Deklarowana kwota: 115 362 894 PLN
Na koncie mamy już:
115 362 894 

Pamiętajcie, zostawcie, pomóżcie

2016-07-12 10:26:57

Dzień dobry w ten piękny przedfestiwalowy poniedziałek!

Choć część wydarzeń związanych z 22. Przystankiem Woodstock zacznie się w środę, a oficjalne rozpoczęcie odbędzie się w czwartek o godzinie 15:00, to już sporo z Was jest na woodstockowym polu. Wiemy też, że mnóstwo z Was szykuje się do podróży, którą lada moment planujecie rozpocząć.
Właśnie dlatego przedstawiamy Wam jeszcze raz w pigułce kilka rad, wskazówek i przypominamy, co warto sprawdzić i zabrać ze sobą, aby nic nie zaskoczyło Was w trakcie Najpiękniejsze Festiwalu Świata.

 

Jeśli właśnie zabieracie się za pakowanie plecaka poniżej lista niezbędnych do zabrania rzeczy. Jeśli macie już gotowe swoje bagaże możecie z tą listą upewnić się, że o niczym nie zapomnieliście.
 


 

Prosimy Was zwłaszcza o zwrócenie uwagi na rzeczy, których zabrania Regulamin Festiwalu. Wiemy, że wiele z tych rzeczy pragniecie zabrać, aby ułatwić sobie życie w czasie Woodstocku, jednak nie znalazły się one na zakazanej liście z powodu naszej złej woli. Wszystkie wymienione rzeczy stwarzają zagrożenie dla Was i innych uczestników Festiwalu, a zależy nam na jak najbezpieczniejszym jego przebiegu.

Jeśli jednak zapomnicie o czymś lub nie chcecie wieść jedzenia na cały wyjazd, nie martwcie się. Od dzisiaj (poniedziałek) od godziny 12:00 działa już LIDL, który po raz kolejny przygotował się na Wasze potrzeby.

W tym roku z powodu konieczności ogrodzenia terenu Przystanku powstało 14 bram, przez które możecie wchodzić na teren Woodstocku. Na tych bramach zostaniecie zatrzymani, jeśli będziecie mieli przy sobie coś niezgodnego z Regulaminem.
Tu zwracamy się również z prośbą związaną z ogrodzeniem wokół terenu – NIE ROZKRĘCAJCIE PŁOTÓW! Zostały one postawione z powodu narzuconych na nas wymogów i muszę zostać na swoich miejscach przez cały czas Festiwal. Pomóżcie nam wspólnie zadbać o bezproblemowy przebieg i bezpieczeństwo nas wszystkich.

Jeśli planujecie zabrać ze sobą meble, aby zbudować sobie strefę relaksu w pobliżu Waszych namiotów i umilić wolny czas, to prosimy – NIE ZOSTAWIAJCIE ICH PO ZAKOŃCZENIU FESTIWALU! Pomóżcie nam posprzątać i zabierzcie je ze sobą. Pozbierajcie również pozostałe śmieci, wokół miejsca, które było Waszym domem w czasie trwania imprezy. To bardzo ułatwi nam pracę, którą musimy wykonać po Waszym wyjeździe, ponieważ chcemy to miejsce zostawić czystym i gotowym na następny rok.

Jeśli jeszcze nie zaplanowałeś swojej podróży, zapraszamy na stronę, gdzie znajdziecie Bank Podróży, oferty przejazdu na BlaBlaCar i  połączenia specjalnych pociągów woodstockowych. Znajdują się tam również bardzo ważne informacje, jeśli planujecie przyjechać samochodem – w tym roku obowiązuje całkowity zakaz poruszania się samochodami po terenie Festiwalu. Zapoznajcie się ze zmianami w ruchu drogowym.

Koniecznie pobierzcie naszą aplikację mobilną, dzięki której możecie zapoznać się z harmonogramem wydarzeń, przygotowanymi atrakcjami, zaznaczyć miejsce rozbicia swojego namiotu oraz być w kontakcie z Wujkiem Dobrą Radą, który poinformuje o ważnych sprawach i ewentualnych zmianach.

I najważniejsze - wykonujcie prośby Pokojowego i Niebieskiego Patrolu. Pamiętajcie, że to ludzie, którzy są tutaj dla Was i wszystkie ich działania wynikają z troski o Wasze bezpieczeństwo. 

Zaglądajcie na nasze kanały społecznościowe, gdzie na bieżąco będziemy Was o wszystkim informować.
Jedźcie bezpiecznie, czekamy na Was niecierpliwie! Do zobaczenia w Kostrzynie nad Odrą.

POKAŻ PODOBNE
2019-11-18 12:30:10

5 całorocznych działań dla wcześniaków od WOŚP

Sprzęt kupowany przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od lat ratuje życie dzieci urodzonych zbyt wcześnie. Urodzone w Polsce wcześniaki są beneficjentami, aż 4 całorocznych programów medycznych prowadzonych przez Fundację WOŚP.

2019-12-16 11:22:25

Medal Noblowski Olgi Tokarczuk

Olga Tokarczuk - laureatka Nagrody Nobla w dziedzinie literatury przekazała na nasze aukcje Allegro dla WOŚP oficjalną replikę Medalu Noblowskiego. Jest to pierwsza z trzech przysługujących Noblistce replik nagrody.

2019-12-05 17:25:00

Kim jest wolontariusz WOŚP?

Od 28 lat rok w rok grają z nami, tworząc niesamowitą atmosferę podczas kwesty ulicznej! To dzięki nim gramy i śpiewamy na ulicach miast nie tylko w całej Polsce, ale i na świecie!

2019-12-02 15:34:04

Jak wygląda wolontariusz 28. Finału WOŚP?

Już 12 stycznia 2020 odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tego dnia na ulice w Polsce i za granicą wyjdą wolontariusze. Możemy ich poznać po szerokich uśmiechach, identyfikatorach na szyi, puszkach i serduszkach w dłoni!

Zobacz też