Do 30. Finału WOŚP pozostało:
103 dni
Fundacja

Pomagaj przez cały rok

2021-10-06 16:05:36

WOŚP to nie tylko styczniowy Finał, to cały rok regularnych zbiórek i zaangażowania wielu osób. Ty również możesz wspierać nasze działania, nie tylko w trakcie styczniowego Finału.

 

Dzięki PayU wpłaty można dokonywać bezpośrednio przez naszą stronę na wpłacam.wosp.org.pl. Wystarczy, że zaznaczysz lub wpiszesz odpowiednią kwotę i wybierzesz dogodną dla Ciebie metodę płatności. Po przejściu formalności na stronie banku wszystko będzie gotowe! Na koniec na każdego wpłacającego czeka indywidualna niespodzianka od Jurka!

 

Zostań stałym darczyńcą i wraz z PayU przekazuj małe (lub duże!) sumy na Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy cyklicznie, raz w miesiącu. Wejdź na stronę WOŚP i wybierz opcję wpłat cyklicznych. Każda złotówka pomaga!
 
WSPARCIE CYKLICZNE
 • Jak ustawić wpłatę cykliczną na rzecz WOŚP?

  Dziękujemy, ze chcesz wspierać nas cały rok. Każda wpłata pomaga nam realizować cel Fundacji WOŚP. Aby ustawić cykliczną wpłatę na rzecz WOŚP kliknij tutaj i wykonaj następujące kroki:

  1. Wpisz kwotę, którą chcesz przekazać na rzecz WOŚP, lub skorzystaj z gotowych propozycji.
  2. Wypełnij formularz wpisując swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail - potrzebujemy tych danych by przyjąć Twoją wpłatę.
  3. Kliknij przycisk "Dalej".
  4. Na podany adres został przesłany email weryfikacyjny. Sprawdź swoją skrzynkę pocztową.
  5. Potwierdź adres e-mail klikając w przesłany link.
  6. Naciśnij przycisk "Przekaż darowiznę z PayU".
  7. Wypełnij dane swojej karty i naciśnij przycisk "Zapłać i zapisz kartę".

  Wszystko gotowe, od teraz zadeklarowana kwota będzie co miesiąc przekazywana z Twojej karty na rzecz WOŚP

 • Jak odwołać wpłatę cykliczną na rzecz WOŚP?

  Jeśli chcesz odwołać ustawioną wcześniej wpłatę cykliczną na rzecz WOŚP, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected]. Pamiętaj, że przetworzenie Twojej prośby może zająć nam kilka dni. Jeśli chcesz anulować polecenie wpłaty ze swojej karty, prosimy skontaktuj się z nami z odpowiednim wyprzedzeniem.

Wpłać na WOŚP online

 

Celem Fundacji jest działalność w zakresie ochrony zdrowia, polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, i działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

 

Cel ten realizujemy poprzez zbiórki Finałowezakup sprzętu na oddziały medyczne szpitali w całej Polsce, a także przez prowadzenie ośmiu ogólnopolskich programów medycznych i jednego edukacyjnego. Kliknij ikonę programu, o którym chcesz przeczytać więcej:

 

  

 
fot. Michał Złotowski
 
 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2021-08-25 13:35:00

Spotkania Akademii Sztuk Przepięknych | Aktywizm społeczny

Na Akademii Sztuk Przepięknych od początku jej istnienia rozmawiamy o rzeczach ważnych. Zapraszani przez nas goście są bardzo często proponowani przez Was - naszą festiwalową społeczność, a w namiocie ASP nie boimy się poruszać aktualnych i trudnych tematów.

2021-09-13 09:25:31

Dlaczego pierwsza pomoc jest tak ważna?

Fundacja WOŚP w ramach programu przekazała bezpłatnie ponad 68 097 fantomów do nauki resuscytacji, podręczniki, filmy i inne niezbędne materiały dydaktyczne do szkół. To właśnie fantomy pozwalają na m.in. przećwiczenie odpowiedniej pozycji przy resuscytacji.

2021-09-14 10:45:00

Orkiestra murem za medykami

Trwający od soboty ogólnopolski protest pracowników ochrony zdrowia to kolejny sygnał wysyłany przez przedstawicieli zawodów medycznych, którzy chcą wprowadzenia zmian systemowych mających zapewnić i im, i pacjentom komfort oraz bezpieczeństwo związane z udzielaniem świadczeń medycznych. Fundacja WOŚP, dla której działalność w zakresie ochrony zdrowia jest najważniejszym celem funkcjonowania, po raz kolejny staje murem za medykami, m.in. włączając się w aktywności realizowane w tzw. Białym Miasteczku 2.0.

2021-10-01 10:08:01

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, święto ustanowione w 1990 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ.

Zobacz też