Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Podczas 27. Finału zebraliśmy:
175 938 717 PLN
Fundacja

Orkiestrowa flaga na Evereście!

2018-05-23 16:13:54
 
Na warszawskim lotnisku Okęcie wylądował dziś świeżo upieczony zdobywca Mount Everest - Kamil Suchański, wolontariusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ze sztabu działającego przy Echu Dnia w Kielcach, który w styczniu tego roku, dzierżąc w dłoni orkiestrową flagę zdobył leżący na Antarktydzie szczyt Mount Vinson (4892 m n.p.m.)
 
 
Pan Kamil, zdobywając najwyższy szczyt ziemi Mount Everest (8848 m n.p.m.) po raz kolejny zabrał ze sobą flagę z sercem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którą zatknął na szczycie góry.
 
 
Na lotnisku powitał go osobiście Jerzy Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dziękując za wkład w promowanie inicjatywy na świecie, oraz gratulując niezwykłego osiągnięccia.
 
 
 

Pan Kamil nie pierwszy raz zrobił sobie zdjęcie z nasza flagą w ekstremalnym miejscach. Jesteśmy mu za to bardzo zobowiązani!

 

Bo takie niesienie naszej pięknej orkiestrowej idei w świat jest czymś bardzo, bardzo wartościowym. A przy okazji jego ostatniego dokonania – warto pamiętać i podkreślać, że każdy z nas ma swój Mount Everest. Pan Kamil ten prawdziwy zdobył w sposób profesjonalny, bo to był jego cel.

 

Przed nim jeszcze jeden szczyt Korony Świata. A dla mnie i dla nas to najlepsza motywacja, aby osiągać swoje cele, aby pokonywać trudności, aby się nie poddawać, aby zwyciężać. Przecież pan Kamil nie jest alpinistą i to w nim najbardziej cenimy - powiedział Jerzy Owsiak, Prezez Zarządu Fundacji WOŚP

 

POKAŻ PODOBNE
2019-01-02 17:18:02

Zdobądź Bezcenną Niespodziankę dla sztabu

Bezcenne niespodzianki to wyjątkowe doświadczenia. Emocji, których dostarczają, nie można kupić. Można je jednak przeżyć i podarować innym dzięki Mastercard!

2019-01-09 09:36:26

Wrzuć baner na swoją stronę!

Masz stronę internetową i chcesz wspierać 27. Finał WOŚP? Pobierz finałowy baner, wrzuć go na swoją stronę linkując do strony wplacam.wosp.org.pl i pokaż, że pomaganie jest dziecinnie proste!

2019-01-02 13:00:00

Bądźcie bezpieczni

Chcemy, aby każdy wolontariusz czuł się bezpiecznie i w miłej atmosferze spędził z nami ten czas, dlatego stworzyliśmy listę 5 wskazówek – „bądź bezpieczny”.

2019-01-08 14:40:47

Biegniemy z pomocą!

Już w najbliższą niedzielę wydepczemy niejedną drogę na mapie Polski. Uczestnicy biegów odcisną niejeden ślad w pięknej historii, jaką jest pomaganie innym.

Zobacz też