Zarejestrowaliśmy już
35 732 wolontariuszy
Fundacja

Powódź w Niemczech  

2021-07-22 16:16:16

 

Kolejne sztaby zagraniczne włączają się do pomocy ofiarom powodzi, które nawiedziły Europę. Tym razem sztab w Bonn i sztab Wuppertal organizują pomoc dla rodzin, które najbardziej ucierpiały. To niezwykle ważne, że doświadczenia zdobyte przy organizowaniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tak trudnych sytuacjach procentują i tworzą kolejną, konkretną pomoc. Tak jak sztab brukselski tak teraz kolejne sztaby niemieckie, o czym informuje nas Agnieszka ze sztabu Wuppertal.  

 

Słowa te kierujemy do wszystkich, którzy być może mają chęć lub możliwości pomocy, która jest skierowana do potrzebujących. Sztab brukselski ma konto zbiórki, a być może jeżeli ktoś mieszka w Niemczech będzie dla niego ważnym, aby skontaktować się z ludźmi, którzy taką pomoc na miejscu organizują. My jako Fundacja służymy wszelką pomoc informacyjną, jeśli o czymś będziemy wiedzieli, będziemy o tym pisali na naszych stronach internetowych.  

 

Pamiętajmy, że oprócz wymiaru finansowego bardzo, bardzo ważnym jest wsparcie duchowe, które pozwala często przetrwać najtrudniejsze chwile mając świadomość, że nie jest się w tym samemu. 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-09-09 15:46:51

Przypomnij sobie zasady pierwszej pomocy

Pierwsza pomoc to ważny aspekt naszej edukacji. Nigdy nie wiemy kiedy przydadzą nam się te najważniejsze zasady, dlatego warto odświeżać pamięć, nosić przy sobie rękawiczki i być gotowym, aby pomóc drugiemu człowiekowi.

2021-09-21 09:28:20

Kupujemy urządzenia dla laryngologii dziecięcej

FUNDACJA WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY ogłasza 58. Konkurs Ofert i zaprasza do składania wstępnych ofert sprzedaży w celu podjęcia negocjacji z zachowaniem konkurencji. Kupujemy wyroby medyczne dla laryngologii dziecięcej.

2021-09-28 08:47:51

Szesnaście lat z Maratonem Warszawskim

Wczoraj na ulicach Warszawy odbył się 43. Maraton Warszawski oraz 15. Półmaraton Warszawski. Nasi wolontariusze - Pokojowy Patrol - wspierali zabezpieczenie tego wydarzenia.

2021-09-20 16:56:46

9 października poznamy temat 30. Finału WOŚP

Druga sobota października to start wielkiej "finałowej" machiny - 9 października Jurek Owsiak ogłosi temat jubileuszowego, 30. Finału WOŚP.