Do 29. Finału WOŚP pozostało
72 dni
Festiwal

Pokojowa Wioska Kryszny na 21. Przystanku Woodstock

2015-07-30 01:30:00


Przystanek Woodstock ma pewne elementy, bez których trudno go sobie wyobrazić. Właśnie one tworzą niepowtarzalny charakter tej imprezy. Jednym z nich jest Pokojowa Wioska Kryszny. Tak jak co roku serwują nam prócz wyśmienitego jedzenia, sporą dawkę dobrej muzyki.


Jeśli bladym świtem budzi cię radosne, wykrzykiwane głośno słowa "Hare Kryszna" to oznacza, że kolorowy, rozbujany pochód prowokuje rozbudzenie wielu zaspanych  woodstockowiczów. Jeśli masz ochotę razem z nimi przemierzyć Pasaż, potańczyć i pośpiewać - śmiało, nie krępuj się!
 


 

Halawa, papadamy i ryż ze smakowitym sosem, czyli woodstockowa, sycąca szama, bez której wizyta na Woodstocku po prostu się nie liczy. Nie ma chyba ani jednej osoby na kostrzyńskim polu, która nie próbowała tych smakołyków choć raz. Pokojowa Wioska Kryszny również w tym roku przygotowuje dla miłośników orientalnych smaków talerze pełne wyśmienitych specjałów.  Cena przystępna. Sprawdźcie sami. 

Było coś dla ciała, warto więc zadbać o ducha. Już od środy zaczęły się koncerty na scenie Pokojowej Wioski Kryszny. Za nami występy takich zespołów jak Pogoria, Lazy Class, O.D.C., Ruin Cats, Rejestracja i The Analogs. Na zakończenie dnia pojawiło się także Farben Lehre, które pod jedną z mniejszych scen Najpiękniejszego Festiwalu Świata zgromadziło ogromną publikę wypełniającą prawie całą przestrzeń Pokojowej Wioski Kryszny. 

Pierwszy dzień koncertowy za nami. Pokojowa Wioska Kryszny powoli zasypia. Bądźcie jednak pewni, że jutro obudzi Wam nie tylko słodkim zapachem hinduskiego deseru, ale także da porządnego kopa dobrej muzy.


(efka łobuz, fot. Anna Migda, Robert Grablewski)
 

POKAŻ PODOBNE
Zobacz też