W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN
Fundacja

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.28

2020-04-09 12:16:10

 

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Dla miłośników social mediów mamy kolejne kolorowe nakładki #DomowaOrkiestra, a dla najmłodszych miłośników gier i zabaw kolejne zadanie specjalne na dziś. 

 

Posiadasz konto na portalu społecznościowym Facebook i razem z nami bawisz się codziennie w Domowej Orkiestrze? Włącz nakładkę, pokarz się i zachęć innych do zabawy. Na FB pojawiły się właśnie, przygotowane przez nas oficjalne nakładki na zdjęcia profilowe. Za pomocą kilku kliknięć możesz przyozdobić swojej zdjęcie małą grafiką. 

 

 

Jak to zrobić krok po kroku? 

1. Wejdź na stronę do ustawiania nakładek i wybierz swój wzór nakładki, z którego chcesz skorzystać:

 

https://bit.ly/DomowaOrkiestra1

https://bit.ly/DomowaOrkiestra2

https://bit.ly/DomowaOrkiestra3

 

 

2. Jeśli nie widzisz od razu naszych nakładek - w wyszukiwarce z lewej strony wpisz: Domowa Orkiestra

3. Wyświetlą Cię się wszystkie nasze oficjalne nakładki - i teraz możesz wybierać! 

 

 

 

 

Zadanie dla dzieci

 

Jak najmłodsi miłośnicy Domowej Orkiestry mogą pokazać, że bawią się razem z nami? Zróbcie dziś własne makijaże dla całej rodziny! Bądźcie razem, radośni, kolorowi i uwiecznijcie swoje kolorowe twarze, w domowej, rodzinnej sesji zdjęciowej, chociaż by swoim telefonem. Domowa kwarantanna kiedyś minie, a pamiątkowe zdjęcia na pewno zostaną. Zatem do dzieła! Pokoloruj twarze wszystkich domowników, zróbcie piękną, radosną, kolorową, pełną uśmiechu, radości i wygłupów sesję zdjęciową i pamiętajcie o dzisiejszym, nowym odcinku Domowej Orkiestry! Ach co to będzie za popołudnie! 

 

 

fot. Piotr Barbachowski

 

 

• • •

Zobacz więcej pomysłów na zabawy

• • •

 

 

Domowa Orkiestra - odcinek 26

Powyższe zadanie na dziś wykonane? Baw się dalej całą rodziną w "Domowej Orkiestrze" Jerzego Owsiaka i KręciołaTV. Codziennie nowe aktywności dla całej rodziny, 2 godziny dobrej muzyki - fragmenty archiwalnych koncertów i spotkań z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych. Również w odcinkach Domowej Orkiestry znajdziecie codziennie pomysły na zabawy dla dzieci i konkursy z nagrodami. Oglądaj codziennie o godz. 14:00 nowy odcinek na kanale KręciołaTV

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-07-06 11:43:55

Blisko 50 milionów złotych na walkę z koronawirusem

6 lipca Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podsumowała prowadzone od połowy marca działania związane z pandemią COVID-19. Organizacja placówkom w całym kraju przekazała  sprzęt medyczny i środki ochrony osobistej o wartości 48,8 miliona złotych.

2020-06-22 12:16:10

50 tysięcy złotych na wspomaganie oddechu u noworodków

Od 2003 roku Fundacja WOŚP realizuje program medyczny, którego celem jest wprowadzenie do powszechnego użytku najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych metod leczenia niewydolności oddechowej u noworodków. W piątek program ten uzyskał wsparcie w wysokości 50 tys. złotych ze strony Ambasady Wielkiego Księstwa Luksemburga w Warszawie oraz Polsko-Luksemburskiej Izby Gospodarczej (PLIG).

2020-05-19 16:20:00

Ultrasonografy dla szpitali zakaźnych

19 maja w siedzibie Fundacji WOŚP nastąpiło symboliczne przekazanie Orkiestrze 25 zestawów ultrasonograficznych, stanowiących darowiznę od firmy Philips Polska. Sprzęt ten trafi do placówek zlokalizowanych w całej Polsce, przede wszystkim do szpitali przekształconych w zakaźne. Wartość darowizny to około 1,2 miliona złotych.

2020-05-22 13:05:18

Warszawa, Łódź i Poznań z analizatorami od WOŚP

Sprzęt dla laboratoriów diagnozujących osoby z podejrzeniem zakażenia koronawirusem o wartości blisko 10,5 miliona złotych jest jednym z największych zakupów jakich dokonaliśmy w ramach walki z COVID-19. Do Warszawy, Łodzi i Poznania trafiły właśnie specjalistyczne analizatory, pozwalające na znaczne przyspieszenie diagnostyki i przeprocesowanie nawet 2304 próbek w ciągu doby.

Zobacz też