Podczas 29. Finału zebraliśmy:
210 813 830 PLN
Finały

Play po raz dziesiąty gra z głową i pomaga WOŚP

2021-01-14 12:45:33

 

Dzięki aplikacji Play24 klienci Play już teraz mogą przyłączyć się do zbiórki na rzecz oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Operator przygotował także szereg atrakcyjnych inicjatyw online, które mają zachęcić wszystkich do wsparcia zbiórki.

 
Jak co roku, dzięki Play powstała oficjalna aplikacja 29. Finału. Tradycyjnie już można w niej wrzucić datek do wirtualnej puszki, zobaczyć mapę Puszek Stacjonarnych i zostać WOŚPoznawcą, odpowiadając na pytania w dedykowanym quizie. 
 

Pobierz aplikację 29. Finału

 
 
Podobnie jak w zeszłym roku, tak i teraz klienci Play mogą pomagać WOŚP za pomocą aplikacji Play24. Z tej okazji w aplikacji pojawił się specjalny licznik, który zlicza zrealizowane transakcje. Wystarczy, że do 31 stycznia klienci doładują konto lub opłacą swoją fakturę za pomocą aplikacji, a Play przeliczy takie transakcje na złotówki, które przekaże jako datek dla WOŚP.
 
 
 
 
Licznik w aplikacji Play24 nie tylko informuje o liczbie wpłat, ale w myśl tegorocznej kampanii Play pod hasłem „Graj z głową i pomagaj z PLAY” stanowi przepustkę do wyjątkowej aktywacji dla klientów tj. specjalnie przygotowanych gier, które będą dostępne dla na stronie playdlawosp.pl. Im więcej wpłat w aplikacji, tym więcej gier zostanie odblokowanych na stronie. Użytkownicy będą mogli rywalizować między sobą online, a dla najlepszych graczy przewidziane są atrakcyjne nagrody. Operator przygotowuje także niespodziankę w dniu Finału – grę na żywo ze studia WOŚP!
 
 
 
 
W związku obecnymi obostrzeniami, główne aktywności Finału WOŚP odbędą się w formie online, w postaci specjalnego studia telewizyjnego, w którym Play przygotował własną, fioletową strefę. Pojawią się w niej znani i lubiani twórcy z #TeamPlay<3. Oprócz tego do dyspozycji widzów będzie też automat do gier, z którego będzie można skorzystać całkowicie zdalnie i wygrywać nagrody.
 
W trosce o bezpieczeństwo i odpowiednie środki ochronne podczas zbierania datków Play wyposaży również wszystkich 120 tysięcy wolontariuszy w smycze oraz maski ochronne. To kolejne (po identyfikatorze oraz charakterystycznej puszce) symbole pozwalające rozpoznać wolontariuszy WOŚP na ulicach Polski i poza jej granicami. W podziękowaniu za ich pracę kwestujący mogą też skorzystać z 6 miesięcy bezpłatnego dostępu do usługi Bezpieczna Rodzina oferowanej w Play. Dzięki temu mogą być jeszcze bardziej bezpieczni i zapewnić spokój ducha nie tylko sobie, ale i swoim najbliższym na przykład udostępniając im lokalizację w czasie rzeczywistym.
 
Swoją cegiełkę Play dokłada również do słynnej Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców. W tym celu operator przekazuje 100 limitowanych złotych kart SIM, które zawsze cieszą się ogromną popularnością wśród uczestników aukcji. Co więcej, w 20 wybranych salonach pojawią się puszki WOŚP, do których każdy klient będzie mógł przekazać dowolną kwotę i wesprzeć cel Fundacji.
 
 
 
Stoisko Play podczas 28. Finału WOŚP, fot. Agnieszka Kubilus
 
 
 
Lepsze wprowadzenie w pozytywny, dobroczynny nastrój zapewnia specjalna playlista w serwisie TIDAL przygotowana przez PLAY. To specjalnie dobrane utwory naładowane dobrą energią, która doda sił w oczekiwaniu na dzień Finału WOŚP.
 
Jak zwykle uruchomiony został także SMS charytatywny. Aby pomóc wystarczy wysłać wiadomość o treści SERCE pod numer 75 565 (jej koszt to 6,15 zł brutto). Taka opcja będzie aktywna także po dniu Finału, aż do 15 lutego. Cały dochód z SMS-ów zostanie przekazany na WOŚP.
 
 
 
#TeamPlay podczas 28. Finału WOŚP, fot. Agnieszka Kubilus
 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2021-01-26 17:43:38

Weź udział w Castingu do Mistrzowskiej Rozgrywki

Od szalonego pomysłu do szalonej zabawy w wyjątkową grę planszową Pol'and'Rock. Festiwalowe emocje zaklęte w pasjonującą rozgrywkę to nie lada gratka dla wielbicieli planszówek i miłośników naszego festiwalu!

2021-01-24 11:35:54

WOŚP gra w niedzielę handlową

Więcej czasu do przygotowania atrakcji dla organizatorów Finałów, możliwość handlu w niedzielę, w którą odbędzie się zbiórka i przedłużenie finałowej atmosfery to niektóre z benefitów wiążących się ze zmianą terminu Finału. Obecnie cel Finału WOŚP wspierać można również poprzez datki do niemal 10 000 Sztabowych Puszek Stacjonarnych.

2021-01-27 16:00:00

Przelew BLIK na 29. Finał WOŚP

Raz, dwa, trzy i BLIK! Od dziś możesz jeszcze łatwiej wpłacić na rzeczy 29. Finału i razem z nami zagrać dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Dorzuć się do puszki nie wychodząc z domu, nie tylko na nr konta bankowego.

2021-01-18 19:00:00

Ruszyła budowa studia 29. Finału WOŚP

Warszawskie studio WOŚP to symbol obrazujący gorącą, finałową atmosferę w całej Polsce. Tak jak co roku w centrum Warszawy powstaje najważniejsze miejsce zimowego grania. Zobacz, jak wyglądają postępy!

Zobacz też