Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Podczas 27. Finału zebraliśmy:
175 938 717 PLN

Pamiętajcie, zostawcie, pomóżcie

2016-07-12 10:26:57

Dzień dobry w ten piękny przedfestiwalowy poniedziałek!

Choć część wydarzeń związanych z 22. Przystankiem Woodstock zacznie się w środę, a oficjalne rozpoczęcie odbędzie się w czwartek o godzinie 15:00, to już sporo z Was jest na woodstockowym polu. Wiemy też, że mnóstwo z Was szykuje się do podróży, którą lada moment planujecie rozpocząć.
Właśnie dlatego przedstawiamy Wam jeszcze raz w pigułce kilka rad, wskazówek i przypominamy, co warto sprawdzić i zabrać ze sobą, aby nic nie zaskoczyło Was w trakcie Najpiękniejsze Festiwalu Świata.

 

Jeśli właśnie zabieracie się za pakowanie plecaka poniżej lista niezbędnych do zabrania rzeczy. Jeśli macie już gotowe swoje bagaże możecie z tą listą upewnić się, że o niczym nie zapomnieliście.
 


 

Prosimy Was zwłaszcza o zwrócenie uwagi na rzeczy, których zabrania Regulamin Festiwalu. Wiemy, że wiele z tych rzeczy pragniecie zabrać, aby ułatwić sobie życie w czasie Woodstocku, jednak nie znalazły się one na zakazanej liście z powodu naszej złej woli. Wszystkie wymienione rzeczy stwarzają zagrożenie dla Was i innych uczestników Festiwalu, a zależy nam na jak najbezpieczniejszym jego przebiegu.

Jeśli jednak zapomnicie o czymś lub nie chcecie wieść jedzenia na cały wyjazd, nie martwcie się. Od dzisiaj (poniedziałek) od godziny 12:00 działa już LIDL, który po raz kolejny przygotował się na Wasze potrzeby.

W tym roku z powodu konieczności ogrodzenia terenu Przystanku powstało 14 bram, przez które możecie wchodzić na teren Woodstocku. Na tych bramach zostaniecie zatrzymani, jeśli będziecie mieli przy sobie coś niezgodnego z Regulaminem.
Tu zwracamy się również z prośbą związaną z ogrodzeniem wokół terenu – NIE ROZKRĘCAJCIE PŁOTÓW! Zostały one postawione z powodu narzuconych na nas wymogów i muszę zostać na swoich miejscach przez cały czas Festiwal. Pomóżcie nam wspólnie zadbać o bezproblemowy przebieg i bezpieczeństwo nas wszystkich.

Jeśli planujecie zabrać ze sobą meble, aby zbudować sobie strefę relaksu w pobliżu Waszych namiotów i umilić wolny czas, to prosimy – NIE ZOSTAWIAJCIE ICH PO ZAKOŃCZENIU FESTIWALU! Pomóżcie nam posprzątać i zabierzcie je ze sobą. Pozbierajcie również pozostałe śmieci, wokół miejsca, które było Waszym domem w czasie trwania imprezy. To bardzo ułatwi nam pracę, którą musimy wykonać po Waszym wyjeździe, ponieważ chcemy to miejsce zostawić czystym i gotowym na następny rok.

Jeśli jeszcze nie zaplanowałeś swojej podróży, zapraszamy na stronę, gdzie znajdziecie Bank Podróży, oferty przejazdu na BlaBlaCar i  połączenia specjalnych pociągów woodstockowych. Znajdują się tam również bardzo ważne informacje, jeśli planujecie przyjechać samochodem – w tym roku obowiązuje całkowity zakaz poruszania się samochodami po terenie Festiwalu. Zapoznajcie się ze zmianami w ruchu drogowym.

Koniecznie pobierzcie naszą aplikację mobilną, dzięki której możecie zapoznać się z harmonogramem wydarzeń, przygotowanymi atrakcjami, zaznaczyć miejsce rozbicia swojego namiotu oraz być w kontakcie z Wujkiem Dobrą Radą, który poinformuje o ważnych sprawach i ewentualnych zmianach.

I najważniejsze - wykonujcie prośby Pokojowego i Niebieskiego Patrolu. Pamiętajcie, że to ludzie, którzy są tutaj dla Was i wszystkie ich działania wynikają z troski o Wasze bezpieczeństwo. 

Zaglądajcie na nasze kanały społecznościowe, gdzie na bieżąco będziemy Was o wszystkim informować.
Jedźcie bezpiecznie, czekamy na Was niecierpliwie! Do zobaczenia w Kostrzynie nad Odrą.

POKAŻ PODOBNE
2019-09-04 12:00:00

Weź udział w biciu rekordu w pierwszej pomocy!

Już po raz siódmy będziemy próbowali pobić Rekord w Pierwszej Pomocy. Dołącz do akcji!

2019-07-26 15:15:00

"Hejt mi nie gra" - dołącz do akcji na 25. Pol'and'Rock

"Hejt mi nie gra" to hasło, które na pewno już znacie śledząc nasze społeczności. To nic innego jak nasz sposób myślenia i podejście do życia, który wyznajemy od lat, i o którym wraz z Jerzym Owsiakiem, będziemy rozmawiać z festiwalowiczami 25. edycji Pol'and'Rock Festival.

2019-09-13 12:00:00

Nauczycielu zgłoś się na szkolenie RUR!

Jeśli jesteś nauczycielem w klasie I-III szkoły podstawowej - czekamy na Ciebie! Zgłoś swoją szkołę lub klasę do programu, weź udział w szkoleniu i ucz pierwszej pomocy razem z Fundacją WOŚP. Celem Programu jest nauka pierwszej pomocy dzieci w klasach I-III.

2019-09-03 12:22:06

5 angażujących społecznie lekcji dla Twojej klasy

Szukasz inspiracji na ciekawą Godzinę wychowawczą? Zaangażuj swoją klasę i ucz się dzieci przez zabawę! Skorzystaj aż z 5 angażujących społecznie inicjatyw proponowanych przez Fundacje WOŚP.

Zobacz też