W ramach walki z Covid-19 przekazaliśmy sprzęt o wartości około
70 000 000 PLN
Fundacja

Ścigamy się dla wyższych wartości!

2021-09-06 10:35:00

 

Już po raz drugi odbył się wyścig charytatywny Westminster Charity Race, w którym pula nagród została przeznaczona na cele statutowe polskich organizacji charytatywnych. Zostaliśmy zaproszeni do udziału w tym wydarzeniu! 

 

8 organizacji charytatywnych, 8 koni, 8 nagród w postaci darowizny zgodnie z zajętym w gonitwie miejscem - tak właśnie można podsumować wyścig charytatywny, który odbył się 4 września 2021 roku. 

 

 

Koniem, którego wylosowała pracowniczka Fundacji WOŚP - Roksana, był koń Subiectum, który wywalczył dla nas 6 miejsce w gonitwie, a zwyciężył koń biegnący dla Fundacji DKMS. 

 

 

Oprócz Fundacji WOŚP w gonitwie udział wzięły Fundacja Ronalda McDonalda, Fundacja DKMS, Fundacja Cancer Fighters, Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej, Stowarzyszenie mali bracia Ubogich, Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, Fundacja Ewy Błaszczyk "Akogo?". Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak niesamowitej inicjatywie. 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-09-14 10:45:00

Orkiestra murem za medykami

Trwający od soboty ogólnopolski protest pracowników ochrony zdrowia to kolejny sygnał wysyłany przez przedstawicieli zawodów medycznych, którzy chcą wprowadzenia zmian systemowych mających zapewnić i im, i pacjentom komfort oraz bezpieczeństwo związane z udzielaniem świadczeń medycznych. Fundacja WOŚP, dla której działalność w zakresie ochrony zdrowia jest najważniejszym celem funkcjonowania, po raz kolejny staje murem za medykami, m.in. włączając się w aktywności realizowane w tzw. Białym Miasteczku 2.0.

2021-09-13 09:25:31

Dlaczego pierwsza pomoc jest tak ważna?

Fundacja WOŚP w ramach programu przekazała bezpłatnie ponad 68 097 fantomów do nauki resuscytacji, podręczniki, filmy i inne niezbędne materiały dydaktyczne do szkół. To właśnie fantomy pozwalają na m.in. przećwiczenie odpowiedniej pozycji przy resuscytacji.

2021-09-09 15:46:51

Przypomnij sobie zasady pierwszej pomocy

Pierwsza pomoc to ważny aspekt naszej edukacji. Nigdy nie wiemy kiedy przydadzą nam się te najważniejsze zasady, dlatego warto odświeżać pamięć, nosić przy sobie rękawiczki i być gotowym, aby pomóc drugiemu człowiekowi.

2021-09-16 09:55:19

Dziękujemy za wiele lat współpracy!

Wieloletni Szef Sztabu w Kaliszu i pomysłodawca sztafety festiwalowej, Bronisław Krakus, na zawsze zapisał się w fundacyjnej historii. Dziękujemy za wieloletnie wsparcie i jesteśmy dumni, że mogliśmy wspólnie tworzyć wyjątkowe projekty, i aktywizować społeczeństwo.

Zobacz też