W ramach Funduszu Interwencyjnego do walki z koronawirusem zebraliśmy już
21 629 867 PLN
Fundacja

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.10

2020-03-22 09:05:00

 

Co możesz zrobić spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Zobacz kolejna aktywność Fundacji WOŚP "Domowa Orkiestra". Słuchaj i oglądaj codziennie nowe aktywności  dla całej rodziny oraz 2 godziny dobrej muzy i archiwalnych koncertów wraz z Jerzym Owsiakiem i KręciołaTV.

 

„Domowa Orkiestra” to kolejna propozycja Fundacji WOŚP na zagospodarowanie czasu w domu oraz codzienna zabawę dla całej rodziny. Teraz poza cyklem artykułów "Pomysły na czas wolny z dziećmi" pomysły i aktywności znajdziecie także w cyklu video "Domowa Orkiestra" Jerzego Owsiaka i KręciołaTV.

 

Codziennie widzowie obejrzeć mogą nowy, blisko dwugodzinny, odcinek, wypełniony wyjątkowymi momentami z Pol’and’Festival – fragmentami koncertów i spotkań z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych. W każdym z odcinków zobaczycie reportaże dotyczące całorocznej działalności Orkiestry. Również w "Domowej Orkiestrze" nie braknie pomysłów na zabawy dla dzieci i konkursy z nagrodami.

 

 

 Dzisiejszy odcinek "Domowa Orkiestra cz. 8". Udanej niedzieli!

 

 

 

 

Domowa Orkiestra na Facebook

 

 

Zobacz pełne odcinki Domowej Orkiestry wraz z archiwalnymi koncertami. Słuchaj i oglądaj codziennie 2 godziny dobrej muzyki i specjalnych aktywności dla dzieci i młodzieży z  Jurkiem. Włącz playlistę od początku i baw się całą rodziną. Oglądaj codziennie o godz. 14:00 nowy odcinek na kanale KręciołaTV

 

 

Domowa Orkiestra - z nami nudy nie ma!

 

 

 

 

  • • •

Zobacz więcej pomysłów na zabawy

  • • •

 

POKAŻ PODOBNE
2020-03-04 13:45:28

Debata Senatu RP i WOŚP już 11 marca

11 marca br. o godz. 11.00 w Senacie RP odbędzie się debata „Ratujmy psychiatrię dziecięcą i młodzieżową”, organizowana pod auspicjami Marszałka Senatu RP prof. Tomasza Grodzkiego oraz Prezesa Zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka.

2020-03-16 09:55:14

Pomagamy!

Jeśli potrzebujesz pomocy (np. ze zrobieniem zakupów, załatwieniem pilnych spraw) lub pomocy potrzebują Twoi bliscy, którzy mieszkają w innym mieście, napisz do nas [email protected]

2020-03-23 08:54:38

20 milionów na walkę z koronawirusem

W niedzielę 22 marca Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy złożyła zamówienie na 50 tysięcy Indywidualnych Pakietów Ochrony Biologicznej (IPOB). Zestawy te zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa lekarzy i personelu medycznego ratującego życie i zdrowie osób zarażonych koronawirusem.

2020-03-19 15:32:13

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.7

Co możesz zrobić spędzając czas wolny z dziećmi? Budowanie domowych namiotów czy zabawy plastyczne nie są ulubiona rozrywką Twojego dziecka? To nic! Dla małych miłośników gier i zabaw oraz nowych technologii mamy aplikacje mobilną "Uczymy Ratować".

Zobacz też