W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN
Finały

Siepomaga.pl i WOŚP grają razem!

2013-12-16 18:08:34

O Siepomaga.pl słyszał na pewno każdy z Was – jest to Internetowa Platforma Pomagająca. Siepomaga.pl łączy w jednym miejscu ludzi chcących wspierać potrzebujących z organizacjami pozarządowymi, których misją jest niesienie pomocy.  

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to czas, kiedy bardzo dużo ludzi chciałoby się włączyć w działania Fundacji, jednak czasem nie mają takiej możliwości. Powody bywają różne – pobyt za granicą, niemożność wyjścia na ulicę z puszką lub żeby do niej wrzucić, itd. Tym przeszkodom naprzeciw wyszło właśnie Siepomaga.pl i wirtualne Skarbonki! Jest to ukłon zarówno w stronę osób, które chciałyby wpłacić pieniądze na rzecz Finału, a nie mogą tego z różnych przyczyn uczynić, a także w stronę sztabów, które coraz chętniej działają również w Internecie. 
 

Siepomaga.pl daje nam możliwość pomocy na dwa sposoby. Pierwszy z nich to "WESPRZYJ" czyli przelewamy dowolną kwotę na cel 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Drugi sposób wymaga od nas trochę więcej pracy. Jest to założenie własnej skarbonki i "kwestowanie" z nią w Internecie. 


Jak wspomóc WOŚP przez Siepomaga.pl? Tutaj znajduje się oficjalna skarbonka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Możemy wybrać opcję WESPRZYJ: 
"Wesprzyj" to możliwość przelania dowolnej kwoty na cel 22. Finału WOŚP. 
 

 
 

Po wybraniu formy płatności nastąpi wygenerowanie danych do dokonania płatności oraz przekierowanie do strony, która pośredniczyć płatności będzie (system PayU, a następnie strony konta bankowego itd.)
 
Możemy także wybrać opcję ZBIERAJ."Zbieraj" to nic innego jak założenie wirtualnej skarbonki.
 
 
 

Po wybraniu tej opcji wyświetla nam się okno logowania/rejestracji. Żeby móc utworzyć zbiórkę trzeba być zalogowanym! Po dokonaniu wszelkich formalności dotyczących logowania wyświetla nam się okno tworzenia zbiórki.
 
 
 
 
Przejdźmy przez ten etap razem. 

1) Adres zbiórki – Nadajemy nazwę zbiórce. 
2) Z jakiej okazji zbierasz? My zbieramy z okazji Finału WOŚP więc zaznaczamy inne.
3) Kwota zbiórki – określajmy realne do zebrania kwoty !
4) Do kiedy – na Siepomaga.pl zbieramy do 12 stycznia 2014.
5) Opis zbiórki, podziękowania za wpłatę i zbiórkę pozostawiam Wam.
 
Kolejna rzecz, o którą musimy się zatroszczyć to oprawa wizualna. O tym jak zrobić dobre zdjęcie i nakręcić krótki film przeczytacie tu i tu.
 

Po kliknięciu UTWÓRZ ZBIÓRKĘ nasza zbiórka jest już gotowa !
 
 
Po poprawnym zarejestrowaniu Skarbonki na adres e-mail dostaniemy adres naszej zbiórki. Teraz możemy wysłać go znajomym, wrzucić informację o zbiórce na swoich profilach społecznościowych i nieść wieść o zbiórce całemu światu. 

Mamy nadzieje, że taka forma pomocy również Wam się spodoba i wiele Sztabów, jak i sympatyków WOŚP skorzysta z możliwości wsparcia nas przez Internet. A może wiedzę z tworzenia wirtualnych skarbonek wykorzystacie także w swoich innych działaniach? 

 (Asia)
 
 
 
 
POKAŻ PODOBNE
Zobacz też