Do 29. Finału WOŚP pozostało
37 dni
Finały

Trwają zbiórki do skarbon stacjonarnych!

2016-12-27 13:35:51

Od 15 grudnia w różnych sklepach, salonach i instytucjach w całej Polsce i zagranicą możecie spotkać "skarbony stacjonarne", czyli nasze finałowe puszki, do których możecie wrzucić datek na rzecz 25. Finału WOŚP. Ten rodzaj zbiórki prowadzą firmy, które posiadają swoje oddziały w różnych miastach. W tym roku, tak samo, jak w ubiegłych latach, nasze puszki możecie spotkać m.in. w sklepach sieci Manufaktura cukierków, w taksówkach Sawa Taxi w Warszawie oraz w wielu punktach usługowych, zakładach fryzjerskich, itp. Od 9 stycznia znajdziecie je także w sieci sklepów Lidl. 


Zamiast wolontariuszy, w tych sklepach zauważycie finałowe puszki (zazwyczaj ustawione w miejscu, w którym pracownicy mają największy kontakt z klientem, np. przy kasie) oraz kopię oświadczenia zawierającego zgodę na zbiórkę w ramach 25. Finału WOŚP. Oryginał oświadczenia znajduje się w centrali firmy - przy każdej puszce znajdziecie jego kopię. Pracownicy sklepów nie posiadają finałowych identyfikatorów. Finałowa puszka jest przypisana do miejsca, a nie do konkretnej osoby.

Uwaga! Placówki, które otrzymały od Fundacji WOŚP zgodę na kwestę w swoich placówkach, mogą ją prowadzić w dniach: 15 grudnia – 15 stycznia 2017.

Część miejsc, w których spotkacie finałowe puszki znajdziecie również m.in. w finałowej bazie wydarzeń - wydarzenia.wosp.org.pl

(amm)

 

POKAŻ PODOBNE
2020-10-10 10:00:00

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

10 października przypada Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Wsparcie Fundacji WOŚP dla polskiej psychiatrii dziecięcej nie ustaje. Nie tylko kupujemy sprzęt, ale także chcemy uczestniczyć w rozmowach i działaniach, które pomagają zmienić sytuację tej dziedziny medycyny w Polsce. Zobacz co WOŚP do tej pory zrobiła dla psychiatrii dziecięcej.

2020-10-07 09:00:00

Sprzęt od WOŚP za 16 mln PLN dla CZD

Kilkanaście godzin trwał 54. Konkurs Ofert, w ramach którego Fundacja WOŚP dokonała zakupu aparatu do badań PET-CT, pozwalającego na precyzyjne lokalizowanie ognisk chorób nowotworowych u dzieci. Sprzęt o wartości blisko 16 mln PLN działać będzie w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

2020-09-16 09:30:58

Ogłaszamy 55. Konkurs Ofert

Ponownie będziemy kupować sprzęt medyczny dla polskich szpitali. Tym razem będą to wyroby medyczne przeznaczone dla oddziałów neurologicznych i neurochirurgicznych.

2020-09-15 09:40:00

29. Finał WOŚP – czas start!

Mimo pandemii i wiążących się z nią zmian, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie rozbrzmi na całym świecie, by zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych. 29. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia, a już 5 października ruszy rejestracja sztabów.

Zobacz też