Deklarowana kwota 29. Finału: 127 495 626 PLN
Na koncie mamy już:
127 495 626 
Finały

Ruszyła budowa studia 29. Finału WOŚP

2021-01-18 19:00:00

 

Warszawskie studio WOŚP to symbol obrazujący gorącą, finałową atmosferę w całej Polsce. Tak jak co roku w centrum Warszawy powstaje najważniejsze miejsce zimowego grania. Zobacz, jak wyglądają postępy!

 

To już 3 dzień budowy najgorętszego i najbardziej pozytywnego miejsca w Warszawie! W tym roku wracamy na teren, który od lat kojarzy się z organizacją Finałów WOŚP, czyli pod Pałac Kultury i Nauki! Właśnie teraz powstaje tam namiot, w którym już 30 stycznia znajdzie się centrum nagraniowe.

 

Studio w liczbach

Powierzchnia całego studia to 2600 m2. Kolorowy namiot będzie pełny ponad 1000 punktów świetlnych. 172 z nich stworzą piramidę, która stanie przed studiem, dzięki czemu przechadzający się po Placu Defilad będą mieć możliwość dowiedzieć się, co się dzieje w środku, poznać harmonogram i partnerów wydarzenia. Namiot, kontenery, światło i inne multimedia przyjadą i odjadą w 80 ciężarówkach. Cała konstrukcja namiotu budowanego pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie ważyć będzie 140 ton.

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zawsze stawia na kolor, jakość i bezpieczeństwo. 26. Pol’and’Rock Festival pokazał, że mimo pandemii można tworzyć piękne i spektakularne wydarzenia. Przed nami 27 godzin nieprzerwanej transmisji finałowej nadawanej z samego serca Warszawy, w jej czasie bardzo mocno korzystamy z doświadczeń wyniesionych z naszego letniego festiwalu, który okazał się sukcesem. Jesteśmy przekonani, że także tym razem zaskoczymy wszystkich Polaków.

- Jacek Stachera, odpowiedzialny za produkcję 29. Finał WOŚP.

 

 

Budowa studia 29. Finału WOŚP, fot. Dariusz Breś

 

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu!

O bezpieczeństwo pracowników obsługujących transmisję Finału będą dbać dwa ambulanse, dwoje lekarzy oraz dwa patrole ratownicze wyposażone w wymagany sprzęt.
Do studia wstęp będą mieli wyłącznie zaproszeni goście, ekipa techniczna, członkowie Pokojowego Patrolu oraz pracownicy Fundacji WOŚP. Każda z osób odwiedzających namiot musi wypełnić ankietę medyczną, poddać się pomiarowi temperatury i zrobić tzw. "szybki test" na obecność koronawirusa.
 
 
 
 
 
 
 

Koncerty na żywo w internecie!

Podczas 27-godzinnej transmisji Finału będzie można obejrzeć koncerty najlepszych polskich wykonawców. Początek już 30 stycznia (w sobotę), a pozytywną atmosferę nakręcą:
Niedzielną imprezę uświetnią występy:

Gdzie obejrzymy koncerty 29. Finału WOŚP?

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy będą mogli łączyć się i przekazywać swoją dobrą energię przez internet. Dzięki temu każdy będzie mieć możliwość siedzieć w pierwszym rzędzie być świadkiem koncertów na żywo z każdego zakątka świata. Transmisję online będzie można obejrzeć:
Relacje ze studia dostępne będą również w Antyradiu, na onet.pl oraz w radiu Zet.
 
 
 
 
 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2020-12-07 17:32:19

Kapela z Żyrardowa na Finale w stolicy!

Punkowcy z żyrardowskiej kapeli Pull The Wire zaprezentują się w finałowym studio Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie. Czy jesteście gotowi na szalone pogo?

2020-12-14 15:09:33

mBank wspiera 29. Finał WOŚP

Z okazji 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, mBank – główny partner Fundacji – jak zwykle przygotował atrakcje. Można już zamawiać okolicznościowe karty płatnicze, zaprojektowane przez Jurka Owsiaka. A tuż przed Wigilią wystartuje akcja, w ramach której bank dokładać się będzie do wpłat klientów na rzecz WOŚP.

2020-12-07 17:38:43

Hard Rockets na orbicie Finału WOŚP w Warszawie

W studio – Hard Rockets to rozbudowane aranżacje, łączące brzmienia akustyczne i krwiste, przesterowane gitary z pulsująca sekcją rytmiczną i analogowymi instrumentami klawiszowymi. Na koncertach – to czysta energia i radość płynąca ze wspólnej improwizacji, o czym będzie miała szansę przekonać się publiczność Finału WOŚP.

2020-12-03 10:00:00

Sztabowa Puszka Stacjonarna w Twojej firmie

Sztabowe Puszki Stacjonarne to rozwiązanie dla firm, które chcą wspierać WOŚP poprzez kwestę w swoich lokalach. Cykl moja firma w 29. Finale WOŚP ma zainspirować Was i pokazać, jak możecie z nami grać.

Zobacz też