Podczas 28. Finału zebraliśmy:
186 133 610 PLN
Fundacja

Pobierz plakat "Pomagamy!"

2020-03-26 16:56:48

 

Chcesz pomóc? Wszystkie ręce na pokład! Dołącz do akcji Fundacji WOŚP "Pomagamy!". Pobierz wybrany z gotowych plakatów. Pomóż nam poinformować o akcji w swojej miejscowości lub wpisz swój numer telefonu i sam pomagaj sąsiadom w okolicy.

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to setki tysięcy osób, które wierzą, że tylko razem możemy poradzić z otaczającą rzeczywistością. Także wtedy, gdy w obliczu walki z koronawirusem znaczna część społeczeństwa pozostaje w domach i czasem potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach, wiemy, że możemy na siebie nawzajem liczyć. 

"Pomagamy!" to kolejna inicjatywa, która połączyła Polaków. Akcja trwa już drugi tydzień, a nas z dnia na dzień jest coraz więcej. Piszecie do nas maile, wypełniacie ankiety online, że chcecie pomóc lub sami potrzebujecie pomocy. Teraz także gramy razem! Nasi wolontariusze Pokojowego Patrolu i wiele sztabów codziennie czekają w gotowości. 

 

Poniżej podrzucamy Wam dwa rodzaje plakatów, które już dziś możecie pobrać i opublikować w swoich social mediach lub wydrukować i rozwiesić np. w oknie domu lub na klatce schodowej. Jeśli sam chcesz pomóc pobierz i wydrukuj wzór nr 1, wpisz swój numer telefonu i do dzieła! 

 

pobierz plakat "Mój numer" w wersji do druku

 

 

 

Pomagamy także online! Pamiętaj też, że nasi wolontariusz codziennie monitorują także online naszą stronę internetową i adres mailowy, na który wysyłacie swoje zgłoszenia i prośby o pomoc.

Jak to działa? Teraz każdy niezależnie od miejscowości może do nas napisać, a my połączymy osobę, która pomocy potrzebuje z osobą, która w danej miejscowości tej pomocy może chętnie udzielić! Pomóż nam poinformować o takiej możliwości.

Dlaczego to ważne? Być może Ty sam nie potrzebujesz pomocy, ale bardzo możliwe, że ktoś starszy w Twoim sąsiedztwie z chęcią z takiej pomocy skorzysta. Dlatego wydrukuj plakat wzór nr 2 i powieś go w swojej okolicy.  

 

 

pobierz plakat "Pomagamy!" w wersji do druku

  

 

Fundacja WOŚP

 

 

Zobacz na mapie w jakich miejscowościach już pomagamy:

mapa pomagania

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-01-07 12:05:29

Jurek Owsiak do australijskiej Polonii

Jesteśmy z Wami i myślimy o Was! Podczas 28. Finału WOŚP będziemy chcieli bardzo, bardzo mocno Was uściskać od wszystkich, którzy razem z nami grają i zwrócić uwagę na Waszą sytuację. Fundacja to miliony Polaków nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

2020-01-08 16:27:35

6 wskazówek dla wolontariuszy

Jeżeli jesteś wolontariuszem WOŚP w 2020 to dobrze trafiłeś – przygotowaliśmy dla Ciebie 6 wskazówek dotyczące kwestowania w dniu finału.

2020-01-11 14:55:00

Na co zbieramy podczas 28. Finału WOŚP?

Już jutro 28. raz z rzędu odbędzie się Wielki Finał WOŚP. Gramy pod hasłem “Wiatr w żagle”. Na co zbieramy w tej edycji?

2020-01-07 07:40:00

Jak wspierać WOŚP bez wychodzenia z domu?

Dorzuć się do puszki nie wychodząc z domu, nie tylko na nr konta bankowego. Wybierz jedną z dostępnych metod wsparcia 28. Finału i pokaż, że pomaganie jest dziecinnie proste! Zagraj z nami już dziś na #wosp2020.

Zobacz też