Zebraliśmy
224 376 706 
Fundacja

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.10

2020-03-22 09:05:00

 

Co możesz zrobić spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Zobacz kolejna aktywność Fundacji WOŚP "Domowa Orkiestra". Słuchaj i oglądaj codziennie nowe aktywności  dla całej rodziny oraz 2 godziny dobrej muzy i archiwalnych koncertów wraz z Jerzym Owsiakiem i KręciołaTV.

 

„Domowa Orkiestra” to kolejna propozycja Fundacji WOŚP na zagospodarowanie czasu w domu oraz codzienna zabawę dla całej rodziny. Teraz poza cyklem artykułów "Pomysły na czas wolny z dziećmi" pomysły i aktywności znajdziecie także w cyklu video "Domowa Orkiestra" Jerzego Owsiaka i KręciołaTV.

 

Codziennie widzowie obejrzeć mogą nowy, blisko dwugodzinny, odcinek, wypełniony wyjątkowymi momentami z Pol’and’Festival – fragmentami koncertów i spotkań z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych. W każdym z odcinków zobaczycie reportaże dotyczące całorocznej działalności Orkiestry. Również w "Domowej Orkiestrze" nie braknie pomysłów na zabawy dla dzieci i konkursy z nagrodami.

 

 

 Dzisiejszy odcinek "Domowa Orkiestra cz. 8". Udanej niedzieli!

 

 

 

 

Domowa Orkiestra na Facebook

 

 

Zobacz pełne odcinki Domowej Orkiestry wraz z archiwalnymi koncertami. Słuchaj i oglądaj codziennie 2 godziny dobrej muzyki i specjalnych aktywności dla dzieci i młodzieży z  Jurkiem. Włącz playlistę od początku i baw się całą rodziną. Oglądaj codziennie o godz. 14:00 nowy odcinek na kanale KręciołaTV

 

 

Domowa Orkiestra - z nami nudy nie ma!

 

 

 

 

  • • •

Zobacz więcej pomysłów na zabawy

  • • •

 

POKAŻ PODOBNE
2022-04-07 12:07:12

Światowy Dzień Zdrowia

7 kwietnia to Światowy Dzień Zdrowia ustanowiony przez Pierwsze Zgromadzenie Ogólne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w 1948 roku. To święto co roku pozwala zwrócić naszą uwagę na problemy ochrony zdrowia, ale również na pozytywne wydarzenia czy osiągnięcia związane z rozwojem medycyny.

2022-06-06 16:28:18

Odwiedź wystawę WOŚP!

Zapraszamy Was do odwiedzenia Centrum Praskiego Koneser w Warszawie - do końca czerwca znajdziecie tam wyjątkową wystawę, która przeprowadzi Was przez 30 lat historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

2022-05-04 14:00:46

Międzynarodowy Dzień Strażaka

Obchodzimy dzisiaj Międzynarodowy Dzień Strażaka, więc składamy najlepsze życzenia wszystkim Strażakom. Jednocześnie przypominamy Wam, co udało nam się zrobić dla jednostek OSP!

2022-04-15 14:00:00

Rozlicz PIT i przekaż 1% na Fundację WOŚP!

1% dla wsparcia ratownictwa medycznego w Polsce i realizację celów statutowych Fundacji WOŚP to cel tegorocznej zbiórki 1% Fundacji WOŚP.