Zebraliśmy
224 376 706 
2022-10-01 11:05:00

Dziś Międzynarodowy Dzień Osób Starszych!

Geriatria i opieka nad osobami starszymi są jednymi z najbardziej zaniedbanych gałęzi polskiej medycyny i opieki zdrowotnej. W Międzynarodowym Dniu Osób Starszych chcemy przybliżyć Wam działania Fundacji WOŚP na rzecz seniorów!
2022-09-22 14:46:00

Rondo im. WOŚP w Białej Podlaskiej!

Dzisiaj, w czwartek 22 września Jurek Owsiak, wraz z Prezydentem Białej Podlaskiej Michałem Litwiniukiem symbolicznie otworzył rondo imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Rondo funkcjonuje od 2020 roku, ale przez obostrzenia pandemiczne, symboliczne nadanie imienia zostało przesunięte na dzisiaj!
2022-09-22 12:00:00

Otwarcie ulicy im. WOŚP w Mińsku Mazowieckim!

Wczoraj, 21 września w Mińsku Mazowieckim została symbolicznie otwarta ulica im. WOŚP. Jesteśmy zaszczyceni!
2022-09-17 09:05:00

Wspólnie pokonajmy raka krwi!

Według statystyk Światowej Organizacji Dawców Szpiku, co 27 sekund ktoś na świecie zapada na raka krwi. Tylko razem jesteśmy w stanie coś zdziałać, dlatego zachęcamy do zostania dawcą szpiku!
2022-09-10 08:05:00

Pierwsza pomoc – to dziecinnie proste!

Dzisiaj, 10 września, obchodzimy Światowy Dzień Pierwszej Pomocy! Święto ustanowione w 2000 roku ma na celu promowanie akcji edukacyjnych i uświadamianie, jak ważna jest umiejętność udzielenia pierwszej pomocy – nie tylko w sytuacjach kryzysowych, ale także w życiu codziennym.
2022-09-06 12:00:00

Gonitwa, w której wszyscy wygrywają!

W tym roku po raz trzeci wzięliśmy udział w Gonitwie Charytatywnej organizowanej przez Westminister Polska na Torze Służewiec, ścigając się dla wyższych wartości!
2022-09-06 09:00:00

Domowa Orkiestra powraca z 5. sezonem!

Stęskniliście się za programem Jurka Owsiaka? Znamy datę emisji kolejnego sezonu Domowej Orkiestry! Tak jak Wy, nasza ekipa produkcyjna nie może doczekać się powrotu do studia, po więcej ciekawych historii. W oczekiwaniu na 5. sezon, przygotowaliśmy dla Was ciekawostki dotyczących Domowej Orkiestry!
2022-09-05 13:36:56

Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Dobroczynności!

Dzisiaj 5 września, a to znaczy, że obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dobroczynności! Ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ święto jest szczególnie ważne dla nas w Fundacji WOŚP, dlatego, że jego celem jest propagowanie poparcia społecznego dla działań charytatywnych.
2022-09-02 11:00:00

Wszystkie 211 toreb pediatrycznych już ratuje życia!

Z końcem sierpnia wszystkie 211 toreb pediatrycznych WOŚP dotarło do stacji pogotowia ratowniczego na terenie całej Polski. Kupiliśmy je w styczniu tego roku, tuż przed 30. Finałem WOŚP. Torby pediatryczne, w skład których wchodzi ponad 100 elementów, zostały specjalnie opracowane zgodnie z wytycznymi Fundacji WOŚP.
2022-09-01 12:25:00

Kiedy odbędzie się 31. Finał WOŚP?

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra już za 150 dni - 29 stycznia 2023 roku. Cel przyszłorocznej zbiórki ogłosimy w październiku, wtedy również ruszy rejestracja Sztabów WOŚP, w ramach których działać będą wolontariusze 31. Finału WOŚP.
2022-08-24 15:58:32

Dołącz do Pokojowego Patrolu i działaj z nami!

Już w połowie października zapraszamy Was na pierwsze w tym sezonie jesienne szkolenie w Ośrodku Szkoleniowym Szadowo Młyn. Spędź z nami weekend, zostań wolontariuszem/wolontariuszką Pokojowego Patrolu i razem z nami twórz Finały WOŚP i Najpiękniejszy Festiwal Świata!
2022-07-30 15:05:00

Otwarcie Ronda imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Trzciance

W Trzciance (woj. Wielkopolskie) zostało dziś otwarte Rondo im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W uroczystości nadania imienia udział brał zastępca burmistrza Trzcianki Witold Putyrski, przedstawiciele trzcianeckiego Sztabu WOŚP, oraz Jurek Owsiak.
2022-07-28 13:48:28

28. Pol'and'Rock Festival - Fundacja nieczynna

W dniach od 1 do 9 sierpnia 2022 roku pracownicy biura Fundacji przebywają na terenie 28. Pol'and'Rock Festival, na Lotnisku Czaplinek-Broczyno i w związku z tym siedziba Fundacji WOŚP w Warszawie będzie nieczynna.
2022-07-19 15:45:02

Fundacyjne serce w Łodzi odsłonięte!

W Łodzi na Placu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy została odsłonięta rzeźba w kształcie serca. W uroczystości odsłonięcia brała udział Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska, łódzkie sztaby WOŚP i Jurek Owsiak
2022-07-15 16:08:18

Dziękujemy za Finał, zapraszamy na Festiwal!

W podziękowaniu za Waszą pomoc, wsparcie i zaangażowanie w organizację Letniej Zadymy w Środku Zimy, Fundacja WOŚP zaprasza Was na 28. Pol’and’Rock Festival, by w naszym festiwalowym gronie dać wyraz sile braterstwa, przyjaźni i miłości!
2022-06-10 17:05:42

Najdroższe urządzenie w historii zaczyna pracę!

10 czerwca w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie urządzenia w pracowni Zakładu Medycyny Nuklearnej, gdzie już od poniedziałku badani będą pacjenci z całej Polski.


Czekaj - trwa pobieranie treści