Deklarowana kwota 31. Finału: 154 606 764 PLN
Na koncie mamy już:
154 606 764 PLN
Fundacja

Pobierz plakat "Pomagamy!"

2020-03-26 16:56:48

 

Chcesz pomóc? Wszystkie ręce na pokład! Dołącz do akcji Fundacji WOŚP "Pomagamy!". Pobierz wybrany z gotowych plakatów. Pomóż nam poinformować o akcji w swojej miejscowości lub wpisz swój numer telefonu i sam pomagaj sąsiadom w okolicy.

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to setki tysięcy osób, które wierzą, że tylko razem możemy poradzić z otaczającą rzeczywistością. Także wtedy, gdy w obliczu walki z koronawirusem znaczna część społeczeństwa pozostaje w domach i czasem potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach, wiemy, że możemy na siebie nawzajem liczyć. 

"Pomagamy!" to kolejna inicjatywa, która połączyła Polaków. Akcja trwa już drugi tydzień, a nas z dnia na dzień jest coraz więcej. Piszecie do nas maile, wypełniacie ankiety online, że chcecie pomóc lub sami potrzebujecie pomocy. Teraz także gramy razem! Nasi wolontariusze Pokojowego Patrolu i wiele sztabów codziennie czekają w gotowości. 

 

Poniżej podrzucamy Wam dwa rodzaje plakatów, które już dziś możecie pobrać i opublikować w swoich social mediach lub wydrukować i rozwiesić np. w oknie domu lub na klatce schodowej. Jeśli sam chcesz pomóc pobierz i wydrukuj wzór nr 1, wpisz swój numer telefonu i do dzieła! 

 

pobierz plakat "Mój numer" w wersji do druku

 

 

 

Pomagamy także online! Pamiętaj też, że nasi wolontariusz codziennie monitorują także online naszą stronę internetową i adres mailowy, na który wysyłacie swoje zgłoszenia i prośby o pomoc.

Jak to działa? Teraz każdy niezależnie od miejscowości może do nas napisać, a my połączymy osobę, która pomocy potrzebuje z osobą, która w danej miejscowości tej pomocy może chętnie udzielić! Pomóż nam poinformować o takiej możliwości.

Dlaczego to ważne? Być może Ty sam nie potrzebujesz pomocy, ale bardzo możliwe, że ktoś starszy w Twoim sąsiedztwie z chęcią z takiej pomocy skorzysta. Dlatego wydrukuj plakat wzór nr 2 i powieś go w swojej okolicy.  

 

 

pobierz plakat "Pomagamy!" w wersji do druku

  

 

Fundacja WOŚP

 

 

Zobacz na mapie w jakich miejscowościach już pomagamy:

mapa pomagania

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-01-17 15:45:10

Co przygotowują dla Was Sztaby WOŚP?

Kolejna edycja Letniej Zadymy w Środku Zimy zbliża się wielkimi krokami. Na 12 dni przed 31. Finałem WOŚP sprawdzamy, co przygotowały dla Was Sztaby!

2023-01-09 20:25:00

Hańba! zagra na 31. Finale WOŚP!

Klezmerskie, folkowe brzmienia przeplatające się z buntowniczymi dźwiękami muzyki punkowej — Hańba! zasila skład koncertu na Placu Bankowym w Warszawie!

2023-01-12 16:40:00

Rezonans Magnetyczny w Szczecinie rozpoczął pracę!

Dzisiaj, 12 stycznia, Jurek Owsiak brał udział w uroczystości otwarcia pracowni rezonansu magnetycznego w Szpitalu "Zdroje" w Szczecinie. Urządzenie zakupione przez Fundację WOŚP zacznie służyć najmłodszym pacjentom!

2023-01-20 10:48:16

Zapraszamy na 200. szkolenie PP!

Ruszyły zapisy na pierwsze w tym roku, a jednocześnie jubileuszowe - 200. szkolenie Pokojowego Patrolu, które odbędzie się w dniach 10-12 lutego. Zapraszamy!