Finały

Twoja miejscowość w finałowej transmisji

2019-10-30 16:17:14

 

Do 28. Finału WOŚP pozostały 2 miesiące i nasze przygotowania idą pełną parą. Szukamy miast i miasteczek, do których moglibyśmy wysłać nasze telewizyjne wozy, które przez cały dzień będą relacjonowały wydarzenia w wybranych miejscach. Obecność wozu telewizyjnego wiąże się z przygotowaniem wejść telewizyjnych, ścisłą współpracą z Fundacją oraz Telewizją TVN. Szukamy miejscowości, w których dzieje się coś ciekawego, kolorowego, wyjątkowego, miejsc z dobrą energią i fajnymi pomysłami.

 

Chcesz, żeby Twoja miejscowość pojawiła się w finałowej transmisji? 

 

Aby się zgłosić prześlij nam następujące informacje:

1. Propozycja wydarzeń, które moglibyśmy pokazać w 5-ciu wejściach telewizyjnych (wejście trwa ok. 1,5 -2 minuty). Każde wejście to osobna historia. Szukamy ciekawych tematów w kolorowej aranżacji (oryginalne wydarzenia, ciekawe osoby, nietypowe formy zbiórki czy aktywności finałowe- wszystko co może być ciekawe w oku kamery). Chcemy pokazać, że Finał WOŚP to niezwykła zabawa i moc atrakcji. Morsowanie, off road czy kwestujące labradory zawsze się sprawdzają i są wręcz powiązane z Finałem, chcemy jednak pokazać, że to nie wszystko co można zobaczyć tego dnia.

2. Koncert - czy będzie, kto zagra?

3. Bieg „Policz się z cukrzycą” - czy będzie, Gdzie się odbędzie

4. Światełko do nieba - Jaką będzie miało formę?

5. Czy w danej miejscowości jest sztab WOŚP i czy w sztabie są ciekawe historie (np. wielopokoleniowe rodziny zbierające pieniądze od wielu lat, dzieci uratowane sprzętem Orkiestry, które w tej chwili same są wolontariuszami, osiągają niezwykłe sukcesy, niezwykli darczyńcy, osoby od lat wspierające sztab i Orkiestrę z niezwykłą historią, Ludzie przyjeżdżający z zagranicy aby kwestować lub brać udział w Finale itp.)

6. Gdzie miałyby odbyć się główne atrakcje?

7. Dane kontaktowe (koniecznie nr telefonu komórkowego)

 

Na zgłoszenia czekamy do 18 listopada. Zgłoszenia zawierające wszystkie powyższe informacje ślijcie na adres mailowy: [email protected], w tytule wiadomości proszę wpisać: (nazwa miejscowości)- wozy TVN WOSP 2020. 

 

fot.Damian Mękal

 

27 listopada, w Warszawie odbędzie się pierwsze spotkanie produkcyjne, na które zaprosimy przedstawicieli wybranych sztabów i organizacji.  Drugie spotkanie produkcyjne odbędzie się 19 grudnia. Obydwa spotkania są obowiązkowe, wezmą w nich udział przedstawiciele Fundacji, TVN-u oraz wybranych miejscowości.

 

Do zobaczenia przed kamerami finałowej transmisji! 

(ajo) 

 

fot.Marta Szpakowska

 

 

POKAŻ PODOBNE
2019-10-14 13:40:29

Nauczycielu jesteś niesamowity! Dziękujemy!

Z okazji obchodzonego dzisiaj Dnia Nauczyciela pragniemy złożyć życzenia wszystkim pracownikom oświaty i podziękować Wam za trud, który codziennie wkładacie w edukację kolejnych pokoleń.

2019-09-24 16:15:43

9 ciekawych pomysłów na atrakcje podczas Rekordu

Organizujesz rekord w pierwszej pomocy w swojej placówce? Zobacz jakie atrakcje przygotowują inne instytucje.

2019-10-10 14:47:13

Gość ASP laureatką literackiej Nagrody Nobla!

Olga Tokarczuk laureatka literackiej Nagrody Nobla była tegorocznym gościem Akademii Sztuk Przepięknych 25. Pol'and'Rock Festival. Obejrzyj retransmisję spotkania z pisarką. Posłuchaj rozmowy pisarki z festiwalową publicznością.

2019-10-07 13:08:56

Jak zostać wolontariuszem 28. Finału WOŚP?

Chcesz zostać wolontariuszem? Nim się zarejestrujesz, sprawdź, co powinieneś wiedzieć i jak się zgłosić.

Zobacz też