Fundacja
Finały

Ostatni dzwonek - zgłoś swój sztab

2017-11-17 15:53:17

Przypominamy Wam, że to już ostatni moment, aby zorganizować sztab w swojej okolicy. Jeżeli jeszcze się nad tym zastanawiacie to zbliża się termin w którym musicie podjąć decyzję. Dokładnie w poniedziałek 20.11 mija czas w którym można dostarczyć zgłoszenie. 

Zastanawiacie się czy w waszej miejscowości jest już sztab? Na naszej stronie jest aktualna lista sztabów wraz z kontaktem do nich. Jeżeli nie ma potrzeby organizacji jeszcze jednej placówki w Waszej miejscowości, możecie skontaktować się ze sztabem i zapytać czy nie potrzebują pomocy.

 

fot. Sztab WOŚP Żyrardów

 

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej. Jeżeli zastanawiacie się jakie są wymogi formalne i co jest potrzebne, aby zorganizować sztab, przeczytajcie Regulamin sztabu - znajdziecie tutaj informacje jakie są warunki założenia sztabu.

Nie macie pomysłu jakie aktywności zorganizować, albo jak pozyskać sponsorów? Mamy przynajmniej dwa rozwiązania. Jednym z nich jest Bank Zespołów. Nie wiecie co to jest? Zapraszamy na stronę która odpowie na nurtujące Was pytania. Dodatkowo po utworzeniu sztabu możecie liczyć na naszą pomoc, ale nie tylko. Umożliwiamy Wam również swobodną wymianę informacji między szefami sztabów - jest to miejsce gdzie bardziej doświadczone osoby chętnie dadzą wskazówki i rozwiązania problemów. 

 

fot. Sztab WOŚP Wrocław

Jeżeli już zaakceptujemy Wasz sztab w waszych rękach będzie spoczywało poszukiwanie wolontariuszy i organizacja wydarzeń w formie kiermaszów, koncertów, "licytacji", zawodów, biegów i wielu innych. Tutaj ogranicza Was tylko wyobraźnia i Wasz kreatywność. To wszystko przeradza wszystkie działania w możliwość zdobycia świetnego doświadczenia, nawiązania nowych znajomości i poczucia ogromnej satysfakcji. 

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

POKAŻ PODOBNE
2018-03-13 13:40:00

Podpisz apel obywatelski

Podpisz apel obywatelski w sprawie projektu zmiany ustawy o zasadach prowadzenia zbiórek publicznych. Przeczytaj dlaczego ta sprawa jest tak istotna.

2018-03-08 10:01:46

Znamy wynik 26. Finału WOŚP!

Fantastyczny wynik styczniowej zbiórki! Na całym świecie zebraliśmy niesamowitą kwotę 126 373 804, 34 PLN

2018-04-04 13:45:38

Koniec pierwszego etapu konkursu dla szkół

Zakończył się pierwszy etap 7. Ogólnopolskiego Konkursu Ratujemy i Uczymy Ratować. Bardzo dziękujemy wszystkim szkołom, które zgłosiły się do udziału w konkursie i wysłały do nas przepiękne plakaty edukacyjne poświęcone pierwszej pomocy.

2018-04-13 16:06:58

Jerzy Owsiak najbardziej podziwianym Polakiem!

Prezes Zarządu Fundacji WOŚP jest najbardziej podziwianym Polakiem według międzynarodowego rankingu YouGov.

Zobacz też