Fundacja
Finały

Ostatni dzwonek - zgłoś swój sztab

2017-11-17 15:53:17

Przypominamy Wam, że to już ostatni moment, aby zorganizować sztab w swojej okolicy. Jeżeli jeszcze się nad tym zastanawiacie to zbliża się termin w którym musicie podjąć decyzję. Dokładnie w poniedziałek 20.11 mija czas w którym można dostarczyć zgłoszenie. 

Zastanawiacie się czy w waszej miejscowości jest już sztab? Na naszej stronie jest aktualna lista sztabów wraz z kontaktem do nich. Jeżeli nie ma potrzeby organizacji jeszcze jednej placówki w Waszej miejscowości, możecie skontaktować się ze sztabem i zapytać czy nie potrzebują pomocy.

 

fot. Sztab WOŚP Żyrardów

 

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej. Jeżeli zastanawiacie się jakie są wymogi formalne i co jest potrzebne, aby zorganizować sztab, przeczytajcie Regulamin sztabu - znajdziecie tutaj informacje jakie są warunki założenia sztabu.

Nie macie pomysłu jakie aktywności zorganizować, albo jak pozyskać sponsorów? Mamy przynajmniej dwa rozwiązania. Jednym z nich jest Bank Zespołów. Nie wiecie co to jest? Zapraszamy na stronę która odpowie na nurtujące Was pytania. Dodatkowo po utworzeniu sztabu możecie liczyć na naszą pomoc, ale nie tylko. Umożliwiamy Wam również swobodną wymianę informacji między szefami sztabów - jest to miejsce gdzie bardziej doświadczone osoby chętnie dadzą wskazówki i rozwiązania problemów. 

 

fot. Sztab WOŚP Wrocław

Jeżeli już zaakceptujemy Wasz sztab w waszych rękach będzie spoczywało poszukiwanie wolontariuszy i organizacja wydarzeń w formie kiermaszów, koncertów, "licytacji", zawodów, biegów i wielu innych. Tutaj ogranicza Was tylko wyobraźnia i Wasz kreatywność. To wszystko przeradza wszystkie działania w możliwość zdobycia świetnego doświadczenia, nawiązania nowych znajomości i poczucia ogromnej satysfakcji. 

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

POKAŻ PODOBNE
2018-06-07 16:26:47

Pierwsza rozprawa Krystyny Pawłowicz przeciw Jerzemu Owsiakowi

"To właśnie dlatego na naszych koszulkach pojawiło się hasło „Krysiu, nie odlatuj”. Powtarzane przez panią poseł bzdury były tak nieprawdopodobne, że można było odnieść wrażenie, że wręcz „odlatuje” ona w formułowaniu zarzutów wobec WOŚP."

2018-06-29 12:19:13

Jak dbać o siebie na letnich festiwalach?

Czas letnich festiwali właśnie się rozpoczął. Muzyka, przyjaciele i dobra zabawa. Ale czy wiesz, jak dbać o siebie i dobrze się bawić? Sprawdź!

2018-06-20 15:42:36

Międzychód już rozpoczął przygotowania do 27 Finału WOŚP

Międzychód rozpoczął przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To będzie już dwudziesty raz, od kiedy miasto powiatowe włącza się w wielkie, styczniowe granie z Orkiestrą.

2018-07-27 23:24:18

Zobacz spot Wielkiego Meczu!

Już 9 września drużyny TVN i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny staną do walki by zebrać środki na zakup karetki! Tym razem gramy dla Kliniki Neonatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Zobacz spot promujący to wydarzenie!

Zobacz też