Do 29. Finału WOŚP pozostało
72 dni
Festiwal

Spotkajmy się w sobotę w Gdańsku!

2016-05-09 16:01:15

W sobotę (14 maja) w gdańskim klubie "Stary Maneż" (ul. Słowackiego 23) zapraszamy Was na trzeci i ostatni półfinał Eliminacji do 22. Przystanku Woodstock!

Tego dnia o przejście do Finału i występ na scenach Najpiękniejszego Festiwalu Świata będzie się ubiegać 9 zespołów z całej Polski. Wystąpią: The Shipyard, Majestic, Oil Stains, Black Like Sugar, Radio Slam, Romantycy Lekkich Obyczajów, Cochise, Siq i Scylla. Gościem specjalnym będzie zespół Pull The Wire – laureat ubiegłorocznych Eliminacji, a na zakończenie wystąpi gwiazda wieczoru – Gooral. Więcej o zespołach, które wystąpią na sobotnim koncercie możecie przeczytać tutaj.

Cieszymy się, że możemy dać zespołom szansę zaprezentowania się przed woodstockową publicznością - mówi Jurek Owsiak, twórca Przystanku Woodstock i przewodniczący Jury Eliminacji. Jest to wyjątkowa okazja, by poznać muzykę z różnych stron Polski i świata, a wszystko to na koncertach, które odbywają się w miastach pełnych naszej festiwalowej publiczności. Mamy nadzieję, że gdański koncert Eliminacji będzie mocnym muzycznym uderzeniem! - dodaje.

Początek koncertów planowany jest na godzinę 16:00. Każdy z zespołów będzie miał 20 minut, aby dać z siebie wszystko i zaprezentować swoją muzykę publiczności oraz jurorom. Wstęp wolny!

Do zobaczenia!

(amm)Półfinał Eliminacji we Wrocławiu, fot. Dawid Ilnicki
 
POKAŻ PODOBNE
2020-10-07 09:00:00

Sprzęt od WOŚP za 16 mln PLN dla CZD

Kilkanaście godzin trwał 54. Konkurs Ofert, w ramach którego Fundacja WOŚP dokonała zakupu aparatu do badań PET-CT, pozwalającego na precyzyjne lokalizowanie ognisk chorób nowotworowych u dzieci. Sprzęt o wartości blisko 16 mln PLN działać będzie w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

2020-10-02 16:00:00

Dziękujemy za Wasze wsparcie 1% dla WOŚP

17 234 732,28 PLN to kwota, jaką Polacy przekazali Fundacji WOŚP w ramach 1%. Środki przekazane Orkiestrze zasilą działania statutowe Fundacji, które mają na celu podwyższenie jakości leczenia i opieki nad pacjentami oddziałów dziecięcych polskich szpitali.

2020-09-16 13:38:22

Jedyny taki tomograf do diagnostyki dzieci w Polsce

Aparat do badań PET-CT to wysokospecjalistyczne urządzenie diagnostyczne o wartości kilkunastu milionów złotych. Będzie to pierwsze takie urządzenie dedykowane dzieciom w Polsce. Zakup zostanie zrealizowany w ramach 54. Konkursu Ofert.

2020-10-10 10:00:00

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

10 października przypada Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Wsparcie Fundacji WOŚP dla polskiej psychiatrii dziecięcej nie ustaje. Nie tylko kupujemy sprzęt, ale także chcemy uczestniczyć w rozmowach i działaniach, które pomagają zmienić sytuację tej dziedziny medycyny w Polsce. Zobacz co WOŚP do tej pory zrobiła dla psychiatrii dziecięcej.

Zobacz też