Podczas 29. Finału zebraliśmy:
210 813 830 PLN
Finały

Ostatnie 11 dni finałowych aukcji!

2017-02-03 16:11:19

Finałowe aukcje na portalu aukcje.wosp.org.pl trwają do 14 lutego. Zobaczcie, jakie wyjątkowe przedmioty oraz spotkania ze znanymi i lubianymi osobami możecie wciąż wylicytować!

 

- Fotografia Martyny Wojciechowskiej z dedykacją

Martyna Wojciechowska prowadząca kultowy już program „Kobieta na Krańcu Świata” przygotowała specjalną niespodziankę dla swoich fanów – piękną wielkoformatową fotografię z jednej z jej egzotycznych podróży ze specjalną dedykacją.

Zdjęcie Martyny Wojciechowskiej

 

- Wyścig samochodowy z Katarzyną Zdanowicz

Przedmiotem licytacji jest wyścig rajdowy z Katarzyną Zdanowicz. Kasia w jednym aucie, zwycięzca licytacji w drugim. Wyścig odbędzie się na torze rallycrossowym w Toruniu pod okiem Mistrza Polski Marcina Gagackiego. Kasia Zdanowicz to dziennikarka TVN24, ale poza telewizją ma inną pasję – wyścigi samochodowe oraz gokartowe! To będzie niezła adrenalina! Tylko dla odważnych.

Wyścig z Katarzyną Zdanowicz

 

- Koszulka Roberta Brylewskiego z koncertu "Zapal światło wolności" z wizerunkiem Lecha Wałęsy

Robert Brylewski wystąpił w koszulce z podobizną Lecha Wałęsy na koncercie "Zapal światło wolności", który odbył się 13 grudnia 2016 roku w stoczni Gdańskiej. Koncert upamiętniał Ofiary Stanu Wojennego w Gdańsku.

Koszulka Roberta Brylewskiego

 

 - Płyta Piotra Bukartyka "Kup sobie psa" z autografami

 Tę płytę Piotr Bukartyk podarował Jurkowi Owsiakowi.

"Otrzymałem ją z dedykacją od Piotra. Przesłuchana, miła w dźwięku, mądra w tekstach, dołożyłem na niej swój autograf. Zachęcam do licytacji." /Jurek Owsiak/

Płyta Piotra Bukartyka

 

- Nowy defibrylator treningowy PHILIPS HS1 Trainer

"Firma Max Harter od samego początku wspiera akcje WOŚP i aktywnie uczestniczy zarówno w zabezpieczeniu medycznym Przystanku Woodstock, ale również w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasz team to zawodowi ratownicy medyczni, strażacy OSP i przede wszystkim pasjonaci i zapaleńcy. Podobnie jak Fundacja WOŚP, szerzymy wiedzę dotyczącą udzielania pierwszej pomocy i ratownictwa. Dlatego chcielibyśmy przekazać na aukcję defibrylator treningowy marki PHILIPS. Mamy nadzieję, że dzięki tej aukcji nie tylko wesprzemy 25. Finał WOŚP, ale również uratujemy komuś życie - nauczając jak ratować ludzkie życie." 

Defibrylator treningowy Philips

 

- Unikatowy aparat Ricoh Theta SC

Na finałową aukcję firma Ricoh Polska przekazała wyjątkowy aparat Ricoh Theta SC. Jest to jedyny egzemplarz tego urządzenia wyprodukowany z charakterystycznym serduszkiem WOŚP, specjalnie na 25. Finał Orkiestry.

Theta SC to jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń w swojej klasie i jest przeznaczona zarówno do rozwiązań biznesowych, jak i użytku codziennego. Umożliwia ono robienie zdjęć i nagrywanie filmów w 360° w rozdzielczości Full HD. Dzięki połączeniu dwóch bardzo jasnych obiektywów (F2.0) oraz niezwykle wydajnej matrycy CMOS, użytkownik otrzymuje zdjęcia i filmy 360° w najwyższej jakości. Nowa generacja kamery sferycznej od Ricoh posiada 8GB pamięci wewnętrznej pozwalającej na nagranie do 171 minut wideo oraz zrobienie ok. 9000 zdjęć. Dzięki dedykowanej na urządzenia mobilne aplikacji oraz wbudowanemu modułowi Wi-Fi, zdjęcia i filmy sferyczne zrobione kamerą można od razu publikować w serwisach społecznościowych.

Aparat Ricoh Theta

 

- Gramofon elektryczny

Firma DoGramofonu.PL przekazała na aukcję brązowy gramofon elektryczny z USB i głośnikami. Gramofon obsługuje wszystkie 3 prędkości płyt (33 i 1/3, 45 i 78 obr/min). Posiada wyjście USB, kabel łączący z komputerem i płytę instalacyjną w zestawie (daje możliwość zgrywania płyt np. do MP3). Gramofon jest gotowy do użycia po wyjęciu z pudełka (brak potrzeby dokupywania dodatkowego sprzętu). Zwycięzca aukcji dodatkowo otrzyma BON o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakupy w sklepie www.DoGramofonu.PL.

Dodatkowe informacje: zasilanie 220 V, wyjście na kolumny zewnętrzne (czincz), uniwersalna igła (obsługuje wszystkie płyty szelakowe i winylowe), przejściówka do singli (do płyt w dużym otworem), funkcja autostop, dźwignia do podnoszenia/opuszczania ramienia.

Wymiary: wysokość: 11 cm, szerokość: 33 cm, głębokość: 28 cm (+ 2 cm wystaje pokrętło głośności)

 Gramofon elektryczny

 

- Płyta winylowa zespołu VOO VOO z autografami zespołu

Na tej aukcji możecie zdobyć płytę winylową "Koncert Poland" z autografami członków zespołu VOO VOO, przekazaną przez firmę DoGramofonu.PL. Płyta jest używana, członkowie zespołu podpisali się na okładce przy okazji koncertu na 22. Przystanku Woodstock w 2016 roku. Autorem projektu okładki jest Jerzy Owsiak, który również złożył swój podpis na okładce. Zwycięzca aukcji dodatkowo otrzyma BON o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakupy w sklepie www.DoGramofonu.PL

Płyta winylowa zespołu VOO VOO

 

- Płyta zespołu Luxtorpeda z autografami

Kolejna gratka dla fanów Luxtorpedy. "Mywaswynas" jest najnowszym, czwartym już albumem na koncie zespołu. Krążek zawiera aż 11 kompozycji, które - choć są względem siebie bardzo różnorodne - stanowią wyjątkowo spójną, rockową całość. O czym traktują muzycy w swoim najnowszym dziele? Tematyka tekstów to wiwisekcja człowieczeństwa - szczera i przejmująca do cna, ale także lekka i dowcipna. Luxtorpeda opowiada o ludziach zakładając, że wszyscy odczuwamy i przeżywamy życie tak samo, a tym co nas różni, jest jedynie sposób wyrażenia tego. To niezwykle treściwy i wartościowy muzycznie krążek, stanowiący wciągającą opowieść - trudno nie odnieść wrażenia, że powstał z myślą o Tobie i jest dedykacją właśnie dla Ciebie. 

Zespół Luxtorpeda powstał w 2010 roku z inicjatywy Roberta "Litzy" Friedricha (znanego z Acid Drinkers, Arki Noego czy Flapjack) i szybko zyskał rzesze wiernych fanów. Debiutancki album grupy, o tytule takim samym, jak nazwa zespołu, ukazał się w maju 2011 roku. Już pod koniec tego samego roku grupa rozpoczęła pracę nad drugim krążkiem, który ukazał się równo w rok po premierze pierwszego. Tym, co w największym stopniu stanowi o powodzeniu grupy są bez wątpienia życiowe i wartościowe teksty, a także niezwykły kunszt muzyczny. Luxtorpeda jest nie tylko zespołem muzyków, ale przede wszystkim pewną wspólnotą - tworzoną wzajemnie między członkami, ale także w relacji z fanami. 

Płyta zespołu Luxtorpeda

 

- Rola w superprodukcji BIBLIA AUDIO

Właśnie teraz powstaje ogromne, największe w Europie, blisko 110 godzinne słuchowisko rozpisane na 500 aktorów takich jak: Piotr Fronczewski, Wojciech Malajkat, Danuta Stenka, Artur Żmijewski, Małgorzata Kożuchowska, Jerzy Trela, Adam Woronowicz. Nagrywamy BIBLIE AUDIO superprodukcję (Stary i Nowy Testament). Chcemy zaprosić Cię do wcielenia się, w jedną z biblijnych postaci. Po wygranej licytacji skontaktujemy się z Tobą i na podstawie barwy Twojego głosu Krzysztof Czeczot - reżyser BIBLII AUDIO - obsadzi cię, w jednej z ról.

Umówimy się na dogodny dla Ciebie termin nagrań (nagrania odbywają się w Warszawie) i tym samym dołączysz do obsady BIBLIA AUDIO superprodukcji - słuchowiska pełnego muzyki, efektów dźwiękowych - już gotowe do pogrania są blisko 24 godziny Nowego Testamentu.

 

Superprodukcja BIBLIA AUDIO

 

- Karnet od Teatru 6.piętro

Na finałową aukcję w imieniu Teatru 6.piętro oraz Fundacji "Wyższy Poziom Teatru" trafił roczny, dwuosobowy karnet na wszystkie spektakle z repertuaru Teatru 6.piętro do wykorzystania w terminie do 31 grudnia 2017 roku. Więcej informacji o zasadach realizacji karnetu można znaleźć w opisie aukcji.

Karnet obejmuje jedno dwuosobowe zaproszenie na spektakle: OŻENEK, WUJASZEK WANIA, POLITYKA, FREDRO DLA DOROSŁYCH - MĘŻÓW I ŻON, BÓG MORDU, SŁONECZNI CHŁOPCY, CZECHOW ŻARTUJE!, ZAGRAJ TO JESZCZE RAZ, SAM, CENTRAL PARK WEST oraz MIŁOŚĆ W SAYBROOK.

 

Karnet od Teatru 6.piętro

 

- Fundacyjna płachta znaczków

Przysłana nam przez przyjaciela orkiestry, płachta w ferworze nadesłanych darów po prostu umknęła naszej uwadze i wystawiamy ją dopiero teraz. Otrzymaliśmy trzy wersje znaczków w różnych kształtach: klasycznego prostokątu, serduszka i koła, wszystkie są samoprzylepne. Wykonane według naszych projektów, wyglądają pięknie i są super pamiątką po decyzji Poczty Polskiej. Na passe partout znajduje się autograf Jurka.

Fundacyjna płachta znaczków

(amm)

 

POKAŻ PODOBNE
2021-01-19 17:05:00

Wpłaty bezgotówkowe terminalem

Zagraj na 29. Finale bezpiecznie i bezdotykowo! W 239 miastach w Polsce i na świecie będziecie mogli spotkać wolontariuszy z terminalami. Ubrani w charakterystyczne, białe koszulki z napisem "Zbliż się do Orkiestry" będą kwestować z terminalami płatniczymi.

2021-01-20 13:30:00

Wasze pytania o WOŚP 2021 z wyszukiwarek

Oto odpowiedzi na pytania oraz frazy, które najczęściej wpisujecie do wyszukiwarek. Na bieżąco także sprawdzamy, co Was najbardziej interesuje. Pisząc o WOŚP używaj #wosp2021.

2021-01-13 11:25:00

21 pomysłów na zimową aktywność z WOŚP

Nie masz pomysłów na organizację czasu i atrakcje dla dzieci w domu? Skorzystaj z gotowych materiałów przygotowanych przez WOŚP. Tylko w tym artykule przygotowaliśmy dla Twojego dziecka 21 pomysłów na zabawy w domu. Sprawdź i sami wybierzcie to - co Twoje dziecko lubi robić najbardziej!

2021-01-21 17:40:00

Najciekawsze aukcje Allegro dla WOŚP – część 3

Już ponad 7 milionów złotych na aukcjach Allegro dla WOŚP. Udział w licytacjach to możliwość wsparcia celu Finału, którym w tym roku jest otolaryngologia, laryngologia i diagnostyka głowy. Zobacz, co możesz wylicytować!

Zobacz też