Deklarowana kwota 31. Finału: 154 606 764 PLN
Na koncie mamy już: 45 507 210 PLN
154 606 764 PLN
Fundacja
Festiwal

Perfumy LOVE od WOŚP na Walentynki

2021-02-10 18:05:00

 

Na chwile przed 29. Finałem WOŚP do sprzedaży w Siemashop oraz w perfumerii internetowej Sephora.pl trafił drugi z linii limitowanych zapachów "Pol’and’Rock" LOVE. Kwiatowo-drzewny zapach dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Zakup perfum wspiera działania statutowe Fundacji WOŚP.
 
 
W czerwcu 2020 roku do salonów Sephora wprowadziliśmy do perfumerii stacjonarnych oraz perfumerii internetowej, wyjątkowy, bo „zaangażowany” produkt – pierwszy z limitowanej linii "Pol’and’Rock" MUSIC. Tuż przed tegorocznym 29. Finałem WOŚP, w perfumerii internetowej Sephora zagościł nowy zapach - "Pol’and’Rock" LOVE. Kupując go, każdy może wesprzeć działania statutowe Fundacji WOŚP.
 

Idea niesienia pomocy i wsparcia wpisana jest w DNA Sephora. Od lat angażujemy się wraz z naszymi klientami zarówno w Polsce, jak i w innych krajach, w szereg akcji o charakterze charytatywnym. Miniony rok wzmocnił jeszcze bardziej w wielu z nas empatię wobec innych ludzi i chęć niesienia pomocy. Nasi klienci poszukują sposobów na dołączenie się do różnych akcji wspierania najbardziej potrzebujących. Gorąco zachęcam wszystkich do zakupu drugiego już z limitowanej linii zapachów, "Pol’and’Rock" LOVE i włączenie się wraz z nami we wsparcie działań Fundacji WOŚP, która już od blisko 30 lat niesie pomoc szpitalom w Polsce

- mówi Katarzyna Bielecka, General Manager Sephora Poland and Czech Republic.

 

Zamów "Pol’and’Rock" LOVE

 

 

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy perfumy "Pol’and’Rock" LOVE stworzyła po raz kolejny we współpracy z firmą Quality Missala.  
 

Dostaliśmy mnóstwo wiadomości, że pierwsza edycja naszych perfum pachniała wspaniale. Mam nadzieję, że i ten zapach spotka się z sympatią odbiorców. Kiedy powstaje opakowanie, kiedy je projektujemy, kiedy siadamy i rozmawiamy o tym, w jaki sposób stworzyć nowe perfumy, jesteśmy przekonani, że w  naszym zapachu musi być przede wszystkim radość i miłość. I to wszystko znajdziecie w najnowszej naszej propozycji

– mówi Jerzy Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

 

 

"Pol’and’Rock" LOVE to propozycja zapachu unisex. Kwiatowo-drzewny zapach otwiera koktajl musujących cytrusów: wytrawnej bergamotki i soczystej, słodkiej pomarańczy. W sercu kompozycji, z mocą absolutu kwitnie marokańska róża, otulona zmysłowym aromatem jaśminu. Różowy pieprz i szafran przyspieszają bicie różanego serca. Kompozycja spoczywa na klasycznej drzewnej bazie, miękkiej dzięki waniliowym nutom cedru, spowitej w obłok żywicznej paczuli, ambry i piżma.
 
Limitowany zapach dostępny jest w naszym sklepie Siemashop oraz w perfumerii internetowej Sephora.pl. Wraz z ponownym otwarciem perfumerii stacjonarnych, będzie dostępny również w kilkudziesięciu punktach tradycyjnej sieci sprzedaży. Cały zysk z jego sprzedaży Sephora przekaże ponownie na wsparcie działań statutowych Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
 
 
 
 
 

Nuty zapachowe:

  • BERGAMOTKA - promienie Słońca i naga skóra
  • POMARAŃCZA - pierwszy nieśmiały dotyk, motyle w brzuchu
  • RÓŻOWY PIEPRZ - ciepło
  • AROMAT KWIATÓW - róża
  • JAŚMIN - gorąco
  • SZAFRAN -  bliskość pod baldachimem zieleni, liście
  • PACZULA, AMBRA - krople żywicy na łożu z cedru
  • WANILIA - księżyc
  • PIŻMO - obłok

 

 fot. Fundacja WOŚP

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-12-02 16:40:00

Ruszyliśmy z finałowymi aukcjami Allegro!

Allegro od 23 lat gra z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Jak co roku, dzięki Allegro można wspierać Finał WOŚP, licytując i wystawiając najróżniejsze przedmioty!

2022-12-05 13:21:18

Dziś Międzynarodowy Dzień Wolontariusza! Dziękujemy!

Dzisiaj święto wszystkich wolontariuszy! Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim, którzy poświęcają swój czas i energię dla słusznej sprawy.

2022-12-04 08:10:00

Piłkarskie emocje również w WOŚP!

Szał piłkarskich mistrzostw świata ogarnął Polaków, a my, kibicując naszym, wspominamy także Wielkie Mecze TVN vs WOŚP. W tych meczach wygrywały przede wszystkim dzieci!

2022-12-05 08:40:00

5 tysięcy paczek w drodze do Sztabów

Początek grudnia to tradycyjna wielka wysyłka do Sztabów! W tym roku w proces pakowania puszek i plakatów do ponad 1600 Sztabów na całym świecie zaangażowało się blisko 200 wolontariuszy, przede wszystkim z firmy UPS Polska, który jest partnerem logistycznym Finału.