Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Podczas 27. Finału zebraliśmy:
175 938 717 PLN
Festiwal

Sektorówka znów na Woodstocku

2016-07-16 21:20:50

Tego lata oczy wszystkich Polaków zwrócone były w jedną stronę. Bez względu na poglądy wszyscy żyliśmy sukcesami polskiej reprezentacji piłki nożnej i wszyscy trzymaliśmy za nią mocno kciuki. Na Przystanku Woodstock chcieliśmy podziękować polskim piłkarzom za niesamowite emocje oraz za to, w jaki sposób reprezentowali nasz kraj na arenie międzynarodowej. Najpierw razem z Woodstockowiczami wspólnie wykonaliśmy słynne już islandzkiego "HUH", a następnie rozwinęliśmy przepiękną flagę Polski „sektorówkę”, udostępnioną przez firmę Opinion. Flaga pojawia się wszędzie tam, gdzie są pozytywne emocje oraz dobra energia, która jednoczy wszystkich Polaków. Dlatego to właśnie ta flaga towarzyszyła Polakom na UEFA EURO 2016, podczas meczu Polska-Portugalia, była też już z nami na Przystanku Woodstock w 2012 i 2015, a także na Tour de Pologne. Tegoroczne fantastyczne sportowe występy Polaków sprawiły, że Jurek ten niezwykły moment postanowił zadedykować właśnie im - sportowcom i kibicom, tym którzy grają i tych, którzy tak mocno ich wspierają. 

 

Woodstockowicze nie zawiedli nas i tym razem, i jak zwykle zaskoczyli nas swoją pomysłowością, kiedy po raz drugi chcieliśmy wykonać "HUH" - oni przerobili je na "Woodstock". Ten moment wprawił w zdumienie wszystkich, łącznie z Jurkiem i kolejny raz udowododnił, że uczestnicy naszego Festiwalu to nie tylko kolorowa, ale i bardzo kreatywna społeczność. W tym roku po raz pierwszy od dawna nie było z nami na rozpoczęciu Biało-Czerwonych Iskier, co zasmuciło wielu spośród naszych festiwalowych przyjaciół. Jednak i w tym aspekcie daliśmy sobie radę! Nie mogło być z nami prawdziwych Iskier, padła więc propozycja, by sprowadzić ogromne, tekturowe samoloty, które poszybowały nad tłumem. To kolejny raz, kiedy wspólnie udowadniamy, że na tym Festiwalu nie ma rzeczy niemożliwych. 

 

(Alicja, ajo) 

 

 


 

fot. FotoGrafia Lucyna Lewandowska

 

fot. Szymon Aksienionek 

 

fot. Szymon Aksienionek 

 

POKAŻ PODOBNE
2019-08-01 09:00:00

Sztaby zagraniczne przygotowują się do 28. Finału WOŚP

Chociaż do 28. Finału WOŚP pozostało jeszcze prawie pół roku, Sztaby Zagraniczne nie zwalniają tempa i w rock'n'rollowym stylu z ogromnym zaangażowaniem przygotowują się do niego.

2019-08-03 21:00:00

10 społecznie zaangażowanych istotnych wydarzeń na Festiwalu

Zabawa to podstawa festiwalowego klimatu, ale musimy również pamiętać o wspaniałych wartościach jakie wyznajemy i które łączą festiwalową społeczność.Przedstawiamy Wam wydarzenia, które poruszają ważne tematy na Pol’and’Rock Festival.

2019-07-26 15:15:00

"Hejt mi nie gra" - dołącz do akcji na 25. Pol'and'Rock

"Hejt mi nie gra" to hasło, które na pewno już znacie śledząc nasze społeczności. To nic innego jak nasz sposób myślenia i podejście do życia, który wyznajemy od lat, i o którym wraz z Jerzym Owsiakiem, będziemy rozmawiać z festiwalowiczami 25. edycji Pol'and'Rock Festival.

2019-07-01 11:31:21

Kup bilety na Wielki Mecz 2019 już dziś!

Dwie drużyny, prawdziwe emocje oraz szczytny cel – już po raz trzeci TVN stanie w piłkarskie szranki z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Zobacz też