Deklarowana kwota: 115 362 894 PLN
Na koncie mamy już:
115 362 894 
Finały

Twoja miejscowość w finałowej transmisji

2019-10-30 16:17:14

 

Do 28. Finału WOŚP pozostały 2 miesiące i nasze przygotowania idą pełną parą. Szukamy miast i miasteczek, do których moglibyśmy wysłać nasze telewizyjne wozy, które przez cały dzień będą relacjonowały wydarzenia w wybranych miejscach. Obecność wozu telewizyjnego wiąże się z przygotowaniem wejść telewizyjnych, ścisłą współpracą z Fundacją oraz Telewizją TVN. Szukamy miejscowości, w których dzieje się coś ciekawego, kolorowego, wyjątkowego, miejsc z dobrą energią i fajnymi pomysłami.

 

Chcesz, żeby Twoja miejscowość pojawiła się w finałowej transmisji? 

 

Aby się zgłosić prześlij nam następujące informacje:

1. Propozycja wydarzeń, które moglibyśmy pokazać w 5-ciu wejściach telewizyjnych (wejście trwa ok. 1,5 -2 minuty). Każde wejście to osobna historia. Szukamy ciekawych tematów w kolorowej aranżacji (oryginalne wydarzenia, ciekawe osoby, nietypowe formy zbiórki czy aktywności finałowe- wszystko co może być ciekawe w oku kamery). Chcemy pokazać, że Finał WOŚP to niezwykła zabawa i moc atrakcji. Morsowanie, off road czy kwestujące labradory zawsze się sprawdzają i są wręcz powiązane z Finałem, chcemy jednak pokazać, że to nie wszystko co można zobaczyć tego dnia.

2. Koncert - czy będzie, kto zagra?

3. Bieg „Policz się z cukrzycą” - czy będzie, Gdzie się odbędzie

4. Światełko do nieba - Jaką będzie miało formę?

5. Czy w danej miejscowości jest sztab WOŚP i czy w sztabie są ciekawe historie (np. wielopokoleniowe rodziny zbierające pieniądze od wielu lat, dzieci uratowane sprzętem Orkiestry, które w tej chwili same są wolontariuszami, osiągają niezwykłe sukcesy, niezwykli darczyńcy, osoby od lat wspierające sztab i Orkiestrę z niezwykłą historią, Ludzie przyjeżdżający z zagranicy aby kwestować lub brać udział w Finale itp.)

6. Gdzie miałyby odbyć się główne atrakcje?

7. Dane kontaktowe (koniecznie nr telefonu komórkowego)

 

Na zgłoszenia czekamy do 18 listopada. Zgłoszenia zawierające wszystkie powyższe informacje ślijcie na adres mailowy: [email protected], w tytule wiadomości proszę wpisać: (nazwa miejscowości)- wozy TVN WOSP 2020. 

 

fot.Damian Mękal

 

27 listopada, w Warszawie odbędzie się pierwsze spotkanie produkcyjne, na które zaprosimy przedstawicieli wybranych sztabów i organizacji.  Drugie spotkanie produkcyjne odbędzie się 19 grudnia. Obydwa spotkania są obowiązkowe, wezmą w nich udział przedstawiciele Fundacji, TVN-u oraz wybranych miejscowości.

 

Do zobaczenia przed kamerami finałowej transmisji! 

(ajo) 

 

fot.Marta Szpakowska

 

 

POKAŻ PODOBNE
2019-12-03 14:00:00

Barbórkowa aukcja ruszyła!

Szczodre serca nabywców przedmiotów mogą włączyć się w pomaganie, a rzeczy przekazane na licytacje są naprawdę wyjątkowe. Pierwszą z nich jest przejazd z jednym z najbardziej cenionych kierowców rajdowych Kajetanem Kajetanowiczem!

2019-11-14 12:15:00

Policz się z cukrzycą - zapisz się na bieg

Dziś ruszyły zapisy na 14. bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą". Nigdy nie biegłeś? Zobacz, o co w tym chodzi i zgłoś się już dziś! Biegnij z nami w Warszawie albo w innym mieście!

2019-12-09 11:00:00

Kraków - Zagrajże w krakowskiej Orkiestrze!

Wszystkie ręce na pokład! - przygotowania w sztabie przy Gazecie Krakowskiej ruszyły pełną parą.

2019-11-30 12:47:23

Skarbonki pędzą do sztabów

Od wczesnych godzin porannych w magazynie partnera Fundacji - firmy UPS - trwa przygotowanie wielkiej wysyłki materiałów do około 1750 sztabów biorących udział w 28. Finale WOŚP.

Zobacz też