2018-11-14 13:31:19

Do biegu, gotowi start! Ruszyły zapisy na 13. Bieg WOŚP

5 km? Nie mówimy, że będzie łatwo, mówimy, że będzie warto! Dasz jednak radę. Możesz znacznie więcej, niż się Tobie wydaje. Możesz biegać, pomagając jednocześnie. Jesteś supebohaterem, bez waty w nogach!
2018-11-13 15:52:14

"Hej ho, hej ho... do Sztabu by się szło" - Wolontariuszu zgłoś się!

Nie wiesz co robić? Rób dobro! A jeśli Twoim ulubionym zajęciem, tak jak naszym, jest pomaganie, zostań Wolontariuszem 27. Finału WOŚP! Jak? Nic prostszego. Odezwij się!
2018-11-13 13:28:12

Nie czekaj, nie zwlekaj, samo się nie zarejestruje!

W tym roku grasz z nami po raz pierwszy? Nie wiesz, jak się zarejestrować online jako wolontariusz? Nic się nie martw, pomożemy Ci. Wspólnymi krokami dojdziemy do celu!
2018-11-13 09:10:00

5 wskazówek, jak zostać wzorowym wolontariuszem

Wolontariuszem może zostać każdy! Nieważne czy masz 5 lat, czy 105, drzwi sztabu są dla Ciebie otwarte. Jaki jest wzorowy wolontariusz WOŚP? Oto 5 cech, po których rozpoznacie bohaterów mroźnej styczniowej niedzieli.
2018-11-09 20:55:44

Opole - VII Opolski Bieg - Trwają zapisy!

Trwają zapisy do VII Opolskiego Biegu "Policz się z cukrzycą". Nie może Was zabraknąć!
2018-11-09 15:46:19

Jesteśmy w Kosmosie!

Są w życiu takie chwile, kiedy serce rośnie do rozmiarów Wszechświata, wypełnione ogromem uczuć i pozytywnych emocji. Te momenty tworzycie Wy, budując je radością życia, otwartością, pomysłowością w perspektywie nieskończoności. Jesteście jak najjaśniejsze gwiazdy, które rozświetlą nawet najciemniejsze miejsce.
2018-11-09 11:09:54

WOŚP marką absolutnie topową! Kolejna prestiżowa nagroda dla Fundacji!

Fundacja WOŚP została uhonorowana statuetką „TOP MARKA 2018” za najsilniejszą markę w mediach wśród projektów charytatywnych!
2018-11-08 19:08:13

SLOUGH - Sztab w Slough w Polskim Radiu Londyn

Sztab w Slough gościem Polskiego Radia Londyn (PRL). Słyszymy się 11 listopada 2018 o godz. 12:00
2018-11-07 16:37:57

45 mln złotych na sprzęt dla oddziałów noworodkowych

Fundacja kupiła 2816 urządzeń medycznych, które trafią do niemal wszystkich oddziałów noworodkowych w Polsce. Wartość wszystkich zawartych kontraktów wyniosła 45.542.821,39 złotych
2018-11-06 11:42:06

Znamy wstępne rozliczenie 25. Finału

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy tradycyjnie przed kolejnym Finałem publikuje rozliczenie środków zebranych w poprzednich zbiórkach.
2018-11-06 11:29:29

WOŚP kolejny raz pobiła rekord!

6 raz zorganizowaliśmy rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą liczbę osób. Z ogromną radością możemy potwierdzić, że w tym roku było z nami...
2018-11-06 11:06:12

Jurek Owsiak o największych zakupach

Jesteśmy w trakcie największych w historii WOŚP zakupów sprzętu medycznego. O godzinie 12.00 zapraszamy na transmisję live z konferencji prasowej, którą poprowadzi Jurek Owsiak.
2018-11-05 11:43:15

Największe w historii WOŚP zakupy sprzętu medycznego

Dziś rano rozpoczął się w Warszawie 51. Konkurs Ofert Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na zakup sprzętu medycznego. Za środki z 26. Finału planujemy zakupić w sumie 2814 urządzeń medycznych dla oddziałów neonatologicznych.
2018-10-30 15:00:47

Jak założyć sztab WOŚP?

Wielkimi krokami zbliża się 27. Finał WOŚP! Chcesz razem z nami tworzyć największą letnią zadymę w środku zimy? Sprawdź jak działać z nami organizując w swojej okolicy jeden z 1700 sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i bądźmy razem już 13 stycznia 2019 roku.
2018-10-30 13:58:12

WOŚP nagrodzone złotem Effie Awards

29 października podczas Gali Effie Awards w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie Fundacja została wyróżniona przez eksperckie jury, które doceniło współpracę WOŚP z partnerami oraz 26. Finał WOŚP, który przyniósł rekordowy wynik finansowy zbiórki – ponad 126 milionów złotych.
2018-10-30 11:08:43

Szkolenie Pokojowego Patrolu - już wkrótce!

Już wkrótce 27. Finał WOŚP, ale Orkiestra gra przez cały rok. We wszystkich działaniach pomagają wolontariusze Pokojowego Patrolu. Już wkrótce organizujemy kolejne szkolenie, które jest pierwszym krokiem do działania jako PP.


Czekaj - trwa pobieranie treści

Zobacz też