2018-12-10 13:03:45

Aż 6 nagród w konkursie Złote Spinacze dla WOŚP!

Aż 6 nagród w konkursie ZŁOTE SPINACZE przyznane przez Związek Firm Public Relations w naszych rękach! W tym jedna od WAS - Nagroda Publiczności! Dziękujemy!
2018-12-07 13:09:37

Międzychód - Nagrali spot zapraszający na 27. Finał WOŚP

Szykują wydarzenie, jakiego jeszcze nie było! Tak o 27. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Międzychodzie, mówią jego mieszkańcy.
2018-12-06 13:14:54

Pomiechówek - 1 Pomiechowski Bieg WOŚP

Po raz pierwszy w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy wspieramy akcję na sportowo.
2018-12-05 16:13:30

Wielka pomoc w małych rękach!

Mali bohaterowie niosą pomoc! Świat zmienia się na lepsze. O takiej podstawie trzeba mówić! Ratownikiem może być każdy, wystarczy wielkie serce!
2018-12-05 10:00:00

Wolontariuszu! Dzisiaj Twoje Święto!

Mijamy ich na ulicy, w autobusie, w tramwaju... Zawsze wiozą ogromny bagaż, wypełniony przeżyciami i doświadczeniem. Mają też kieszenie pełne pięknych historii i wzruszeń. Nieskończoną ilość powodów, by pomagać do końca świata i o jeden dzień dłużej.
2018-12-04 15:21:03

1% podatku na wsparcie dla psychiatrii dziecięcej!

W tym roku natomiast zrobimy to, co robimy najlepiej. Zrobimy to szybko, sprawnie, tak jak zawsze. Wszystko dzięki Wam!
2018-12-04 13:50:00

To już ostatnie szkolenia w tym roku!

To już ostatnie szkolenia w tym roku! Jesteśmy w Kędzierzynie Koźlu!
2018-12-04 11:53:43

Reykjavik - Spotkanie Sztabowe WOŚP w Klifurhusið

Wspinaj się z nami po marzenia o najgorętszym 27. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
2018-12-04 09:42:00

Graj, licytuj, pomagaj!

Tradycyjnie z początkiem grudnia ruszają internetowe aukcje Allegro dla WOŚP. Przez 19 lat wspólnie zebraliśmy niemal 53 miliony zł!
2018-12-03 22:27:15

Opole na pełnych obrotach, nakręceni na 27. Finał!

Odliczamy dni do Finału! I chociaż pozostał jeszcze miesiąc, my już czujemy orkiestrowa atmosferę. Się dzieje!
2018-12-03 15:33:31

Pierwsza w historii nagroda imienia Andrzeja Wajdy przyznana!

Jurek Owsiak doceniony Nagrodą imienia Andrzeja Wajdy za wybitną działalność w duchu solidarności społecznej!
2018-11-30 12:11:01

190 000 tekturowych skarbonek!

Tekturowe skarbonki są dziś nieodłączną częścią Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapisały się w świadomości darczyńców oraz pomogły zbudować zaufanie Polek i Polaków do największej w Polsce zbiórki publicznej.
2018-11-26 22:00:00

Będzie grane pod Pałacem Kultury i Nauki!

Lato w środku zimy? Nie ma problemu! Jeśli chcecie poczuć niesamowitą atmosferę rodem z Festiwalu Pol'and'Rock - zapraszamy Was serdecznie na koncerty w samym Centrum Warszawy!
2018-11-23 14:12:12

Opole - Koncert w Szkole Muzycznej

Koncert w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Opolu rozpocznie 27 Finał WOŚP w naszym mieście.
2018-11-22 13:02:03

Znamy już tegoroczny wzór puszek oraz identyfikatorów!

Finał zbliża się wielkimi krokami! Znamy już cel nadchodzącego Finału, motyw, więc najwyższy czas, aby przedstawić Wam wzór puszek i identyfikatorów!
2018-11-22 13:00:00

Finał oczami wolontariusza

Wolontariusze to siła Finału WOŚP, tylko dzięki nim jesteśmy wstanie grać na całym świecie. Wewnętrzna organizacja sztabu jest różna, zadań nigdy za mało, ale jak wygląda dzień wolontariusza, który przemierza ulice miasta z puszką?


Czekaj - trwa pobieranie treści

Zobacz też