Do 30. Finału WOŚP pozostało:
103 dni
Finały

Serduszka na Instagramie wspierają WOŚP

2017-01-13 13:09:15

Od teraz możesz zagrać z Orkiestrą za pośrednictwem swojego konta na Instagramie. Wystarczy pobrać aplikację indaHash, zarejestrować się, poczekać chwilę na weryfikację i dołączyć do kampanii WOŚP. Umieszczasz zdjęcie serduszka na swoim profilu na Instagramie, dodajesz link do zbiórki pieniędzy i hashtag #wosp2017 oraz oznaczasz 3 swoich znajomych. To wszystko!

indaHash to międzynarodowa platforma, która pozwala na przeprowadzenie zautomatyzowanych kampanii z wieloma digital influencerami jednocześnie, w szybki i prosty sposób. To doskonałe narzędzie do przeprowadzenia akcji na dużą skalę i dotarcie do milionów użytkowników social media. IndaHash wspiera działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i dzięki nowej możliwości - realizacji kampanii charytatywnych - angażuje influencerów do wspólnego działania, w szczytnym celu.

Użytkownicy aplikacji (obecnie ponad 160 tys. zarejestrowanych kont w 34 krajach) otrzymują w aplikacji zaproszenie do kampanii oznaczonej jako “charytatywna” oraz zadanie do wykonania. Wynagrodzenie, które influencerzy standardowo otrzymują za publikacje dla marki, w przypadku akcji charytatywnej może wynosić 0 zł lub zostać w całości przekazane na dany cel charytatywny. Dzięki temu najbardziej wpływowi i angażujący użytkownicy social mediów nie tylko sami biorą udział w akcji i angażują do tego miliony swoich fanów, ale również bezpośrednio wspierają szczytny cel.

(amm)

 

Fot. Artur Rawicz

POKAŻ PODOBNE
2021-09-20 16:56:46

9 października poznamy temat 30. Finału WOŚP

Druga sobota października to start wielkiej "finałowej" machiny - 9 października Jurek Owsiak ogłosi temat jubileuszowego, 30. Finału WOŚP.

2021-09-13 09:25:31

Dlaczego pierwsza pomoc jest tak ważna?

Fundacja WOŚP w ramach programu przekazała bezpłatnie ponad 68 097 fantomów do nauki resuscytacji, podręczniki, filmy i inne niezbędne materiały dydaktyczne do szkół. To właśnie fantomy pozwalają na m.in. przećwiczenie odpowiedniej pozycji przy resuscytacji.

2021-09-30 17:00:44

Dziękujemy medykom!

1 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pracownika Ochrony Zdrowia. Dlatego powtórzymy hasło, które wiosną tego roku pojawiło się kilku tysiącach miejsc w całej Polsce - dziękujemy medykom!

2021-09-16 09:55:19

Dziękujemy za wiele lat współpracy!

Wieloletni Szef Sztabu w Kaliszu i pomysłodawca sztafety festiwalowej, Bronisław Krakus, na zawsze zapisał się w fundacyjnej historii. Dziękujemy za wieloletnie wsparcie i jesteśmy dumni, że mogliśmy wspólnie tworzyć wyjątkowe projekty, i aktywizować społeczeństwo.

Zobacz też