Podczas 28. Finału zebraliśmy:
186 133 610 PLN
Fundacja

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.9

2020-03-21 12:35:00

 

Co możesz zrobić spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Nasz pomysł na dziś to origami! Zobacz filmy i złóż razem z dziećmi ulubione origami wraz z wolontariuszami Pokojowego Patrolu.

 

Poznaj magie zabawy i odkryj potęgę angażującego origami! Wystarczy kartka, ewentualnie nożyczki i chwila wolnego czasu, a tego nam zdecydowanie nie brakuje. Więc do roboty! Wybierz ulubiony element: serce, lis lub dla tych najbardziej zaawansowanych czołg. Składaj origami całą rodziną lub w pojedynkę. 

 

 

 

 

Dodaj do tego kredki, mazaki i więcej kolorowych kartek i złóż ich jeszcze więcej. Złóż kolorowe serca i napisz na nim swoim bliskim coś miłego, a potem rozdaj każdemu z osoba i uczyń ten dzień najmilszym, pierwszym dniem wiosny w Twoim domu. 

 

 

 

 

 

 

Chcecie więcej? Zajrzyjcie na kanał organizacji Dorigami i sami wybierzcie ulubione video, spośród motyli, stegosaurusa, sowy, żurawia, raptora, czy tulipana.

 

Więcej filmów Dorigami

 

 

Wolontariusze Pokojowego Patrolu

 

 

• • •

Zobacz więcej pomysłów na zabawy

• • •

 

 

Domowa Orkiestra - odcinek 7

Powyższe zadanie na dziś wykonane? Baw się dalej całą rodziną w "Domowej Orkiestrze" Jerzego Owsiaka i KręciołaTV. Codziennie nowe aktywności dla całej rodziny, 2 godziny dobrej muzyki - fragmenty archiwalnych koncertów i spotkań z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych. Również w odcinkach Domowej Orkiestry znajdziecie codziennie pomysły na zabawy dla dzieci i konkursy z nagrodami. Oglądaj codziennie o godz. 14:00 nowy odcinek na kanale KręciołaTV

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-01-11 14:55:00

Na co zbieramy podczas 28. Finału WOŚP?

Już jutro 28. raz z rzędu odbędzie się Wielki Finał WOŚP. Gramy pod hasłem “Wiatr w żagle”. Na co zbieramy w tej edycji?

2020-01-02 18:30:00

11 przykładów, jak w czasie WOŚP gramy EKO

Zobacz 11 przykładów, jak w czasie styczniowego Finału poruszamy kwestie EKO! Wiemy jakie to ważne, dlatego działania EKO towarzyszą nam przy wydarzeniach w ciągu całego roku. Dziś mamy finałowe inspiracje dla Was!

2020-01-02 10:00:00

Międzychód - Puszka WOŚP na telefon

Jeśli nie możesz wyjść z domu to zadzwoń, a my przyjedziemy do Ciebie z puszką. Dlaczego? Bo zazwyczaj najprostsze rozwiązania są najlepsze, a potrzeba staje się matką wynalazków.

2020-01-06 18:55:00

Wasze pytania o WOŚP 2020 z wyszukiwarek

Na bieżąco sprawdzamy, co Was najbardziej interesuje na temat #wosp2020. Oto odpowiedzi na pytania oraz frazy, które najczęściej wpisujecie do wyszukiwarek.

Zobacz też