Podczas 28. Finału zebraliśmy:
186 133 610 PLN
Fundacja

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.10

2020-03-22 09:05:00

 

Co możesz zrobić spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Zobacz kolejna aktywność Fundacji WOŚP "Domowa Orkiestra". Słuchaj i oglądaj codziennie nowe aktywności  dla całej rodziny oraz 2 godziny dobrej muzy i archiwalnych koncertów wraz z Jerzym Owsiakiem i KręciołaTV.

 

„Domowa Orkiestra” to kolejna propozycja Fundacji WOŚP na zagospodarowanie czasu w domu oraz codzienna zabawę dla całej rodziny. Teraz poza cyklem artykułów "Pomysły na czas wolny z dziećmi" pomysły i aktywności znajdziecie także w cyklu video "Domowa Orkiestra" Jerzego Owsiaka i KręciołaTV.

 

Codziennie widzowie obejrzeć mogą nowy, blisko dwugodzinny, odcinek, wypełniony wyjątkowymi momentami z Pol’and’Festival – fragmentami koncertów i spotkań z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych. W każdym z odcinków zobaczycie reportaże dotyczące całorocznej działalności Orkiestry. Również w "Domowej Orkiestrze" nie braknie pomysłów na zabawy dla dzieci i konkursy z nagrodami.

 

 

 Dzisiejszy odcinek "Domowa Orkiestra cz. 8". Udanej niedzieli!

 

 

 

 

Domowa Orkiestra na Facebook

 

 

Zobacz pełne odcinki Domowej Orkiestry wraz z archiwalnymi koncertami. Słuchaj i oglądaj codziennie 2 godziny dobrej muzyki i specjalnych aktywności dla dzieci i młodzieży z  Jurkiem. Włącz playlistę od początku i baw się całą rodziną. Oglądaj codziennie o godz. 14:00 nowy odcinek na kanale KręciołaTV

 

 

Domowa Orkiestra - z nami nudy nie ma!

 

 

 

 

  • • •

Zobacz więcej pomysłów na zabawy

  • • •

 

POKAŻ PODOBNE
2020-01-11 14:55:00

Na co zbieramy podczas 28. Finału WOŚP?

Już jutro 28. raz z rzędu odbędzie się Wielki Finał WOŚP. Gramy pod hasłem “Wiatr w żagle”. Na co zbieramy w tej edycji?

2020-01-07 07:40:00

Jak wspierać WOŚP bez wychodzenia z domu?

Dorzuć się do puszki nie wychodząc z domu, nie tylko na nr konta bankowego. Wybierz jedną z dostępnych metod wsparcia 28. Finału i pokaż, że pomaganie jest dziecinnie proste! Zagraj z nami już dziś na #wosp2020.

2020-01-11 20:10:00

Co robi Pokojowy Patrol?

Za nami odprawa Pokojowego Patrolu przeprowadzona przez Jurka Owsiaka. Co im zawdzięczamy?

2020-01-07 12:05:29

Jurek Owsiak do australijskiej Polonii

Jesteśmy z Wami i myślimy o Was! Podczas 28. Finału WOŚP będziemy chcieli bardzo, bardzo mocno Was uściskać od wszystkich, którzy razem z nami grają i zwrócić uwagę na Waszą sytuację. Fundacja to miliony Polaków nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Zobacz też