W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN
Fundacja

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.22

2020-04-03 10:00:00

 

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Dziś ponownie skorzystamy z technologii. Dzięki pomocy firmy Play i Cocolab przygotowaliśmy finałową aplikację na telefony z systemem iOS i AndroidPobierz aplikację mobilną WOŚP i zostań WOŚPoznawcą. Baw się razem z nami - zabawa przeczy nudzie!

 

Kolor oprawek? Czerwony. Który to finał? Dwudziesty ósmy. Kto może zostać WOŚPoznawcą? Ty?
Ha, odważne słowa! Spróbuj swoich sił w wyzwaniu pod szyldem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Ok, chcesz wiedzieć więcej. No to czytaj!

• Dziewięć poziomów i pięć szans na każdym z nich.
• Podstępnie skonstruowane pytania.
• Czas ucieka, nie ma przebacz!
• A, B czy C? Telefon do przyjaciela?
• WOŚP. Woodstock. Owsiak. WOŚP. Zręczność i spostrzegawczość.

 

 

Pobierz z Google Play

Pobierz z App Store

 

 

Moblina apka na 5 plus

Specjalnie przygotowana aplikacja przybliża historię WOŚP za pomocą humorystycznego quizu pt. "Zostań WOŚPoznawcą" oraz informuje o najważniejszych wydarzeniach. Prócz ponadprzeciętnej dbałości o szczegóły, pochwalić ja można również za unikalne funkcje:
 
1. QUIZ z wiedzy o WOŚP - zabawna gra, która porządkuje i promuje fakty związane z WOŚP, dzięki czemu stanowi dodatkowe narzędzie budowania pozytywnego brand experience oraz wspiera transparentność działalności WOŚP.

2. Personalizacja - w czasie styczniowych finałów aplikacja umożliwia i zachęca do przelewania datków - oferuje bezpośrednie podziękowania w formie krótkiego, spersonalizowanego nagrania Jurka Owsiaka.

3. Aplikacja na 5 plus - co roku aplikacja WOŚP otrzymuje niemal najwyższą ocenę w sklepach AppStore i GooglePlay.
 
 
 
 
 

Jesteśmy dumni, ponieważ aplikacja finałowa to zawsze jedna z najwyżej ocenianych w historii apek w sklepach AppStore i GooglePlay. W ubiegłym roku 1, 5k ocen i 5 gwiazdek. Stworzyliśmy aplikację realnie wspierającą cele NGO. Umożliwiamy pomaganie Orkiestrze tym osobom, które dotąd nie miały takiej możliwości (np. mieszkają/przebywają za granicą, ich stan zdrowia nie pozwala na opuszczenie mieszkania, itp.). Ponadto nasz quiz to świetne narzędzie systematyzujące wiedzę i promujące transparentność Orkiestry, jednocześnie kreujące pozytywne doświadczenie w kontakcie z marką.

Grzegorz Brożyna, CEO Cocolab.pl

 

 

 

 

• • •

Zobacz więcej pomysłów na zabawy

• • •

 

 

Domowa Orkiestra - odcinek 20

Powyższe zadanie na dziś wykonane? Baw się dalej całą rodziną w "Domowej Orkiestrze" Jerzego Owsiaka i KręciołaTV. Codziennie nowe aktywności dla całej rodziny, 2 godziny dobrej muzyki - fragmenty archiwalnych koncertów i spotkań z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych. Również w odcinkach Domowej Orkiestry znajdziecie codziennie pomysły na zabawy dla dzieci i konkursy z nagrodami. Oglądaj codziennie o godz. 14:00 nowy odcinek na kanale KręciołaTV

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-04-20 12:10:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.35

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Ach co to będzie za poniedziałek! Przed nami kolejny tydzień gier i zabaw, tymczasem dziś w ramach dobrego początku tygodnia... chodź, pokoloruj świat... a WYGRAMY!

2020-04-08 10:31:04

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.27

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Wyobraź sobie, że nagle gaśnie światło… Złap swoją laskę i zmień się w osobę niewidomą, włącz pozostałe cztery zmysły. Przed Tobą ABC interakcji z osobą niewidomą, mówiące przedmioty i labirynt!

2020-04-07 11:05:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.26

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Wtorek to idealny dzień na kolejne wyzwania! Dziś mamy wyjątkowo trudne zadnie dla najtęższych umysłów. Kto gotowy na kalambury, które tworzą wyjątkowo trudną krzyżówkę?

2020-04-14 15:45:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.31

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Zadaniem na dziś niech będzie dzika wyprawa! Wybierz odległe miejsce na mapie i zostań odważnym odkrywcą!

Zobacz też