Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Fundacja
Festiwal

Porady dla Woodstockowiczów - zaplanuj swój pobyt na Przystanku Woodstock

2016-06-21 11:11:55
Zaplanuj sobie, jak chcesz spędzić czas na Przystanku Woodstock. Nie będzie to łatwe zadanie, ale z pomocą przyjdzie Ci nasza aplikacja mobilna. Posłuchaj!  

 


RADA 9. Zaplanuj swój pobyt na Przystanku Woodstock

Plan jest prosty - weź w dłoń swój telefon, ściągnij aplikację „Przystanek Woodstock" (aktualizacja pojawi się już wkrótce!) i zaplanuj wcześniej co i gdzie chcesz robić, sprawdź atrakcje dostępne na wzgórzu Akademii Sztuk Przepięknych, zrób swoją listę koncertów. Każde z wydarzeń możesz oznaczyć serduszkiem jako ulubione i poprosić aplikację o przypomnienie o nim.

Oprócz tego w aplikacji znajdziesz mapę woodstockowego pola oraz masę przydatnych informacji (co, gdzie i za ile).

Przeżyj Przystanek Woodstock na trzeźwo i skorzystajcie ze wszystkich jego atrakcji!

A muzycznie dziś Illusion!

(aa)

POKAŻ PODOBNE
2020-09-16 13:38:22

Jedyny taki tomograf do diagnostyki dzieci w Polsce

Aparat do badań PET-CT to wysokospecjalistyczne urządzenie diagnostyczne o wartości kilkunastu milionów złotych. Będzie to pierwsze takie urządzenie dedykowane dzieciom w Polsce. Zakup zostanie zrealizowany w ramach 54. Konkursu Ofert.

2020-09-16 09:30:58

Ogłaszamy 55. Konkurs Ofert

Ponownie będziemy kupować sprzęt medyczny dla polskich szpitali. Tym razem będą to wyroby medyczne przeznaczone dla oddziałów neurologicznych i neurochirurgicznych.

2020-09-11 16:00:00

Pilotażowe szkolenie PP

Pandemia Sars-Cov-2 bardzo poważnie wpłynęła na nasze plany szkoleniowe oraz inne aktywności związane z Pokojowym Patrolem. Kilkanaście dni po zakończeniu lutowego szkolenia dla wolontariuszy podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu kolejnych spotkań w naszym Centrum Wolontariatu. Kilka tygodni po Najpiękniejszej Domówce Świata podjęliśmy decyzję o wznowieniu szkoleń dla wolontariuszy chcących działać jako Pokojowy Patrol.

2020-07-06 11:43:55

Blisko 50 milionów złotych na walkę z koronawirusem

6 lipca Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podsumowała prowadzone od połowy marca działania związane z pandemią COVID-19. Organizacja placówkom w całym kraju przekazała  sprzęt medyczny i środki ochrony osobistej o wartości 48,8 miliona złotych.

Zobacz też