Do 30. Finału WOŚP pozostało:
104 dni
Fundacja

Powódź w Niemczech  

2021-07-22 16:16:16

 

Kolejne sztaby zagraniczne włączają się do pomocy ofiarom powodzi, które nawiedziły Europę. Tym razem sztab w Bonn i sztab Wuppertal organizują pomoc dla rodzin, które najbardziej ucierpiały. To niezwykle ważne, że doświadczenia zdobyte przy organizowaniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tak trudnych sytuacjach procentują i tworzą kolejną, konkretną pomoc. Tak jak sztab brukselski tak teraz kolejne sztaby niemieckie, o czym informuje nas Agnieszka ze sztabu Wuppertal.  

 

Słowa te kierujemy do wszystkich, którzy być może mają chęć lub możliwości pomocy, która jest skierowana do potrzebujących. Sztab brukselski ma konto zbiórki, a być może jeżeli ktoś mieszka w Niemczech będzie dla niego ważnym, aby skontaktować się z ludźmi, którzy taką pomoc na miejscu organizują. My jako Fundacja służymy wszelką pomoc informacyjną, jeśli o czymś będziemy wiedzieli, będziemy o tym pisali na naszych stronach internetowych.  

 

Pamiętajmy, że oprócz wymiaru finansowego bardzo, bardzo ważnym jest wsparcie duchowe, które pozwala często przetrwać najtrudniejsze chwile mając świadomość, że nie jest się w tym samemu. 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-09-30 17:00:44

Dziękujemy medykom!

1 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pracownika Ochrony Zdrowia. Dlatego powtórzymy hasło, które wiosną tego roku pojawiło się kilku tysiącach miejsc w całej Polsce - dziękujemy medykom!

2021-09-02 10:40:49

Czy Twoje dziecko uczy się pierwszej pomocy?

Nowy rok szkolny wystartował. Sprawdź czy szkoła Twojego dziecka bierze udział w programie edukacyjnym Fundacji WOŚP "Ratujemy i Uczymy Ratować". Zadbaj o bezpieczeństwo swojego malucha, umożliwiając mu naukę pierwszej pomocy w szkole. Zgłoś szkołę do programu.

2021-07-22 16:16:16

Powódź w Niemczech  

Kolejne sztaby zagraniczne włączają się do pomocy ofiarom powodzi, które nawiedziły Europę. Tym razem sztab w Bonn i sztab Wuppertal organizują pomoc dla rodzin, które najbardziej ucierpiały.

2021-09-09 15:46:51

Przypomnij sobie zasady pierwszej pomocy

Pierwsza pomoc to ważny aspekt naszej edukacji. Nigdy nie wiemy kiedy przydadzą nam się te najważniejsze zasady, dlatego warto odświeżać pamięć, nosić przy sobie rękawiczki i być gotowym, aby pomóc drugiemu człowiekowi.

Zobacz też