Do 29. Finału WOŚP pozostało
102 dni
Festiwal

Sektorówka znów na Woodstocku

2016-07-16 21:20:50

Tego lata oczy wszystkich Polaków zwrócone były w jedną stronę. Bez względu na poglądy wszyscy żyliśmy sukcesami polskiej reprezentacji piłki nożnej i wszyscy trzymaliśmy za nią mocno kciuki. Na Przystanku Woodstock chcieliśmy podziękować polskim piłkarzom za niesamowite emocje oraz za to, w jaki sposób reprezentowali nasz kraj na arenie międzynarodowej. Najpierw razem z Woodstockowiczami wspólnie wykonaliśmy słynne już islandzkiego "HUH", a następnie rozwinęliśmy przepiękną flagę Polski „sektorówkę”, udostępnioną przez firmę Opinion. Flaga pojawia się wszędzie tam, gdzie są pozytywne emocje oraz dobra energia, która jednoczy wszystkich Polaków. Dlatego to właśnie ta flaga towarzyszyła Polakom na UEFA EURO 2016, podczas meczu Polska-Portugalia, była też już z nami na Przystanku Woodstock w 2012 i 2015, a także na Tour de Pologne. Tegoroczne fantastyczne sportowe występy Polaków sprawiły, że Jurek ten niezwykły moment postanowił zadedykować właśnie im - sportowcom i kibicom, tym którzy grają i tych, którzy tak mocno ich wspierają. 

 

Woodstockowicze nie zawiedli nas i tym razem, i jak zwykle zaskoczyli nas swoją pomysłowością, kiedy po raz drugi chcieliśmy wykonać "HUH" - oni przerobili je na "Woodstock". Ten moment wprawił w zdumienie wszystkich, łącznie z Jurkiem i kolejny raz udowododnił, że uczestnicy naszego Festiwalu to nie tylko kolorowa, ale i bardzo kreatywna społeczność. W tym roku po raz pierwszy od dawna nie było z nami na rozpoczęciu Biało-Czerwonych Iskier, co zasmuciło wielu spośród naszych festiwalowych przyjaciół. Jednak i w tym aspekcie daliśmy sobie radę! Nie mogło być z nami prawdziwych Iskier, padła więc propozycja, by sprowadzić ogromne, tekturowe samoloty, które poszybowały nad tłumem. To kolejny raz, kiedy wspólnie udowadniamy, że na tym Festiwalu nie ma rzeczy niemożliwych. 

 

(Alicja, ajo) 

 

 


 

fot. FotoGrafia Lucyna Lewandowska

 

fot. Szymon Aksienionek 

 

fot. Szymon Aksienionek 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-09-15 09:40:00

29. Finał WOŚP – czas start!

Mimo pandemii i wiążących się z nią zmian, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie rozbrzmi na całym świecie, by zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych. 29. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia, a już 5 października ruszy rejestracja sztabów.

2020-09-21 12:42:08

Rondo im. WOŚP w Gorzowie Wielkopolskim oficjalnie otwarte

W piątek 18 września otwarto oficjalne rondo im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gorzowie Wielkopolskim. Stało się tak dzięki inicjatywie części radnych, którzy w kwietniu tego roku przegłosowali uchwałę w tej sprawie.

2020-09-30 16:45:07

Dwa nowe wyjątkowe miejsca w Kołobrzegu nawiązujące do działalności Fundacji

Jurek Owsiak oraz prezydent Anna Mieczkowska 30 września symbolicznie otworzyli rondo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kołobrzegu.

2020-08-28 15:00:00

Przygotuj się do nowego roku z warsztatami ASP

Rozpocznij rok szkolny z nową wiedzą, dzięki warsztatom Akademii Sztuk Przepięknych. Obejrzyj retransmisję wybranych warsztatów m.in. z zakresu: zdrowia, ekologii, kultury, psychologii i rozwoju osobistego, praw człowieka czy edukacji globalnej, które odbyły się online w ramach 26. Pol'and'Rock Festival ONLINE - Najpiękniejszej Domówki Świata.

Zobacz też