Fundacja
Finały

Ostatni dzwonek - zgłoś swój sztab

2017-11-17 15:53:17

Przypominamy Wam, że to już ostatni moment, aby zorganizować sztab w swojej okolicy. Jeżeli jeszcze się nad tym zastanawiacie to zbliża się termin w którym musicie podjąć decyzję. Dokładnie w poniedziałek 20.11 mija czas w którym można dostarczyć zgłoszenie. 

Zastanawiacie się czy w waszej miejscowości jest już sztab? Na naszej stronie jest aktualna lista sztabów wraz z kontaktem do nich. Jeżeli nie ma potrzeby organizacji jeszcze jednej placówki w Waszej miejscowości, możecie skontaktować się ze sztabem i zapytać czy nie potrzebują pomocy.

 

fot. Sztab WOŚP Żyrardów

 

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej. Jeżeli zastanawiacie się jakie są wymogi formalne i co jest potrzebne, aby zorganizować sztab, przeczytajcie Regulamin sztabu - znajdziecie tutaj informacje jakie są warunki założenia sztabu.

Nie macie pomysłu jakie aktywności zorganizować, albo jak pozyskać sponsorów? Mamy przynajmniej dwa rozwiązania. Jednym z nich jest Bank Zespołów. Nie wiecie co to jest? Zapraszamy na stronę która odpowie na nurtujące Was pytania. Dodatkowo po utworzeniu sztabu możecie liczyć na naszą pomoc, ale nie tylko. Umożliwiamy Wam również swobodną wymianę informacji między szefami sztabów - jest to miejsce gdzie bardziej doświadczone osoby chętnie dadzą wskazówki i rozwiązania problemów. 

 

fot. Sztab WOŚP Wrocław

Jeżeli już zaakceptujemy Wasz sztab w waszych rękach będzie spoczywało poszukiwanie wolontariuszy i organizacja wydarzeń w formie kiermaszów, koncertów, "licytacji", zawodów, biegów i wielu innych. Tutaj ogranicza Was tylko wyobraźnia i Wasz kreatywność. To wszystko przeradza wszystkie działania w możliwość zdobycia świetnego doświadczenia, nawiązania nowych znajomości i poczucia ogromnej satysfakcji. 

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

POKAŻ PODOBNE
2018-08-29 14:36:42

Dołącz do Pokojowego Patrolu! Ruszają szkolenia!

Rozpoczynamy kolejny sezon szkoleń w Centrum Wolontariatu Fundacji WOŚP. Jest to doskonała okazja do tego aby dołączyć do Pokojowego Patrolu i w ten sposób działać razem z Orkiestrą.

2018-09-04 14:24:47

Pobij z nami rekord!

Dołącz do nas podczas próby bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą ilość osób! Spotkamy się ponownie 16 października, w „Europejskim Dniu Przywracania Czynności Serca”. Rozpoczniemy w całej Polsce punktualnie o godzinie 12:00.

2018-09-07 10:54:17

Gdzie oglądać Wielki Mecz?

Nie możesz być z nami na trybunach stadionu przy ulicy Łazienkowskiej? Nie szkodzi! Możesz kibicować nam także oglądając transmisję Wielkiego Meczu w telewizji i Internecie. Sprawdź gdzie nas oglądać!

2018-10-12 12:42:08

Maurycy - mały bohater z Ursynowa!

Maurycy - bohaterski 12 latek, który udzielił pierwszej pomocy starszemu mężczyźnie w Lesie Kabackim odnaleziony!Chłopiec to uczeń jednej ze szkół biorących udział w Programie Edukacyjnym "Ratujemy i Uczymy Ratować"!

Zobacz też