Finały

Warszawa — Ursynów, oj się będzie działo!

2018-01-12 16:28:47

W naszym Sztabie na warszawskim Ursynowie będzie gorąco już od rana.

  • O 10.30 serwujemy poranną zumbastykę.
  • Od 11:30-15.00 w planie: występ dzieci z Akademii Tańca Paso, warsztaty rozwoju osobistego prowadzone przez trenera ASDIMO Grzegorza Marciniaka, spotkanie z dawcą szpiku Małgorzatą Jabłońską, pokaz judo i lekcje udzielania pierwszej pomocy.
  • Po 15.00 znów zumba i warsztaty plastyczne dla dzieci. Wyci
  • O 15.30 spotkamy się z autorką książek dla dzieci i młodzieży Joanną Olech (będzie można również wylicytować dwa zestawy od pani Joanny.)
  • O 16.00 koncert zagrają Radośni i spotkamy się z burmistrzem dzielnicy Ursynów Robertem Kempą. -
  • O 16.30 startujemy z licytacją przedmiotów ofiarodawców i Złotego Serduszka WOŚP Po licytacji zapraszamy na przepyszny tort finałowy i koncert gwiazdy wieczoru Michała Sołtana. Recital muzyka zaaranżowany na Loop Station będzie fantastycznym zwieńczeniem pełnego wrażeń dnia. Po zakończeniu koncertu nastąpi przejazd uczniów pod Pałac Kultury i Nauki.

W trakcie obchodów finału w naszym Sztabie będzie można również: dołączyć do bazy potencjalnych dawców szpiku Fundacji DKMS, zasięgnąć porady stylistów-fryzjerów, właścicieli salonu Celary Drozd Hair Studio - lis, zjeść coś słodkiego od naszych partnerów, wziąć udział w warsztatach origami z Martą Wieczorkowską, kupić gadżety ze sklepiku WOŚP, w tym również płytę gwiazdy wieczoru Michała Sołtana. Czekamy na Was w NLO 61, ul. Przy Bażantarni 3, Warszawa, Ursynów. Sie ma!

POKAŻ PODOBNE
2018-09-03 11:09:56

Wielki Mecz coraz bliżej - pokaż jak kibicujesz!

Pokaż jak kibicujesz drużynie WOŚP podczas Wielkiego Meczu! Dodaj nakładkę na zdjęcie profilowe i wrzuć zdjęcie z #WielkMecz. Najciekawsze z nich pokażemy na naszej stronie internetowej.

2018-08-14 13:01:04

Gdzie można kupić bilety na Wielki Mecz?

Wielki Mecz, w którym zmierzą się drużyny WOŚP oraz TVN już za niecały miesiąc. Gdzie można kupić bilety? Sprawdźcie sami!

2018-09-19 10:11:56

Spotkanie w Holandii

Zainspirowani zlotem Sztabów Zagranicznych w Brukseli - w Holandii odbył się zlot holenderskich sztabów. Celem spotkania była integracja i zacieśnienie współpracy, podczas dyskusji wymienialiśmy się swoimi pomysłami, doświadczeniami oraz sprawdzonymi dobrymi praktykami.

2018-08-22 14:47:57

Poznaj zawodników drużyny WOŚP!

Już 9 września na Stadionie Miejskim Legii Warszawa, podczas rewanżowego spotkania po raz kolejny zmierzą się drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i telewizji TVN. Poznaj zawodników, którzy wystąpią w tym roku w barwach Orkiestry!

Zobacz też