Deklarowana kwota: 115 362 894 PLN
Na koncie mamy już:
115 362 894 
Festiwal

Sektorówka znów na Woodstocku

2016-07-16 21:20:50

Tego lata oczy wszystkich Polaków zwrócone były w jedną stronę. Bez względu na poglądy wszyscy żyliśmy sukcesami polskiej reprezentacji piłki nożnej i wszyscy trzymaliśmy za nią mocno kciuki. Na Przystanku Woodstock chcieliśmy podziękować polskim piłkarzom za niesamowite emocje oraz za to, w jaki sposób reprezentowali nasz kraj na arenie międzynarodowej. Najpierw razem z Woodstockowiczami wspólnie wykonaliśmy słynne już islandzkiego "HUH", a następnie rozwinęliśmy przepiękną flagę Polski „sektorówkę”, udostępnioną przez firmę Opinion. Flaga pojawia się wszędzie tam, gdzie są pozytywne emocje oraz dobra energia, która jednoczy wszystkich Polaków. Dlatego to właśnie ta flaga towarzyszyła Polakom na UEFA EURO 2016, podczas meczu Polska-Portugalia, była też już z nami na Przystanku Woodstock w 2012 i 2015, a także na Tour de Pologne. Tegoroczne fantastyczne sportowe występy Polaków sprawiły, że Jurek ten niezwykły moment postanowił zadedykować właśnie im - sportowcom i kibicom, tym którzy grają i tych, którzy tak mocno ich wspierają. 

 

Woodstockowicze nie zawiedli nas i tym razem, i jak zwykle zaskoczyli nas swoją pomysłowością, kiedy po raz drugi chcieliśmy wykonać "HUH" - oni przerobili je na "Woodstock". Ten moment wprawił w zdumienie wszystkich, łącznie z Jurkiem i kolejny raz udowododnił, że uczestnicy naszego Festiwalu to nie tylko kolorowa, ale i bardzo kreatywna społeczność. W tym roku po raz pierwszy od dawna nie było z nami na rozpoczęciu Biało-Czerwonych Iskier, co zasmuciło wielu spośród naszych festiwalowych przyjaciół. Jednak i w tym aspekcie daliśmy sobie radę! Nie mogło być z nami prawdziwych Iskier, padła więc propozycja, by sprowadzić ogromne, tekturowe samoloty, które poszybowały nad tłumem. To kolejny raz, kiedy wspólnie udowadniamy, że na tym Festiwalu nie ma rzeczy niemożliwych. 

 

(Alicja, ajo) 

 

 


 

fot. FotoGrafia Lucyna Lewandowska

 

fot. Szymon Aksienionek 

 

fot. Szymon Aksienionek 

 

POKAŻ PODOBNE
2019-12-08 12:53:46

Międzychód - Na scenie wystąpi Cleo

Cleo gwiazdą 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Międzychodzie. Co o wielkoorkiestrowym graniu w Krainie 100 Jezior warto wiedzieć?

2019-12-17 19:38:23

Jarosław - Pracowite pszczółki

Bo jak nie my, to kto – czyli składamy Sztabowe Puszki Stacjonarne.

2019-12-16 11:22:25

Medal Noblowski Olgi Tokarczuk

Olga Tokarczuk - laureatka Nagrody Nobla w dziedzinie literatury przekazała na nasze aukcje Allegro dla WOŚP oficjalną replikę Medalu Noblowskiego. Jest to pierwsza z trzech przysługujących Noblistce replik nagrody.

2019-12-18 12:40:09

Sprzęt o wartości 10,6 mln zł w darze dla Poznania

Szpital Kliniczny im. K. Jonschera UM w Poznaniu otrzymał wyjątkowy dar zakupiony dzięki zbiórce 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zobacz też