W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN
Fundacja

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.21

2020-04-02 12:29:59

 

Co możesz zrobić spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Dziś wszystkim rodzicom i dzieciakom będącym użytkownikami Facebooka udostępniamy nowe kolorowe nakładki Wygramy! Małym miłośnikom kolorowych barw dziś zlecamy wykonanie własnych masek.

 

Posiadasz konto na portalu społecznościowym Facebook, a do tego chcesz pokazać wszystkim, że wspierasz WOŚP i razem z nami dodać otuchy innym. Na FB pojawiły się właśnie, przygotowane przez nas oficjalne nakładki na zdjęcia profilowe. Za pomocą kilku kliknięć możesz przyozdobić swojej zdjęcie małą grafiką. 

 

 

Jak to zrobić krok po kroku? 

1. Wejdź na stronę do ustawiania nakładek i wybierz swój wzór nakładki, z którego chcesz skorzystać:

 

bit.ly/NakladkaWygramy1

bit.ly/NakładkaWygramy2

bit.ly/NakladkaWygramy3

bit.ly/NakladkaWygramy4

https://bit.ly/NakladkaWygramy5

 

 

 

2. Jeśli nie widzisz od razu naszych nakładek - w wyszukiwarce z lewej strony wpisz: Wygramy

3. Wyświetlą Cię się wszystkie nasze oficjalne nakładki - i teraz możesz wybierać! 

 

 

 

Zadanie dla dzieci

Najmłodszym miłośnikom kolorowych barw i zabaw, wcale nie polecamy dziś zakołatania konta. Wręcz przeciwnie. Nasz pomysł na dzisiejszy dzień to stworzenie własnych dziecięcych, radosnych, kolorowych masek! Karnawał już dawno za nami, ale ile radości sprawiają rodzinne wygłupy, przebieranki, malowanie twarzy, czy wycinanie, wyklejanie i ozdabianie własnych masek. Przenieś się dziś do krainy wyobraźni i poleć dziecku wykonanie własnej maski. Daj ozdobić również swój uśmiech i twórzcie maski dla całej rodziny! Niech dziś poniesie Was radość twórcza i wyobraźnia.

Udanej zabawy dzisiejszego dnia!

 

 

Wolontariusze Pokojowego Patrolu, fot. Dominik Malik

 

 

• • •

Zobacz więcej pomysłów na zabawy

• • •

 

 

Domowa Orkiestra - odcinek 19

Powyższe zadanie na dziś wykonane? Baw się dalej całą rodziną w "Domowej Orkiestrze" Jerzego Owsiaka i KręciołaTV. Codziennie nowe aktywności dla całej rodziny, 2 godziny dobrej muzyki - fragmenty archiwalnych koncertów i spotkań z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych. Również w odcinkach Domowej Orkiestry znajdziecie codziennie pomysły na zabawy dla dzieci i konkursy z nagrodami. Oglądaj codziennie o godz. 14:00 nowy odcinek na kanale KręciołaTV

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-04-13 09:13:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.30

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Złapaliście już dzisiejszą dawkę słońca? Przed nami kolejny tydzień walki. Pomaluj swój świat i dziś. Wydrukuj kolejną partię malowanek WYGRAMY!

2020-04-16 14:19:31

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.33

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Ucząc się dbania o własne biezpieczeństwo przy pomocy filmików edukacyjnych oraz przeprowadzając z dziećmi domowe doświadczenia. Dbając o bezpieczeństwo, dbaj także o dobrą atmosferę w Waszym domu. Wizualizuj sielankową, domową atmosferę i stwórz domowy regulamin wraz z dziećmi.

2020-04-15 10:11:28

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.32

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Dziś prezentujemy Ci niezwykłą zabawę! Tym razem zrobimy kolejny, mały eksperyment, a dla miłośników tajnych operacji, zagadek czy odkrywców, odnajdziemy zaszyfrowaną wiadomość!

2020-04-08 21:09:20

30 mln złotych od WOŚP na walkę z koronawirusem

Kolejne 50 tysięcy kombinezonów ochronnych. W sumie już 30 mln złotych od WOŚP na walkę z koronawirusem.

Zobacz też