Do 29. Finału WOŚP pozostało
102 dni
Fundacja

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.10

2020-03-22 09:05:00

 

Co możesz zrobić spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Zobacz kolejna aktywność Fundacji WOŚP "Domowa Orkiestra". Słuchaj i oglądaj codziennie nowe aktywności  dla całej rodziny oraz 2 godziny dobrej muzy i archiwalnych koncertów wraz z Jerzym Owsiakiem i KręciołaTV.

 

„Domowa Orkiestra” to kolejna propozycja Fundacji WOŚP na zagospodarowanie czasu w domu oraz codzienna zabawę dla całej rodziny. Teraz poza cyklem artykułów "Pomysły na czas wolny z dziećmi" pomysły i aktywności znajdziecie także w cyklu video "Domowa Orkiestra" Jerzego Owsiaka i KręciołaTV.

 

Codziennie widzowie obejrzeć mogą nowy, blisko dwugodzinny, odcinek, wypełniony wyjątkowymi momentami z Pol’and’Festival – fragmentami koncertów i spotkań z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych. W każdym z odcinków zobaczycie reportaże dotyczące całorocznej działalności Orkiestry. Również w "Domowej Orkiestrze" nie braknie pomysłów na zabawy dla dzieci i konkursy z nagrodami.

 

 

 Dzisiejszy odcinek "Domowa Orkiestra cz. 8". Udanej niedzieli!

 

 

 

 

Domowa Orkiestra na Facebook

 

 

Zobacz pełne odcinki Domowej Orkiestry wraz z archiwalnymi koncertami. Słuchaj i oglądaj codziennie 2 godziny dobrej muzyki i specjalnych aktywności dla dzieci i młodzieży z  Jurkiem. Włącz playlistę od początku i baw się całą rodziną. Oglądaj codziennie o godz. 14:00 nowy odcinek na kanale KręciołaTV

 

 

Domowa Orkiestra - z nami nudy nie ma!

 

 

 

 

  • • •

Zobacz więcej pomysłów na zabawy

  • • •

 

POKAŻ PODOBNE
2020-07-09 11:45:43

Przekazaliśmy karetkę neonatologiczną do Szpitala w Szczecinie

10 lipca pod siedzibą Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazaliśmy karetkę do Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Zdroje".

2020-08-28 15:00:00

Przygotuj się do nowego roku z warsztatami ASP

Rozpocznij rok szkolny z nową wiedzą, dzięki warsztatom Akademii Sztuk Przepięknych. Obejrzyj retransmisję wybranych warsztatów m.in. z zakresu: zdrowia, ekologii, kultury, psychologii i rozwoju osobistego, praw człowieka czy edukacji globalnej, które odbyły się online w ramach 26. Pol'and'Rock Festival ONLINE - Najpiękniejszej Domówki Świata.

2020-09-11 16:00:00

Pilotażowe szkolenie PP

Pandemia Sars-Cov-2 bardzo poważnie wpłynęła na nasze plany szkoleniowe oraz inne aktywności związane z Pokojowym Patrolem. Kilkanaście dni po zakończeniu lutowego szkolenia dla wolontariuszy podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu kolejnych spotkań w naszym Centrum Wolontariatu. Kilka tygodni po Najpiękniejszej Domówce Świata podjęliśmy decyzję o wznowieniu szkoleń dla wolontariuszy chcących działać jako Pokojowy Patrol.

2020-07-17 18:55:51

Jurek Owsiak chce pracować z samorządami nad poprawą polskiej medycyny

Kampania prezydencka stała się możliwością nagłośnienia dyskusji na temat sytuacji polskiej medycyny. Po rozmowie z Prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim Jurek Owsiak proponuje cztery filary, na których planuje się skupić, działając wspólnie z samorządami.

Zobacz też