Na cel 29. Finału zebraliśmy już
17 480 497 PLN
Finały

Play po raz dziesiąty gra z głową i pomaga WOŚP

2021-01-14 12:45:33

 

Dzięki aplikacji Play24 klienci Play już teraz mogą przyłączyć się do zbiórki na rzecz oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Operator przygotował także szereg atrakcyjnych inicjatyw online, które mają zachęcić wszystkich do wsparcia zbiórki.

 
Jak co roku, dzięki Play powstała oficjalna aplikacja 29. Finału. Tradycyjnie już można w niej wrzucić datek do wirtualnej puszki, zobaczyć mapę Puszek Stacjonarnych i zostać WOŚPoznawcą, odpowiadając na pytania w dedykowanym quizie. 
 

Pobierz aplikację 29. Finału

 
 
Podobnie jak w zeszłym roku, tak i teraz klienci Play mogą pomagać WOŚP za pomocą aplikacji Play24. Z tej okazji w aplikacji pojawił się specjalny licznik, który zlicza zrealizowane transakcje. Wystarczy, że do 31 stycznia klienci doładują konto lub opłacą swoją fakturę za pomocą aplikacji, a Play przeliczy takie transakcje na złotówki, które przekaże jako datek dla WOŚP.
 
 
 
 
Licznik w aplikacji Play24 nie tylko informuje o liczbie wpłat, ale w myśl tegorocznej kampanii Play pod hasłem „Graj z głową i pomagaj z PLAY” stanowi przepustkę do wyjątkowej aktywacji dla klientów tj. specjalnie przygotowanych gier, które będą dostępne dla na stronie playdlawosp.pl. Im więcej wpłat w aplikacji, tym więcej gier zostanie odblokowanych na stronie. Użytkownicy będą mogli rywalizować między sobą online, a dla najlepszych graczy przewidziane są atrakcyjne nagrody. Operator przygotowuje także niespodziankę w dniu Finału – grę na żywo ze studia WOŚP!
 
 
 
 
W związku obecnymi obostrzeniami, główne aktywności Finału WOŚP odbędą się w formie online, w postaci specjalnego studia telewizyjnego, w którym Play przygotował własną, fioletową strefę. Pojawią się w niej znani i lubiani twórcy z #TeamPlay<3. Oprócz tego do dyspozycji widzów będzie też automat do gier, z którego będzie można skorzystać całkowicie zdalnie i wygrywać nagrody.
 
W trosce o bezpieczeństwo i odpowiednie środki ochronne podczas zbierania datków Play wyposaży również wszystkich 120 tysięcy wolontariuszy w smycze oraz maski ochronne. To kolejne (po identyfikatorze oraz charakterystycznej puszce) symbole pozwalające rozpoznać wolontariuszy WOŚP na ulicach Polski i poza jej granicami. W podziękowaniu za ich pracę kwestujący mogą też skorzystać z 6 miesięcy bezpłatnego dostępu do usługi Bezpieczna Rodzina oferowanej w Play. Dzięki temu mogą być jeszcze bardziej bezpieczni i zapewnić spokój ducha nie tylko sobie, ale i swoim najbliższym na przykład udostępniając im lokalizację w czasie rzeczywistym.
 
Swoją cegiełkę Play dokłada również do słynnej Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców. W tym celu operator przekazuje 100 limitowanych złotych kart SIM, które zawsze cieszą się ogromną popularnością wśród uczestników aukcji. Co więcej, w 20 wybranych salonach pojawią się puszki WOŚP, do których każdy klient będzie mógł przekazać dowolną kwotę i wesprzeć cel Fundacji.
 
 
 
Stoisko Play podczas 28. Finału WOŚP, fot. Agnieszka Kubilus
 
 
 
Lepsze wprowadzenie w pozytywny, dobroczynny nastrój zapewnia specjalna playlista w serwisie TIDAL przygotowana przez PLAY. To specjalnie dobrane utwory naładowane dobrą energią, która doda sił w oczekiwaniu na dzień Finału WOŚP.
 
Jak zwykle uruchomiony został także SMS charytatywny. Aby pomóc wystarczy wysłać wiadomość o treści SERCE pod numer 75 565 (jej koszt to 6,15 zł brutto). Taka opcja będzie aktywna także po dniu Finału, aż do 15 lutego. Cały dochód z SMS-ów zostanie przekazany na WOŚP.
 
 
 
#TeamPlay podczas 28. Finału WOŚP, fot. Agnieszka Kubilus
 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2020-11-16 19:10:09

Łąki Łan rozbuja publiczność na Finale WOŚP

Warszawski Finał WOŚP uświetni swoją obecnością kapela, która jest znana z szalonych, żywiołowych występów. Łąki Łan rozbuja i rozkołysze nasze radosne, zimowe granie podczas Finału w studio Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

2020-11-09 17:25:32

Zenek na Finale WOŚP w Warszawie

Zenek to jeden z przyjaciół Najpiękniejszego Festiwalu Świata, zapalony festiwalowicz, a przede wszystkim przezabawny, utalentowany artysta. Muzyk, który tego lata rozbujał publiczność w studio i widzów Najpiękniejszej Domówki Świata, tym razem zagra podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie.

2020-11-09 17:41:42

ØRGANEK uświetni 29. Finał WOŚP w Warszawie

ØRGANEK, czyli charyzmatyczny i energetyczny kwartet serwujący prawdziwą ucztę dla wielbicieli dobrej polskiej muzyki spod znaku alternatywnych brzmień, wystąpi na Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie.

2020-11-11 10:05:00

Wieści ze sztabów #3

Z wielu zakątków świata docierają do nas kolejne informacje o pomysłach i przygotowaniach Sztabów do 29. Finału, dlatego ponownie zaglądamy do sztabów, by inspirować i podzielić się z Wami pomysłami od Was i dla Was.

Zobacz też