Na cel 29. Finału zebraliśmy już
17 480 497 PLN
Finały

Ponad 6800 sklepów Żabka gra z WOŚP

2021-01-11 13:14:14

 

Żabka Polska aktywnie wspiera 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w czasie którego zbierane są środki na wsparcie oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Do 31 stycznia 2021 r. w ponad 6 800 sklepach sieci trwa zbiórka datków na rzecz WOŚP. Klienci, pracownicy firmy, franczyzobiorcy oraz pracownicy sklepów Żabka mają także możliwość wsparcia inicjatywy bezgotówkowo, za pomocą wpłaty do e-Skarbonki dostępnej na stronie sieci.

 

Żabka od wielu lat jest partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i bierze aktywny udział w zbiórkach w ramach Finału akcji. W tym roku puszki WOŚP stanęły w każdym sklepie Żabka już na 5 tygodni przed Finałem akcji. Dzięki temu każdy klient, przy okazji codziennych zakupów, ma możliwość spokojnie i bezpiecznie wrzucić swój datek. Dla tych klientów, którzy preferują wpłaty on-line realizowane z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, sieć udostępnia e-Skarbonkę dedykowaną wsparciu Fundacji.

 

Od kilku lat w Żabce wspólnie z franczyzobiorcami tworzymy sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce. W zeszłym roku na rzecz WOŚP przekazaliśmy ponad 3,7 mln złotych, na które złożyły się datki wrzucone do puszek w Żabkach oraz kwota stanowiąca równowartość wygaszonych żappsów, czyli punktów zebranych przez użytkowników naszej aplikacji mobilnej. W tym roku również zdecydowaliśmy się wspierać tak szczytną inicjatywę i tym samym pomagać w ratowaniu zdrowia i życia dzieci. Zachęcamy naszych klientów do zaangażowania się w akcję i przekazywanie datków zarówno do tradycyjnych puszek w naszych sklepach, jak i do naszej wirtualnej skarbonki.

- Tomasz Suchański, Prezes Zarządu firmy Żabka Polska.

 

 

29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia 2021 r. Celem tegorocznej zbiórki jest wsparcie oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Włączy się w nią 120 tys. wolontariuszy, zarejestrowanych w sztabach na całym świecie. Centrum wydarzeń 29. Finału stanowić będzie studio telewizyjne na Placu Defilad w Warszawie, w którym odbędą się koncerty. Transmisja internetowa wydarzenia rozpocznie się w sobotę, 30 stycznia o godz. 21:00 i potrwa nieprzerwanie 27 godzin.

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-11-23 17:20:32

Dr Misio w finałowym studio w Warszawie

Bezkompromisowy punk, godna pozazdroszczenia energia sceniczna i mocne, zaangażowane społecznie teksty, które trafiają w samo sedno targających naszym światem problemów, to esencja muzycznej działalności jednej z najbardziej kontrowersyjnych kapel na polskiej scenie muzycznej. Dr Misio zagra na scenie warszawskiego studia Finału WOŚP w 2021 roku.


2020-11-04 10:05:00

Wieści ze sztabów #2

Za niespełna 2 tygodnie zakończymy tegoroczną rejestrację sztabów 29. Finału WOŚP. Za parę dni wszystkie sztaby rozpoczną już kolejny etap przygotowań, czyli rejestrację wolontariuszy w Bazie Szefa Sztabów. Tymczasem my przygotowaliśmy dla Was kolejną dawkę cotygodniowych inspiracji od Was i dla Was.

2020-11-09 17:09:55

Piotr Bukartyk zagra na Finale w Warszawie

Kompozytor, piosenkarz, gitarzysta, autor tekstów i nauczyciel. Człowiek, który najlepiej wie, z ilu chmur utkane jest niebo nad Najpiękniejszym Festiwalem Świata. Muzyk i wielki przyjaciel Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy uświetni swoją obecnością Letnią Zadymę w Środku Zimy w stolicy. Na scenie finałowego studia w Warszawie wystąpi Piotr Bukartyk.

2020-11-23 17:16:11

Legendy polskiej muzyki na warszawskim Finale WOŚP

Dżem to legenda polskiej muzyki, kapela, która zdefiniowała rockowe granie dla pokoleń wielbicieli gitarowych brzmień. Prekursorzy polskiego rocka, określani mianem „polskich Rolling Stonesów” zagrają podczas przyszłorocznego Finału WOŚP w Warszawie.


Zobacz też