Zarejestrowaliśmy już
35 732 wolontariuszy
Finały

Serduszka na Instagramie wspierają WOŚP

2017-01-13 13:09:15

Od teraz możesz zagrać z Orkiestrą za pośrednictwem swojego konta na Instagramie. Wystarczy pobrać aplikację indaHash, zarejestrować się, poczekać chwilę na weryfikację i dołączyć do kampanii WOŚP. Umieszczasz zdjęcie serduszka na swoim profilu na Instagramie, dodajesz link do zbiórki pieniędzy i hashtag #wosp2017 oraz oznaczasz 3 swoich znajomych. To wszystko!

indaHash to międzynarodowa platforma, która pozwala na przeprowadzenie zautomatyzowanych kampanii z wieloma digital influencerami jednocześnie, w szybki i prosty sposób. To doskonałe narzędzie do przeprowadzenia akcji na dużą skalę i dotarcie do milionów użytkowników social media. IndaHash wspiera działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i dzięki nowej możliwości - realizacji kampanii charytatywnych - angażuje influencerów do wspólnego działania, w szczytnym celu.

Użytkownicy aplikacji (obecnie ponad 160 tys. zarejestrowanych kont w 34 krajach) otrzymują w aplikacji zaproszenie do kampanii oznaczonej jako “charytatywna” oraz zadanie do wykonania. Wynagrodzenie, które influencerzy standardowo otrzymują za publikacje dla marki, w przypadku akcji charytatywnej może wynosić 0 zł lub zostać w całości przekazane na dany cel charytatywny. Dzięki temu najbardziej wpływowi i angażujący użytkownicy social mediów nie tylko sami biorą udział w akcji i angażują do tego miliony swoich fanów, ale również bezpośrednio wspierają szczytny cel.

(amm)

 

Fot. Artur Rawicz

POKAŻ PODOBNE
2021-09-07 14:42:28

Jurek Owsiak laureatem plebiscytu Newsweeka

Czytelnicy Newsweeka zdecydowali, że Jurek Owsiak jest jedną z osób, które mają największy wpływ na nasze życie społeczne w ostatnich dwóch dekadach. Zajął 3 miejsce wśród zaszczytnego grona generalnego plebiscytu głównego i wygrał w kategorii "Obywatel".

2021-09-10 13:53:46

Rejestracja nie ruszyła, ale Sztaby 30. Finału działają!

10 września i do 30. Finału mamy 142 dni! Już pierwsze Sztaby, mimo że rejestracja nie ruszyła, dają znać co u nich słychać!

2021-09-24 12:42:36

Doceń bliską osobę! Konkurs w Siemashop

Wolisz dawać czy dostawać prezenty? Podejrzewamy, że jednak to pierwsze i dlatego razem z Siemashop mamy dla Ciebie wyjątkową okazję. Doceń bliską Ci osobę i podaruj jej orkiestrowy prezent!

2021-09-21 09:28:20

Kupujemy urządzenia dla laryngologii dziecięcej

FUNDACJA WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY ogłasza 58. Konkurs Ofert i zaprasza do składania wstępnych ofert sprzedaży w celu podjęcia negocjacji z zachowaniem konkurencji. Kupujemy wyroby medyczne dla laryngologii dziecięcej.