Podczas 28. Finału zebraliśmy:
186 133 610 PLN
Fundacja
Medycyna

Światowy Dzień Chorego - zobacz filmy

2015-05-13 12:52:29
Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z okazji Światowego Dnia Chorego (13 maja) składa wszystkim dotkniętym chorobą życzenia szybkiego powrotu do zdrowia i poprawy samopoczucia. Mamy nadzieję, że sprzęt zakupiony i przekazany przez Fundację WOŚP do polskich szpitali znacząco przyczyni się do ich powrotu do zdrowia.

“Mamy świadomość jak ciężko jest chorować w Polsce i jak wiele może zmienić najwyższa jakość urządzeń medycznych, które służą pacjentom. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny, a często niezbędny, jest sprzęt podarowany przez Fundację WOŚP i wiemy, że nasza pomoc jest realna.” - mówi Jurek Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji WOŚP.

Z tej okazji Fundacja WOŚP chciałaby przypomnieć filmy dotyczące jej działalności medycznej. Wśród nich można znaleźć: filmy poświęcone pomocy wcześniakom, film o Programie Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą oraz Programie Przesiewowych Badań Słuchu, film o pomocy geriatrii, wspieraniu polskiej onkologii, hospicjów dziecięcych oraz o realizowanej przez Fundację WOŚP pomocy indywidualnej i zasadom, jak się o nią starać. Fundacja WOŚP dla wcześniaków Orkiestrowy sprzęt dla noworodków 

Przesiewowe badania słuchu 
(więcej o Programie

Program Leczenia i Zapobiegania Retinopatii Wcześniaków
(więcej o Programie)

Pomoc z pompą - cukrzyca w ciąży 
(więcej o Programie

Pomoc indywidualna - zobacz zasady ubiegania się

Wspieramy polską onkologię 

Wsparcie hospicjów dziecięcych 

WOŚP dla kardiochirugii dziecięcej 

Fundacja WOŚP dla polskiej geriatrii  
POKAŻ PODOBNE
2020-01-11 14:55:00

Na co zbieramy podczas 28. Finału WOŚP?

Już jutro 28. raz z rzędu odbędzie się Wielki Finał WOŚP. Gramy pod hasłem “Wiatr w żagle”. Na co zbieramy w tej edycji?

2020-01-12 23:55:00

Znamy wynik 28. Finału WOŚP

Spływają do nas informację ze sztabów, za nami licytacje, monitorujemy zbiórki internetowe. Znamy już wysokość zadeklarowanej kwoty wsparcia 28. Finału WOŚP

2020-01-12 19:30:01

Pierwszy sprzęt medyczny 28. Finału WOŚP przekazany!

Już dzisiaj w trakcie 28. Finału WOŚP mogliśmy przekazać pierwszy sprzęt medyczny. Zobacz, do których miast trafiły dary.

2020-03-07 09:33:11

Ogłaszamy wynik 28. Finału w Warszawie

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy informuje, że niedzielne ogłoszenie wyniku 28. Finału WOŚP odbędzie się w siedzibie Fundacji.

Zobacz też