sposób profesjonalny, bo to był jego cel.

 

Przed nim jeszcze jeden szczyt Korony Świata. A dla mnie i dla nas to najlepsza motywacja, aby osiągać swoje cele, aby pokonywać trudności, aby się nie poddawać, aby zwyciężać. Przecież pan Kamil nie jest alpinistą i to w nim najbardziej cenimy - powiedział Jerzy Owsiak, Prezez Zarządu Fundacji WOŚP

 

POKAŻ PODOBNE
2018-04-13 16:08:12

Zamów orkiestrowe hologramy dla swojej szkoły!

Twoja szkoła bierze udział w Programie Edukacyjnym "Ratujemy i Uczymy Ratować"? Nie zwlekaj i już teraz zamów hologramy na świadectwa szkolne dla swoich uczniów!

2018-04-04 13:45:38

Koniec pierwszego etapu konkursu dla szkół

Zakończył się pierwszy etap 7. Ogólnopolskiego Konkursu Ratujemy i Uczymy Ratować. Bardzo dziękujemy wszystkim szkołom, które zgłosiły się do udziału w konkursie i wysłały do nas przepiękne plakaty edukacyjne poświęcone pierwszej pomocy.

2018-05-11 18:10:37

Rondo im. WOŚP w Skarżysku Kamiennej

To już informacja oficjalna – dziś, w piątek 11 maja, w Skarżysku Kamiennej dokonano uroczystego nadania imienia Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy rondu u zbiegu ulic Paryskiej, Metalowców i Norwida. Decyzję Rady Miasta o nadaniu imienia WOŚP podjęto jednomyślnie.

2018-04-13 16:06:58

Jerzy Owsiak najbardziej podziwianym Polakiem!

Prezes Zarządu Fundacji WOŚP jest najbardziej podziwianym Polakiem według międzynarodowego rankingu YouGov.

Zobacz też