Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Patrol

Szkolenie o szkoleniach

2014-10-07 09:39:23

Ostatni weekend był dla Pokojowego Patrolu bardzo pracowity. Nie tylko zabezpieczaliśmy Bieg Europejski w Olsztynie, lecz także braliśmy udział w niesamowitym warsztacie na temat prowadzenia szkoleń. Uczestniczyli w nim wolontariusze Pokojowego Patrolu na stałe współpracujący z grupami Media i Kręcioła TV, a także przy organizacji konferencji „Now! Go, Online!” i portalu Dobra Strona Internetu, którzy coraz częściej prowadzą spotkania i szkolenia dla organizacji pozarządowych na temat wykorzystania nowych technologii. Warsztaty poprowadziła trenerka, instruktorka AHA i liderka Pokojowego Patrolu Gosia Jankowska.

Był to niesamowity weekend pełen nowej wiedzy, nieznanych nam dotąd umiejętności i masy pozytywnej energii. Szkolenie oprócz inspirującej części merytorycznej zawierało bardzo obszerną część praktyczną. Dzięki temu, każda z uczestniczek mogła doskonalić swoje umiejętności i znaleźć własny obszar do rozwoju. Po raz kolejny okazało się, że razem możemy więcej i w ciągu krótkiego czasu potrafimy nauczyć się tylu nowych i niezmiernie przydatnych informacji. Bowiem „Now! Go, Onilne” to projekt, który ciągle rozwijamy i mamy co do niego wiele obiecujących planów. Zresztą już niedługo możecie się spodziewać więcej informacji na ten temat. 

Ogromnie dziękujemy Gosi Jankowskiej za przygotowanie tak inspirującego szkolenia,  Fundacji WOŚP za udostępnienie sali, zaś samym uczestnikom za chęć nauki, niesłabnący mimo zmęczenia zapał i dobre humory! Do zobaczenia na „Now! Go, Online!”. 


(Paulina Pietrzak) 


 
POKAŻ PODOBNE
2020-08-28 15:00:00

Przygotuj się do nowego roku z warsztatami ASP

Rozpocznij rok szkolny z nową wiedzą, dzięki warsztatom Akademii Sztuk Przepięknych. Obejrzyj retransmisję wybranych warsztatów m.in. z zakresu: zdrowia, ekologii, kultury, psychologii i rozwoju osobistego, praw człowieka czy edukacji globalnej, które odbyły się online w ramach 26. Pol'and'Rock Festival ONLINE - Najpiękniejszej Domówki Świata.

Zobacz też