2018-11-16 13:57:55

Na pomoc nigdy nie jest zbyt wcześnie! Dzisiaj święto małych wojowników!

17 listopada obchodzimy święto małych wojowników - Światowy Dzień Wcześniaków. Przychodzą na świat i rozpoczynają walkę, od pierwszego dnia. Jeden na dziesięć noworodków rodzi się przed 37 tygodniem życia...
2018-11-16 09:37:26

Wczesna diagnostyka to jest to!

Pragniemy upowszechnić prowadzenie wczesnej diagnostyki nowotworów onkologicznych kobiet w całej Polsce, a także zapobiegać chorobom poprzez kontrolowanie czynników ryzyka.
2018-11-14 13:31:19

Do biegu, gotowi start! Ruszyły zapisy na 13. Bieg WOŚP

5 km? Nie mówimy, że będzie łatwo, mówimy, że będzie warto! Dasz jednak radę. Możesz znacznie więcej, niż się Tobie wydaje. Możesz biegać, pomagając jednocześnie. Jesteś supebohaterem, bez waty w nogach!
2018-11-13 15:52:14

"Hej ho, hej ho... do Sztabu by się szło" - Wolontariuszu zgłoś się!

Nie wiesz co robić? Rób dobro! A jeśli Twoim ulubionym zajęciem, tak jak naszym, jest pomaganie, zostań Wolontariuszem 27. Finału WOŚP! Jak? Nic prostszego. Odezwij się!
2018-11-13 13:28:12

Nie czekaj, nie zwlekaj, samo się nie zarejestruje!

W tym roku grasz z nami po raz pierwszy? Nie wiesz, jak się zarejestrować online jako wolontariusz? Nic się nie martw, pomożemy Ci. Wspólnymi krokami dojdziemy do celu!
2018-11-13 09:10:00

5 wskazówek, jak zostać wzorowym wolontariuszem

Wolontariuszem może zostać każdy! Nieważne czy masz 5 lat, czy 105, drzwi sztabu są dla Ciebie otwarte. Jaki jest wzorowy wolontariusz WOŚP? Oto 5 cech, po których rozpoznacie bohaterów mroźnej styczniowej niedzieli.
2018-11-09 20:55:44

Opole - VII Opolski Bieg - Trwają zapisy!

Trwają zapisy do VII Opolskiego Biegu "Policz się z cukrzycą". Nie może Was zabraknąć!
2018-11-09 15:46:19

Jesteśmy w Kosmosie!

Są w życiu takie chwile, kiedy serce rośnie do rozmiarów Wszechświata, wypełnione ogromem uczuć i pozytywnych emocji. Te momenty tworzycie Wy, budując je radością życia, otwartością, pomysłowością w perspektywie nieskończoności. Jesteście jak najjaśniejsze gwiazdy, które rozświetlą nawet najciemniejsze miejsce.
2018-11-09 11:09:54

WOŚP marką absolutnie topową! Kolejna prestiżowa nagroda dla Fundacji!

Fundacja WOŚP została uhonorowana statuetką „TOP MARKA 2018” za najsilniejszą markę w mediach wśród projektów charytatywnych!
2018-11-08 19:08:13

SLOUGH - Sztab w Slough w Polskim Radiu Londyn

Sztab w Slough gościem Polskiego Radia Londyn (PRL). Słyszymy się 11 listopada 2018 o godz. 12:00
2018-11-07 16:37:57

45 mln złotych na sprzęt dla oddziałów noworodkowych

Fundacja kupiła 2816 urządzeń medycznych, które trafią do niemal wszystkich oddziałów noworodkowych w Polsce. Wartość wszystkich zawartych kontraktów wyniosła 45.542.821,39 złotych
2018-11-06 11:42:06

Znamy wstępne rozliczenie 25. Finału

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy tradycyjnie przed kolejnym Finałem publikuje rozliczenie środków zebranych w poprzednich zbiórkach.
2018-11-06 11:29:29

WOŚP kolejny raz pobiła rekord!

6 raz zorganizowaliśmy rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą liczbę osób. Z ogromną radością możemy potwierdzić, że w tym roku było z nami...
2018-11-06 11:06:12

Jurek Owsiak o największych zakupach

Jesteśmy w trakcie największych w historii WOŚP zakupów sprzętu medycznego. O godzinie 12.00 zapraszamy na transmisję live z konferencji prasowej, którą poprowadzi Jurek Owsiak.
2018-11-05 11:43:15

Największe w historii WOŚP zakupy sprzętu medycznego

Dziś rano rozpoczął się w Warszawie 51. Konkurs Ofert Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na zakup sprzętu medycznego. Za środki z 26. Finału planujemy zakupić w sumie 2814 urządzeń medycznych dla oddziałów neonatologicznych.
2018-10-30 15:00:47

Jak założyć sztab WOŚP?

Wielkimi krokami zbliża się 27. Finał WOŚP! Chcesz razem z nami tworzyć największą letnią zadymę w środku zimy? Sprawdź jak działać z nami organizując w swojej okolicy jeden z 1700 sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i bądźmy razem już 13 stycznia 2019 roku.


Czekaj - trwa pobieranie treści

Zobacz też