Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Na koncie mamy już:
56 342 988 PLN
Fundacja
Finały

Ostatni dzwonek - zgłoś swój sztab

2017-11-17 15:53:17

Przypominamy Wam, że to już ostatni moment, aby zorganizować sztab w swojej okolicy. Jeżeli jeszcze się nad tym zastanawiacie to zbliża się termin w którym musicie podjąć decyzję. Dokładnie w poniedziałek 20.11 mija czas w którym można dostarczyć zgłoszenie. 

Zastanawiacie się czy w waszej miejscowości jest już sztab? Na naszej stronie jest aktualna lista sztabów wraz z kontaktem do nich. Jeżeli nie ma potrzeby organizacji jeszcze jednej placówki w Waszej miejscowości, możecie skontaktować się ze sztabem i zapytać czy nie potrzebują pomocy.

 

fot. Sztab WOŚP Żyrardów

 

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej. Jeżeli zastanawiacie się jakie są wymogi formalne i co jest potrzebne, aby zorganizować sztab, przeczytajcie Regulamin sztabu - znajdziecie tutaj informacje jakie są warunki założenia sztabu.

Nie macie pomysłu jakie aktywności zorganizować, albo jak pozyskać sponsorów? Mamy przynajmniej dwa rozwiązania. Jednym z nich jest Bank Zespołów. Nie wiecie co to jest? Zapraszamy na stronę która odpowie na nurtujące Was pytania. Dodatkowo po utworzeniu sztabu możecie liczyć na naszą pomoc, ale nie tylko. Umożliwiamy Wam również swobodną wymianę informacji między szefami sztabów - jest to miejsce gdzie bardziej doświadczone osoby chętnie dadzą wskazówki i rozwiązania problemów. 

 

fot. Sztab WOŚP Wrocław

Jeżeli już zaakceptujemy Wasz sztab w waszych rękach będzie spoczywało poszukiwanie wolontariuszy i organizacja wydarzeń w formie kiermaszów, koncertów, "licytacji", zawodów, biegów i wielu innych. Tutaj ogranicza Was tylko wyobraźnia i Wasz kreatywność. To wszystko przeradza wszystkie działania w możliwość zdobycia świetnego doświadczenia, nawiązania nowych znajomości i poczucia ogromnej satysfakcji. 

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

POKAŻ PODOBNE
2018-11-05 11:43:15

Największe w historii WOŚP zakupy sprzętu medycznego

Dziś rano rozpoczął się w Warszawie 51. Konkurs Ofert Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na zakup sprzętu medycznego. Za środki z 26. Finału planujemy zakupić w sumie 2814 urządzeń medycznych dla oddziałów neonatologicznych.

2018-10-30 13:58:12

WOŚP nagrodzone złotem Effie Awards

29 października podczas Gali Effie Awards w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie Fundacja została wyróżniona przez eksperckie jury, które doceniło współpracę WOŚP z partnerami oraz 26. Finał WOŚP, który przyniósł rekordowy wynik finansowy zbiórki – ponad 126 milionów złotych.

2018-11-12 22:16:35

Chicago - Chicago ruszyło z kopyta!

Chicago bez focha zabiera się do pracy nad przygotowaniem 27. Finału WOŚP!

2018-11-16 09:37:26

Wczesna diagnostyka to jest to!

Pragniemy upowszechnić prowadzenie wczesnej diagnostyki nowotworów onkologicznych kobiet w całej Polsce, a także zapobiegać chorobom poprzez kontrolowanie czynników ryzyka.

Zobacz też