W ramach Funduszu Interwencyjnego do walki z koronawirusem zebraliśmy już
22 273 830 PLN
Fundacja

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.28

2020-04-09 12:16:10

 

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Dla miłośników social mediów mamy kolejne kolorowe nakładki #DomowaOrkiestra, a dla najmłodszych miłośników gier i zabaw kolejne zadanie specjalne na dziś. 

 

Posiadasz konto na portalu społecznościowym Facebook i razem z nami bawisz się codziennie w Domowej Orkiestrze? Włącz nakładkę, pokarz się i zachęć innych do zabawy. Na FB pojawiły się właśnie, przygotowane przez nas oficjalne nakładki na zdjęcia profilowe. Za pomocą kilku kliknięć możesz przyozdobić swojej zdjęcie małą grafiką. 

 

 

Jak to zrobić krok po kroku? 

1. Wejdź na stronę do ustawiania nakładek i wybierz swój wzór nakładki, z którego chcesz skorzystać:

 

https://bit.ly/DomowaOrkiestra1

https://bit.ly/DomowaOrkiestra2

https://bit.ly/DomowaOrkiestra3

 

 

2. Jeśli nie widzisz od razu naszych nakładek - w wyszukiwarce z lewej strony wpisz: Domowa Orkiestra

3. Wyświetlą Cię się wszystkie nasze oficjalne nakładki - i teraz możesz wybierać! 

 

 

 

 

Zadanie dla dzieci

 

Jak najmłodsi miłośnicy Domowej Orkiestry mogą pokazać, że bawią się razem z nami? Zróbcie dziś własne makijaże dla całej rodziny! Bądźcie razem, radośni, kolorowi i uwiecznijcie swoje kolorowe twarze, w domowej, rodzinnej sesji zdjęciowej, chociaż by swoim telefonem. Domowa kwarantanna kiedyś minie, a pamiątkowe zdjęcia na pewno zostaną. Zatem do dzieła! Pokoloruj twarze wszystkich domowników, zróbcie piękną, radosną, kolorową, pełną uśmiechu, radości i wygłupów sesję zdjęciową i pamiętajcie o dzisiejszym, nowym odcinku Domowej Orkiestry! Ach co to będzie za popołudnie! 

 

 

fot. Piotr Barbachowski

 

 

• • •

Zobacz więcej pomysłów na zabawy

• • •

 

 

Domowa Orkiestra - odcinek 26

Powyższe zadanie na dziś wykonane? Baw się dalej całą rodziną w "Domowej Orkiestrze" Jerzego Owsiaka i KręciołaTV. Codziennie nowe aktywności dla całej rodziny, 2 godziny dobrej muzyki - fragmenty archiwalnych koncertów i spotkań z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych. Również w odcinkach Domowej Orkiestry znajdziecie codziennie pomysły na zabawy dla dzieci i konkursy z nagrodami. Oglądaj codziennie o godz. 14:00 nowy odcinek na kanale KręciołaTV

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-03-23 11:55:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.11

Co możesz zrobić spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Dbaj o rodzinę i ucz dziecko dobrych nawyków przed koronawirusem przez zabawę. Jak nauczyć dziecko myć dobrze ręce? Jak z nim rozmawiać? Zrób doświadczenie z dziećmi lub puść video i wykonaj ćwiczenia.

2020-03-15 10:15:25

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.3

Co możesz robić spędzając czas wolny z dziećmi? Przedstawiamy Ci kolejny pomysł na konstruktywne zagospodarowanie dnia! Znajdź chwilę na rozrywkę z całą rodziną, zadbaj o dobry rytm dnia i radosną domową atmosferę przy muzycznych dźwiękach festiwalowych koncertów.

2020-03-18 11:15:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.6

Co możesz zrobić spędzając czas wolny z dziećmi? Zamknięcie w domu to dobry moment Rozmowy z bliskimi. Wykorzystaj czas spędzony w domu z rodziną by poznać się na nowo. Punkt wyjściowy do rozmowy? Dla ułatwienia polecamy spotkania na Akademii Sztuk Przepięknych.

2020-03-09 11:09:15

Karetka od WOŚP dla szpitala w Szczecinie

W trakcie ogłoszenia wyniku 28. Finału WOŚP zaprezentowana została karetka, stanowiącą dar dla Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „Zdroje” w Szczecinie.

Zobacz też