Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Podczas 27. Finału zebraliśmy:
175 938 717 PLN
Finały

To już ostatnia szansa - zostań wolontariuszem

2017-12-08 15:36:03

 

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka tygodni serca wszystkich Polaków zabiją w jednym rytmie. Na skwerach miast staną sceny, w różnych placówkach odbędą się kiermasze, uczniowie lokalnych szkół wystąpią z przygotowanymi spektaklami, a na ulicach naszych miejscowości pojawi się ponad 100 tysięcy wolontariuszy kwestujących ze skarbonkami, a to jedynie czubek góry lodowej. Wszystkim będzie przyświecał wspólny cel - Dla Wyrównania Szans W Leczeniu Noworodków.

Jeżeli 14 stycznia chcecie również kwestować ze skarbonką, to jest to ostatni moment, aby się zgłosić. Pamiętajcie, że wolontariuszami może zostać osoba w każdym wieku. Nieważne czy ma ukończone 18 lat, czy może jest już na emeryturze. Dobra zabawa, która towarzyszy całej akcji jest jedyna w swoim rodzaju i włączyć się może każdy.

Otrzymujemy bardzo dużo pytań od Was w jaki sposób możecie się zgłaszać i czy są jeszcze miejsca, aby kwestować. Co do miejsc to sytuacja jest bardzo różna i zależy od miejscowości. Są sztaby gdzie zostało jeszcze kilka wolnych miejsc, ale są również takie gdzie ilość osób chętnych przekraczała ilość miejsc i nie wszystkim się udało zarejestrować. 

Jak się zgłosić?

  • Najpierw należy wejść na stronę z listą sztabów i wyszukać swoją miejscowość. Znajdziecie tam wszystkie możliwe namiary: nr telefonu, e-mail, strony internetowe lub na FB.

>Znajdź sztab<

  • Skontaktujcie się ze sztabem i dopytajcie o szczegóły. Oprócz ogólnie przyjętych przez nas zasad zgłaszania się na wolontariat, istnieje też wewnętrzne regulacje sztabu. Więcej informacji:

>Jak zostać wolontariuszem<

>Częste pytania<

 

  • Wypełnijcie dokumenty. 
  • Widzimy się 14 stycznia. Koniecznie zabierz: nastrój, dużo uśmiechu i ciepłe skarpetki!

 

Bardzo dziękujemy, że gracie razem z nami i chcecie nam pomagać w tym dniu. Bez Was ta jedna niedziela w roku byłaby zwykłym dniem. Dzięki Wam odbywa się największa zadyma w samym środku zimy. I żebyśmy grali do końca świata i o jeden dzień dłużej. 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2019-05-07 09:47:30

Rozpoczęliśmy 52. Konkurs Ofert

W Hotelu Warsaw Plaza w Warszawie rozpoczął się dziś, organizowany przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, już 52. Konkurs Ofert na Zakup Sprzętu Medycznego. To będą rekordowe zakupy w historii WOŚP!

2019-04-05 13:40:41

Pracuj w Orkiestrze

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce, poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko "Młodszy specjalista ds. digital marketingu i mediów społecznościowych"

2019-06-19 12:55:00

Drodzy Nauczyciele, dziękujemy!

Nauczyciele, którzy angażowali się w tym roku szkolnym w nasze działania zdecydowanie zasłużyli na wakacyjny odpoczynek. Zobacz, co wspólnymi siłami udało nam się osiągnąć!

2019-06-11 16:43:00

Finał konkursu Ratujemy i Uczymy Ratować

Już po raz ósmy spotykamy się w Warszawie, tym razem na Placu Europejskim, w ramach finału konkursu Ratujemy i Uczymy Ratować! Jak to dzisiaj wyglądało? Zobaczcie!

Zobacz też