W ramach walki z Covid-19 przekazaliśmy sprzęt o wartości około
70 000 000 PLN
Finały

Rejestracja nie ruszyła, ale Sztaby 30. Finału działają!

2021-09-10 13:53:46

 

 

10 września i do 30. Finału mamy 142 dni! Już pierwsze Sztaby, mimo że rejestracja nie ruszyła, dają znać co u nich słychać!

 

 

Sztab Paryż!

Bonjour! Na spotkanie organizacyjne paryskiego Sztab zaprasza 26 września 2021 o godz. 14.30 przy wieży Eiffla. Dokładne miejsce spotkania zostanie opublikowane kilka dni przed spotkaniem. Do udziału zachęcamy wszystkich wolontariuszy. Kontakt z:e-mail: [email protected].

 

 

Wolontariusz 29. Finału, fot. Dominik Malik

 

 

Sztab Chorzów melduje plan imprez przygotowany już w lipcu! 8 imprez na terenie Chorzowa, 20 osób zaangażowanych oraz Miasto Chorzów! Jesteśmy pod wrażeniem!

 

 

Wolontariusze 27. Finału, fot. Stanisław Wadas

 

 

Sztab Redditch zbiera już pomysły - planują kalendarz, występy zespołów i trwa burza mózgów na temat atrakcji dla najmłodszych. Już nie mogą się doczekać, by już ruszyć po rejestracji.

 

 

Wolontariusz 29. Finał, fot. Dominik Malik

 

 

Wuppertal planuje hybrydowy Finał, czyli na sali koncert, ale z transmisją w internecie i WOŚP na kółkach, czyli wolontariusze mobilni. Zastanawiają się również nad biegiem "Policz się z cukrzycą". Duże spotkanie organizacyjne odbędzie się po rejestracji Sztabu, a w tej chwili odbywają gorące linie telefoniczne.

 

 

Warszawscy wolontariusze 27. Finału WOŚP, fot. Cezary Lewandowski

POKAŻ PODOBNE
2021-09-16 09:55:19

Dziękujemy za wiele lat współpracy!

Wieloletni Szef Sztabu w Kaliszu i pomysłodawca sztafety festiwalowej, Bronisław Krakus, na zawsze zapisał się w fundacyjnej historii. Dziękujemy za wieloletnie wsparcie i jesteśmy dumni, że mogliśmy wspólnie tworzyć wyjątkowe projekty, i aktywizować społeczeństwo.

2021-08-26 16:26:34

Akcja społeczna Wolna Szkoła!

Już jutro 1 września i nowy rok szkolny.  Szkoła to miejsce nie tylko realizacji podstawy programowej, ale również nauki współpracy, tolerancji, otwartości i szacunku do drugiego człowieka. Niestety planowane przez rząd ustawy chcą odebrać uczniom te możliwości. Dlatego włączamy się w akcję, która broni niezależności i autonomiczności szkół, a tym samym dzieci i rodziców. Nie zgadzamy się na odbieranie wolności wyboru, krytycznego myślenia, szerzenie nietolerancji, oportunizmu i konformizmu.

2021-09-07 14:42:28

Jurek Owsiak laureatem plebiscytu Newsweeka

Czytelnicy Newsweeka zdecydowali, że Jurek Owsiak jest jedną z osób, które mają największy wpływ na nasze życie społeczne w ostatnich dwóch dekadach. Zajął 3 miejsce wśród zaszczytnego grona generalnego plebiscytu głównego i wygrał w kategorii "Obywatel".

2021-09-01 13:40:00

Spotkania Akademii Sztuk Przepięknych | Podróże i odkrywanie świata

Pol'and'Rock Festival to wyjątkowa przygoda - przede wszystkim ludzie i ich opowieści - właśnie Akademia Sztuk Przepięknych stała się platformą opowiadania ludzkich historii osób z szalonymi doświadczeniami i kolorowymi wspomnieniami.

Zobacz też