2018-06-19 10:40:26

Zaraz Będzie Czysto na Festiwalu Pol'and'Rock

Już niedługo spotkamy się na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Bacznie śledzimy najnowsze rozwiązania i co roku wprowadzamy „zielone” nowości, aby Festiwal stał się imprezą ekologiczną. Dlatego - Zaraz Będzie Czysto!
2018-06-15 17:23:56

Trwa II Zlot Sztabów Zagranicznych

W belgijskim Ośrodku Macierzy Szkolnej w Comblain-la-Tour trwa organizowany przez brukselski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy II Zlot Sztabów Zagranicznych WOŚP. Zobaczcie co dzieje się w Belgii i sprawdźcie kiedy odbędzie się 27. Finał WOŚP!
2018-06-07 17:25:02

WOŚP laureatem Nagrody Obywatelskiej Parlamentu Europejskiego

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy otrzymała dziś pismo sygnowane przez Panią Sylvie Guillaume, Wiceprzewodniczącą Parlamentu Europejskiego i Przewodniczącą Kapituły Europejskiej Nagrody Obywatelskiej.
2018-06-07 16:26:47

Pierwsza rozprawa Krystyny Pawłowicz przeciw Jerzemu Owsiakowi

"To właśnie dlatego na naszych koszulkach pojawiło się hasło „Krysiu, nie odlatuj”. Powtarzane przez panią poseł bzdury były tak nieprawdopodobne, że można było odnieść wrażenie, że wręcz „odlatuje” ona w formułowaniu zarzutów wobec WOŚP."
2018-06-06 11:58:40

Zakończyliśmy finał 7 Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować"

Zakończyliśmy finał 7 Ogólnopolskiego konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować"
2018-06-06 11:36:35

Dodatek do Gazety Wyborczej o pierwszej pomocy

W środę i czwartek, 13 i 14 czerwca w Gazecie Wyborczej znajdziecie zeszyty p.t. UWAGA, WAKACJE!, które koniecznie zabierzcie ze sobą na urlop – obóz, kolonie czy wczasy.
2018-06-06 10:40:27

Przekazanie sprzętu dla Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego

Dzisiaj, podczas finał 7 konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować", odbyło się oficjalne przekazanie sprzętu dla Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.
2018-06-06 10:00:46

Finał 7 konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować" już dziś!

Dzisiaj rozpoczyna się finał 7 Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować". Dziś do Warszawy przyjechali uczniowie z dziesięciu polskich szkół, aby wziąć udział w finale.
2018-05-31 13:37:25

Jak wykorzystujemy technologie?

Festiwal Sektor 3.0 to największe w Polsce wydarzenie dotyczące wykorzystania nowych technologii w działaniach społecznie użytecznych.
2018-05-23 16:13:54

Orkiestrowa flaga na Evereście!

Kamil Suchański, wolontariusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocyz Kielc wrócił dziś do Polski z wyprawy, w trakcie której zatknął flagę z sercem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na najwyższym szczycie Ziemi. Na lotnisku powitał go osobiście Jerzy Owsiak!
2018-05-23 14:56:31

To już ostatni moment by zamówić hologramy dla Twojej szkoły!

Już tylko do kocńca maja, przedstawiciele szkół, biorących udział w prowadzonym pezez Fundację WOŚP Programie Edukacyjnym "Ratujmy i Uczymy Ratować" mogą zmaówić bezpłatne hologramy dla uczniów klas I-III, potwierdzające przeszkolenie z zakresu pierwszej pomocy.
2018-05-23 09:24:57

Asystent/ka działu medycznego poszukiwana!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy poszukuje osoby do pracy w dziale medycznym na stanowisku asystenta/asystentki działu.
2018-05-18 13:30:46

Jerzy Owsiak kawalerem Orderu Uśmiechu

W Lipskim Centrum Kultury odbyła się dziś uroczystość uhonorowania Jerzego Owsiaka najsłoneczniejszym z odznaczeń. Prezes Zarządu Fundacji WOŚP dołączy do grona Kawalerów Orderu Uśmiechu, obok takich osobistości jak m. in.: Jan Paweł II, Dalajlama, Matka Teresa z Kalkuty czy Irena Sendlerowa.
2018-05-16 16:55:33

207 stanowisk do resuscytacji!

Kontynuacja zakupów rozpoczętych na 50. Konkursie Ofert Fundacji WOŚP za nami! Orkiestra zakupiła 207 stanowisk do resuscytacji, które trafią do szpitali w całej Polsce!
2018-05-16 14:50:32

Instruktorzy RUR przeszkolili kolejnych nauczycieli!

Kolejny tydzień szkoleń pierwszej pomocy dla nauczycieli w ramach Programu Edukacyjnego Ratujemy i Uczymy Ratować dobiega końca. Nasi instruktorzy tym razem dotarli na podkarpacie!
2018-05-16 13:40:12

Na pomoc niepełnosprawnym

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podjęła decyzję o zwiększeniu wydatków na realizowany program pomocy indywidualnej oraz o zmianie kryteriów przyznawania wsparcia.


Czekaj - trwa pobieranie treści

Zobacz też