Finały

Warszawa — Ursynów, oj się będzie działo!

2018-01-12 16:28:47

W naszym Sztabie na warszawskim Ursynowie będzie gorąco już od rana.

  • O 10.30 serwujemy poranną zumbastykę.
  • Od 11:30-15.00 w planie: występ dzieci z Akademii Tańca Paso, warsztaty rozwoju osobistego prowadzone przez trenera ASDIMO Grzegorza Marciniaka, spotkanie z dawcą szpiku Małgorzatą Jabłońską, pokaz judo i lekcje udzielania pierwszej pomocy.
  • Po 15.00 znów zumba i warsztaty plastyczne dla dzieci. Wyci
  • O 15.30 spotkamy się z autorką książek dla dzieci i młodzieży Joanną Olech (będzie można również wylicytować dwa zestawy od pani Joanny.)
  • O 16.00 koncert zagrają Radośni i spotkamy się z burmistrzem dzielnicy Ursynów Robertem Kempą. -
  • O 16.30 startujemy z licytacją przedmiotów ofiarodawców i Złotego Serduszka WOŚP Po licytacji zapraszamy na przepyszny tort finałowy i koncert gwiazdy wieczoru Michała Sołtana. Recital muzyka zaaranżowany na Loop Station będzie fantastycznym zwieńczeniem pełnego wrażeń dnia. Po zakończeniu koncertu nastąpi przejazd uczniów pod Pałac Kultury i Nauki.

W trakcie obchodów finału w naszym Sztabie będzie można również: dołączyć do bazy potencjalnych dawców szpiku Fundacji DKMS, zasięgnąć porady stylistów-fryzjerów, właścicieli salonu Celary Drozd Hair Studio - lis, zjeść coś słodkiego od naszych partnerów, wziąć udział w warsztatach origami z Martą Wieczorkowską, kupić gadżety ze sklepiku WOŚP, w tym również płytę gwiazdy wieczoru Michała Sołtana. Czekamy na Was w NLO 61, ul. Przy Bażantarni 3, Warszawa, Ursynów. Sie ma!

POKAŻ PODOBNE
2017-11-16 09:39:11

Lipton wraz z WOŚP rozgrzewa serducha!

Marka Lipton po raz czwarty gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Jak co roku, na półkach sklepowych pojawiły się opakowania Lipton Yellow Label ozdobione radosnymi, kolorowymi grafikami, które powstały we współpracy z WOŚP.

2017-11-30 12:08:38

Zorganizuj własną zbiórkę na rzecz WOŚP

Portal społecznościowy Facebook od niedawna umożliwia nam organizowanie własnych zbiórek na rzecz wybranej fundacji. Możecie też, zorganizować taką zbiórkę na rzecz Fundacji WOŚP, namawiając do tego waszych znajomych. Zerknijcie jak to zrobić.

2017-11-16 10:18:34

Zagraj na Finale - Bank Zespołów już wystartował

Chcesz wystąpić na najbliższym Finale WOŚP? Zarejestruj się w naszym Banku Zespołów. Jest to prosty sposób, aby ułatwić komunikację pomiędzy zespołami a lokalnymi Sztabami odpowiedzialnymi za styczniowe zamieszanie, a artystami.

2017-11-23 16:08:01

Wyślij kartkę z orkiestrowym znaczkiem

Tak jak rok temu, przygotowaliśmy dla Was grafiki które mogą posłużyć Wam za znaczek na listy lub kartki świąteczne.

Zobacz też