W ramach Funduszu Interwencyjnego do walki z koronawirusem zebraliśmy już
22 131 224 PLN
Fundacja

Pobierz plakat "Pomagamy!"

2020-03-26 16:56:48

 

Chcesz pomóc? Wszystkie ręce na pokład! Dołącz do akcji Fundacji WOŚP "Pomagamy!". Pobierz wybrany z gotowych plakatów. Pomóż nam poinformować o akcji w swojej miejscowości lub wpisz swój numer telefonu i sam pomagaj sąsiadom w okolicy.

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to setki tysięcy osób, które wierzą, że tylko razem możemy poradzić z otaczającą rzeczywistością. Także wtedy, gdy w obliczu walki z koronawirusem znaczna część społeczeństwa pozostaje w domach i czasem potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach, wiemy, że możemy na siebie nawzajem liczyć. 

"Pomagamy!" to kolejna inicjatywa, która połączyła Polaków. Akcja trwa już drugi tydzień, a nas z dnia na dzień jest coraz więcej. Piszecie do nas maile, wypełniacie ankiety online, że chcecie pomóc lub sami potrzebujecie pomocy. Teraz także gramy razem! Nasi wolontariusze Pokojowego Patrolu i wiele sztabów codziennie czekają w gotowości. 

 

Poniżej podrzucamy Wam dwa rodzaje plakatów, które już dziś możecie pobrać i opublikować w swoich social mediach lub wydrukować i rozwiesić np. w oknie domu lub na klatce schodowej. Jeśli sam chcesz pomóc pobierz i wydrukuj wzór nr 1, wpisz swój numer telefonu i do dzieła! 

 

pobierz plakat "Mój numer" w wersji do druku

 

 

 

Pomagamy także online! Pamiętaj też, że nasi wolontariusz codziennie monitorują także online naszą stronę internetową i adres mailowy, na który wysyłacie swoje zgłoszenia i prośby o pomoc.

Jak to działa? Teraz każdy niezależnie od miejscowości może do nas napisać, a my połączymy osobę, która pomocy potrzebuje z osobą, która w danej miejscowości tej pomocy może chętnie udzielić! Pomóż nam poinformować o takiej możliwości.

Dlaczego to ważne? Być może Ty sam nie potrzebujesz pomocy, ale bardzo możliwe, że ktoś starszy w Twoim sąsiedztwie z chęcią z takiej pomocy skorzysta. Dlatego wydrukuj plakat wzór nr 2 i powieś go w swojej okolicy.  

 

 

pobierz plakat "Pomagamy!" w wersji do druku

  

 

Fundacja WOŚP

 

 

Zobacz na mapie w jakich miejscowościach już pomagamy:

mapa pomagania

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-03-24 14:35:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.12

Co możesz zrobić spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Dziś mamy dla dzieci zadanie specjalne. Od kilkunastu dni uczymy, doświadczamy i bawimy się razem. Dziś przyszedł dzień na mały sprawdzian!

2020-03-12 14:24:50

Praca zdalna Fundacji WOŚP 

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy informuje, iż od 12 marca 2020 Biuro Fundacji przechodzi na zdalny tryb pracy. Liczba pracowników obecnych fizycznie w siedzibie Fundacji ograniczona została do minimum.

2020-03-16 14:10:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.4

Co możesz robić spędzając czas wolny z dziećmi? Już dziś pokoloruj świat swoich pociech! Wprowadź w domu radosny i magiczny klimat. Przenieś się z dzieckiem w świat wyobraźni i pokoloruj go dziś tak jak lubisz.

2020-03-21 12:35:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.9

Co możesz zrobić spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Nasz pomysł na dziś to origami! Zobacz filmy i złóż razem z dziećmi ulubione origami wraz z wolontariuszami Pokojowego Patrolu.

Zobacz też