Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Podczas 27. Finału zebraliśmy:
175 938 717 PLN
Finały

Unisław - Lista przedmiotów na aukcję wciąż rośnie.

2017-01-12 11:18:27

Trwają ostatnie przygotowania do jubileuszowego Finału WOŚP. Cały czas napływają do nas przedmioty na aukcję. Hojność naszych mieszkańców nie przestaje nas zadziwiać.

Blisko 50 wolontariuszy będzie kwestować na terenie gminy Unisław. Otrzymali już puszki i identyfikatory oraz zostali przeszkoleni. Już w niedziele wybiegną na ulice naszej gminy i z wielką radością będą zbierać na dzieciaki i seniorów. Uśmiechajcie się do nich, doda im to otuchy i rozgrzeje.

Cały czas do sztabu w Gminnym Ośrodku Kultury w Unisławiu napływają przeróżne przedmioty na licytację. Mamy już m.in: ręcznie wykonanego misia z kawy, karnet na wszystkie mecze żużlowe KS Toruń, pióro marszałka województwa, bilety na tropikalną wyspę pod Berlinem, vouchery na zabiegi spa, kręgle, baseny, kosze z lokalnymi produktami, kartę vip do dyskoteki, vouchery na bilety miesięczne, karnety na stok narciarski w Unisławiu, tort WOŚP. 

W tym roku otrzymaliśmy różnego rodzaju rękodzieła artystyczne. Nasi mieszkańcy włożyli w nie kawał serducha. Na aukcjach i licytacjach można znaleźć: ręcznie wykonany miś od rodziców dzieci z NP „Kubuś Puchatek” w Unisławiu, ręcznie wykonaną poduszka, kwiat i wiele innych rękodzieł.Zaglądajcie na nią i licytujcie.

Aktualne listy z produktami do licytacji na WOŚP na facebooku Gminnego Ośrodka Kultury w Unisławiu. 

(Sztab w Unisławiu)

 

 

POKAŻ PODOBNE
Zobacz też