Do 29. Finału WOŚP pozostało
102 dni
Festiwal
Patrol

Spotkanie liderów dobiega końca

2013-10-20 10:53:12
W Centrum Wolontariatu Szadowo Młyn właśnie kończy się powoodstockowe spotkanie liderów Pokojowego Patrolu i biura Fundacji. Przez cały weekend rozmawialiśmy o pracy wolontariuszy podczas 19. Przystanku Woodstock, jak było, co poprawić, co ulepszyć i co koniecznie trzeba powtórzyć, bo sprawdziło się znakomicie.

Za nami dwa dni pełne rozmów, inspiracji, wymiany doświadczeń na temat tego jak jeszcze lepiej współpracować ze swoimi grupami, jak wzajemnie motywować się do pracy i współtworzenia Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Były też gorące dyskusje na temat organizacji naszych działań, przepracowanych godzin i zasad funkcjonowania baz patrolowych. Wszystkim dyskusjom przysłuchiwało się Biuro Fundacji, które starało się zrozumieć problemy patrolowcom, by móc znaleźć rozwiązania na wiele z nich.

Przez ostatnie dwa miesiące do Jurka, Fundacji i liderów spłynęło kilkaset maili,nad którymi staraliśmy się pochylać i już teraz możemy Wam powiedzieć, że wiele pomysłów z Waszych maili zostanie wdrożonych do naszej pracy. Pamiętajcie, że na Wasze maile i wiadomości cały czas czekamy. Piszcie do Jurka ([email protected]) i koordynatorów pracy Pokojowego Patrolu ([email protected]). Czytamy wszystkie wiadomości i w razie możliwości wykorzystujemy Wasze rozwiązania, żeby nam wszystkim pracowało się lepiej.
POKAŻ PODOBNE
Zobacz też