Zebraliśmy
224 376 706 
Finały

Ostatni tydzień finałowych aukcji!

2022-02-07 16:25:00

 

Mimo że 30. Finał już za nami, nadal możesz licytować przedmioty na portalu Allegro. Dołącz do grona darczyńców i wylicytuj wyjątkowe chwile!

Zobacz, jakie wyjątkowe finałowe aukcje nadal trwają! 

 

 

Gra w planszówkę z Janiną Ochojską

Astronomka i założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej zaprasza do gry w planszówkę, pyszne jedzenie i rozmowę. 

 

Spotkanie i zaproszenie dla dwóch osób na premierę filmu 'Fuks 2'

Daj się zaprosić na premierę najnowszego filmu Macieja Dutkiewicza 'Fuks 2'w doborowym towarzystwie. Na premierę zabierze Cię twórca jednej z głównych ról Maciej Musiał swoim wyjątkowym samochodem - golfem z 81 r. Aktor obiecuje, że przedstawi Cię Januszowi Gajosowi, Maciejowi Stuhrowi i Cezaremu Pazurze.

 

Koszulka WOŚP z autografami De Mono

Zespół De Mono był częścią finałowych koncertów, ich pozytywne melodie pomogły nam poczuć pozytywne wibracje jubileuszowego 30. Finału WOŚP. Koszulkę z finałową grafiką i autografami członków zespołu możesz wylicytować do 14 lutego!

 

Loża VIP na wznowienie musicalu 'AIDA' w TM ROMA!

Prezent idealny dla fanów teatru, a szczególnie musicali! Pierwszy raz po długiej przerwie na deskach teatru Roma ponownie zostanie odtworzony musical Eltona Johna i Tima Rice'a  -  Aida. 

 

To jedyna okazja do zwiedzenia jedynej mennicy w Polsce, a zarazem jednej z najbardziej zaawansowanych technologicznie mennic świata! Podczas 2-godzinnej wycieczki po produkcji Mennicy Polskiej zapoznasz się z procesem wytwarzania monet – począwszy od projektu, przez realizację modeli 3D, tworzenie narzędzi, obróbkę krążków, aż po proces wybijania i zdobienia monet. Zobaczysz, jak powstają monety obiegowe i kolekcjonerskie. Zanurzysz ręce w świeżo wybitych, jeszcze ciepłych monetach. Wcielisz się w rolę mincerza i samodzielnie wybijesz swoją monetę.
 
 

Skórzana ramoneska

Mamy tu fanów serialu Chyłka? Na aukcję trafiła oryginalna, czarna i charakterna ramoneska Joanny Chyłki! Kurtka zachwyci każdą fankę serialu i powieści Remigiusza Mroza. Do ramoneski zostanie dołączony listy od Magdaleny Cieleckiej adresowany do zwycięzcy aukcji lub wybranej przez niego osoby.

 

Przedmiotem tej wyjątkowej aukcji jest dwugodzinny mecz tenisa z Grzegorzem Kajdanowiczem w Warszawie lub okolicy. To może być singiel, debel albo mix.
 
 

Udział w teledysku zespołu Enej

Jeśli zawsze marzyło Ci się wystąpienie w teledysku, teraz masz na to szansę! Już niedługo zespół Enej, doskonale znany uczestnikom Najpiękniejszego Festiwalu Świata i koncertów finałowych w Warszawie, nagrywa najnowszy klip do zupełnie nowej piosenki! Zwycięzca licytacji otrzyma możliwość pojawienia się w ich klipie w roli aktora!

 

"Biała perła" Volkswagen Polo z 1991 roku

Gratka dla fanów motoryzacji! Pan Marek, mieszkaniec gminy Tarnowo Podgórne, na aukcję przekazał unikatowy samochód Volkswagen Polo z 1991 roku, pomalowany na kolor biała perła. Samochód jest garażowany, bardzo zadbany, z przebiegiem około 300 000 kilometrów.
 
 
 

W tym roku dzięki aukcjom Allegro dla WOŚP udało nam się zebrać już aż 36 452 221 zł w 380 627 aukcjach!

 

Aukcje Allegro dla WOŚP w studio 30. Finału WOŚP fot. Marcin Zieliński

POKAŻ PODOBNE
2022-06-06 16:28:18

Odwiedź wystawę WOŚP!

Zapraszamy Was do odwiedzenia Centrum Praskiego Koneser w Warszawie - do końca czerwca znajdziecie tam wyjątkową wystawę, która przeprowadzi Was przez 30 lat historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

2022-04-23 10:55:19

Łączność internetowa w Punktach Humanitarnych

Dostęp do internetu pozwala na monitorowanie sytuacji na pozostałych przejściach granicznych oraz szybką i niezawodną komunikację pomiędzy nami a innymi grupami wolontariuszy niosących pomoc. Możliwość swobodnej komunikacji to również szybsze zbieranie i przekazywanie informacji o potrzebym wyposażeniu i materiałach

2022-05-30 16:27:13

Szukamy ratownika/czki, pielęgniarza/rki lub lekarza/rki na kolonię letnią!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wraz ze Złotym Melonem sp. z o.o., organizatorem Wakacyjnego Zawrotu Głowy w Ośrodku Szkoleniowym Szadowo Młyn, poszukuje ratownika/czki, pielęgniarza/rki lub lekarza/rki na kolonię letnią w terminie: 12.07 – 23.07.2022.

2022-04-28 18:00:00

WOŚP wydaje środki z 29. Finału - ponad 17 milionów złotych na wsparcie placówek w całej Polsce

Trzy dni trwał zakupowy maraton Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w trakcie którego Fundacja zakupiła 180 urządzeń za kwotę 17 052 445 zł. To sprzęt, który Orkiestra mogła kupić dzięki hojności Polaków wspierających cel 29. Finału.