Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Fundacja

Vlog na piątek

2017-06-16 13:34:14

 

 

Mimo że Jurek jest dziś na Międzynarodowym Zlocie Sztabów w Brukseli, to przygotował dla Was kilka wieści na piątek, między innymi opowie o spotkaniu z pracownikami BGŻ BNP Paribas Bank i członkami Stowarzyszenia Absolwentów Programu Klasa i przypomni, że jutro o godz. 20:00 w Antyradiu możecie posłuchać powtórki audycji „Zaraz Będzie Ciemno”.

Listę organizacji, które spotkacie na wzgórzu ASP znajdziecie tutaj: http://woodstockfestival.pl/aktualnosci/znamy-liste-projektow-na-akademii-sztuk-przepieknych

Historię koncertu zespół The Prodigy na Przystanku Woodstock zobaczycie na Facebooku Jurka.

Cały czas mówimy również o Wielkim Meczu TVN kontra WOŚP - bilety, w cenie 15 zł., dostępne będą od 26 czerwca na stronie www.ebilet.pl

Na koniec Prezes Fundacji WOŚP opowie o mailu, który dostał od Zachariasza - jednego z organizatorów sztabu WOŚP w Japonii - posłuchajcie!

(aa)

 

POKAŻ PODOBNE
2020-09-21 12:42:08

Rondo im. WOŚP w Gorzowie Wielkopolskim oficjalnie otwarte

W piątek 18 września otwarto oficjalne rondo im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gorzowie Wielkopolskim. Stało się tak dzięki inicjatywie części radnych, którzy w kwietniu tego roku przegłosowali uchwałę w tej sprawie.

2020-09-11 16:00:00

Pilotażowe szkolenie PP

Pandemia Sars-Cov-2 bardzo poważnie wpłynęła na nasze plany szkoleniowe oraz inne aktywności związane z Pokojowym Patrolem. Kilkanaście dni po zakończeniu lutowego szkolenia dla wolontariuszy podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu kolejnych spotkań w naszym Centrum Wolontariatu. Kilka tygodni po Najpiękniejszej Domówce Świata podjęliśmy decyzję o wznowieniu szkoleń dla wolontariuszy chcących działać jako Pokojowy Patrol.

2020-08-28 15:00:00

Przygotuj się do nowego roku z warsztatami ASP

Rozpocznij rok szkolny z nową wiedzą, dzięki warsztatom Akademii Sztuk Przepięknych. Obejrzyj retransmisję wybranych warsztatów m.in. z zakresu: zdrowia, ekologii, kultury, psychologii i rozwoju osobistego, praw człowieka czy edukacji globalnej, które odbyły się online w ramach 26. Pol'and'Rock Festival ONLINE - Najpiękniejszej Domówki Świata.

2020-09-15 09:40:00

29. Finał WOŚP – czas start!

Mimo pandemii i wiążących się z nią zmian, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie rozbrzmi na całym świecie, by zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych. 29. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia, a już 5 października ruszy rejestracja sztabów.

Zobacz też