Zarejestrowaliśmy już
41 008 wolontariuszy
Fundacja

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.9

2020-03-21 12:35:00

 

Co możesz zrobić spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Nasz pomysł na dziś to origami! Zobacz filmy i złóż razem z dziećmi ulubione origami wraz z wolontariuszami Pokojowego Patrolu.

 

Poznaj magie zabawy i odkryj potęgę angażującego origami! Wystarczy kartka, ewentualnie nożyczki i chwila wolnego czasu, a tego nam zdecydowanie nie brakuje. Więc do roboty! Wybierz ulubiony element: serce, lis lub dla tych najbardziej zaawansowanych czołg. Składaj origami całą rodziną lub w pojedynkę. 

 

 

 

 

Dodaj do tego kredki, mazaki i więcej kolorowych kartek i złóż ich jeszcze więcej. Złóż kolorowe serca i napisz na nim swoim bliskim coś miłego, a potem rozdaj każdemu z osoba i uczyń ten dzień najmilszym, pierwszym dniem wiosny w Twoim domu. 

 

 

 

 

 

 

Chcecie więcej? Zajrzyjcie na kanał organizacji Dorigami i sami wybierzcie ulubione video, spośród motyli, stegosaurusa, sowy, żurawia, raptora, czy tulipana.

 

Więcej filmów Dorigami

 

 

Wolontariusze Pokojowego Patrolu

 

 

• • •

Zobacz więcej pomysłów na zabawy

• • •

 

 

Domowa Orkiestra - odcinek 7

Powyższe zadanie na dziś wykonane? Baw się dalej całą rodziną w "Domowej Orkiestrze" Jerzego Owsiaka i KręciołaTV. Codziennie nowe aktywności dla całej rodziny, 2 godziny dobrej muzyki - fragmenty archiwalnych koncertów i spotkań z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych. Również w odcinkach Domowej Orkiestry znajdziecie codziennie pomysły na zabawy dla dzieci i konkursy z nagrodami. Oglądaj codziennie o godz. 14:00 nowy odcinek na kanale KręciołaTV

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-09-24 11:59:10

Promocje na jesienne zakupy w SiemaShop!

Zarówno na długie jesienne wieczory spędzone w rodzinnym gronie, jak i na długie jesienne spacery i zbieranie kasztanów polecają się produkty z SiemaShop. Wybraliśmy dla Was najprzytulniejsze i najbardziej użyteczne gadżety z logo Orkiestry.

2021-09-16 09:55:19

Dziękujemy za wiele lat współpracy!

Wieloletni Szef Sztabu w Kaliszu i pomysłodawca sztafety festiwalowej, Bronisław Krakus, na zawsze zapisał się w fundacyjnej historii. Dziękujemy za wieloletnie wsparcie i jesteśmy dumni, że mogliśmy wspólnie tworzyć wyjątkowe projekty, i aktywizować społeczeństwo.

2021-09-28 08:47:51

Szesnaście lat z Maratonem Warszawskim

Wczoraj na ulicach Warszawy odbył się 43. Maraton Warszawski oraz 15. Półmaraton Warszawski. Nasi wolontariusze - Pokojowy Patrol - wspierali zabezpieczenie tego wydarzenia.

2021-09-24 12:42:36

Doceń bliską osobę! Konkurs w Siemashop

Wolisz dawać czy dostawać prezenty? Podejrzewamy, że jednak to pierwsze i dlatego razem z Siemashop mamy dla Ciebie wyjątkową okazję. Doceń bliską Ci osobę i podaruj jej orkiestrowy prezent!