Fundacja
Finały

Ostatni dzwonek - zgłoś swój sztab

2017-11-17 15:53:17

Przypominamy Wam, że to już ostatni moment, aby zorganizować sztab w swojej okolicy. Jeżeli jeszcze się nad tym zastanawiacie to zbliża się termin w którym musicie podjąć decyzję. Dokładnie w poniedziałek 20.11 mija czas w którym można dostarczyć zgłoszenie. 

Zastanawiacie się czy w waszej miejscowości jest już sztab? Na naszej stronie jest aktualna lista sztabów wraz z kontaktem do nich. Jeżeli nie ma potrzeby organizacji jeszcze jednej placówki w Waszej miejscowości, możecie skontaktować się ze sztabem i zapytać czy nie potrzebują pomocy.

 

fot. Sztab WOŚP Żyrardów

 

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej. Jeżeli zastanawiacie się jakie są wymogi formalne i co jest potrzebne, aby zorganizować sztab, przeczytajcie Regulamin sztabu - znajdziecie tutaj informacje jakie są warunki założenia sztabu.

Nie macie pomysłu jakie aktywności zorganizować, albo jak pozyskać sponsorów? Mamy przynajmniej dwa rozwiązania. Jednym z nich jest Bank Zespołów. Nie wiecie co to jest? Zapraszamy na stronę która odpowie na nurtujące Was pytania. Dodatkowo po utworzeniu sztabu możecie liczyć na naszą pomoc, ale nie tylko. Umożliwiamy Wam również swobodną wymianę informacji między szefami sztabów - jest to miejsce gdzie bardziej doświadczone osoby chętnie dadzą wskazówki i rozwiązania problemów. 

 

fot. Sztab WOŚP Wrocław

Jeżeli już zaakceptujemy Wasz sztab w waszych rękach będzie spoczywało poszukiwanie wolontariuszy i organizacja wydarzeń w formie kiermaszów, koncertów, "licytacji", zawodów, biegów i wielu innych. Tutaj ogranicza Was tylko wyobraźnia i Wasz kreatywność. To wszystko przeradza wszystkie działania w możliwość zdobycia świetnego doświadczenia, nawiązania nowych znajomości i poczucia ogromnej satysfakcji. 

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

POKAŻ PODOBNE
2017-12-01 12:27:47

Ruszyły aukcje. To już 18 raz!

Internetowe licytacje organizowane we współpracy z Allegro przez 18 lat stały się nieodłącznym elementem Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym czasie udało się zebrać ponad 44 mln PLN!

2017-12-05 14:48:46

Jednostki OSP przyłączają się do Programu RUR

Fundacja WOŚP oraz Ochotnicza Straż Pożarna połączą swoje siły i wspólnie będą realizować Program Edukacyjny Ratujemy i Uczymy Ratować, a wszystko po to, aby nauczyć jak największą liczbę dzieciaków z pierwszej pomocy.

2017-12-05 16:02:31

Olsztyn - Taksówkarze po raz 20-ty!

Olsztyńscy taksówkarze po raz 20-ty włączają się w organizację WOŚP dbając tym samym o bezpieczeństwo naszych wolontariuszy

2017-12-07 10:14:51

Nowy Staw - Projekcja filmu "Trisomia 21"

Projekcja filmu dokumentalnego "Trisomia 21" opowiadającego historie rodziny, która w pozytywny sposób przedstawia swoje codzienne życie z dzieckiem z Zespołem Downa. Reżyserką filmu jest mieszkanka Nowego Stawu Kamila Agejczyk.

Zobacz też