W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN
Fundacja

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.21

2020-04-02 12:29:59

 

Co możesz zrobić spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Dziś wszystkim rodzicom i dzieciakom będącym użytkownikami Facebooka udostępniamy nowe kolorowe nakładki Wygramy! Małym miłośnikom kolorowych barw dziś zlecamy wykonanie własnych masek.

 

Posiadasz konto na portalu społecznościowym Facebook, a do tego chcesz pokazać wszystkim, że wspierasz WOŚP i razem z nami dodać otuchy innym. Na FB pojawiły się właśnie, przygotowane przez nas oficjalne nakładki na zdjęcia profilowe. Za pomocą kilku kliknięć możesz przyozdobić swojej zdjęcie małą grafiką. 

 

 

Jak to zrobić krok po kroku? 

1. Wejdź na stronę do ustawiania nakładek i wybierz swój wzór nakładki, z którego chcesz skorzystać:

 

bit.ly/NakladkaWygramy1

bit.ly/NakładkaWygramy2

bit.ly/NakladkaWygramy3

bit.ly/NakladkaWygramy4

https://bit.ly/NakladkaWygramy5

 

 

 

2. Jeśli nie widzisz od razu naszych nakładek - w wyszukiwarce z lewej strony wpisz: Wygramy

3. Wyświetlą Cię się wszystkie nasze oficjalne nakładki - i teraz możesz wybierać! 

 

 

 

Zadanie dla dzieci

Najmłodszym miłośnikom kolorowych barw i zabaw, wcale nie polecamy dziś zakołatania konta. Wręcz przeciwnie. Nasz pomysł na dzisiejszy dzień to stworzenie własnych dziecięcych, radosnych, kolorowych masek! Karnawał już dawno za nami, ale ile radości sprawiają rodzinne wygłupy, przebieranki, malowanie twarzy, czy wycinanie, wyklejanie i ozdabianie własnych masek. Przenieś się dziś do krainy wyobraźni i poleć dziecku wykonanie własnej maski. Daj ozdobić również swój uśmiech i twórzcie maski dla całej rodziny! Niech dziś poniesie Was radość twórcza i wyobraźnia.

Udanej zabawy dzisiejszego dnia!

 

 

Wolontariusze Pokojowego Patrolu, fot. Dominik Malik

 

 

• • •

Zobacz więcej pomysłów na zabawy

• • •

 

 

Domowa Orkiestra - odcinek 19

Powyższe zadanie na dziś wykonane? Baw się dalej całą rodziną w "Domowej Orkiestrze" Jerzego Owsiaka i KręciołaTV. Codziennie nowe aktywności dla całej rodziny, 2 godziny dobrej muzyki - fragmenty archiwalnych koncertów i spotkań z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych. Również w odcinkach Domowej Orkiestry znajdziecie codziennie pomysły na zabawy dla dzieci i konkursy z nagrodami. Oglądaj codziennie o godz. 14:00 nowy odcinek na kanale KręciołaTV

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-06-10 15:31:18

Kardiomonitory od WOŚP trafią do 44 szpitali

Kilkanaście dni koleją – tak wyglądał transport 100 kardiomonitorów, które Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zamówiła w Chinach z przeznaczeniem dla placówek walczących z COVID-19. Urządzenia o wartości ponad 2 milionów złotych trafią do szpitali przed końcem czerwca, część już teraz pomaga monitorować stan zdrowia pacjentów.

2020-05-20 16:27:50

Trzeci transport WOŚP wylądował w Warszawie

Przed kilkoma godzinami na Lotnisku Chopina w Warszawie wylądował trzeci już samolot z wyposażeniem medycznym zamówionym przez Fundację WOŚP z myślą o szpitalach walczących z koronawirusem. Na pokładzie znalazło się 40 tys. kombinezonów, które już wkrótce wyruszą w drogę do medyków z całej Polski.

2020-07-17 18:55:51

Jurek Owsiak chce pracować z samorządami nad poprawą polskiej medycyny

Kampania prezydencka stała się możliwością nagłośnienia dyskusji na temat sytuacji polskiej medycyny. Po rozmowie z Prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim Jurek Owsiak proponuje cztery filary, na których planuje się skupić, działając wspólnie z samorządami.

2020-07-01 16:00:00

Tomograf i rentgen od WOŚP za 6 mln PLN

1 lipca nastąpiło symboliczne przekazanie łódzkiemu szpitalowi tomografu i aparatu RTG, które Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zakupiła dzięki środkom zebranym podczas 27. Finału WOŚP w styczniu ubiegłego roku. To urządzenia o wartości blisko 6 milionów PLN.

Zobacz też