2018-10-13 16:23:13

Dziękujemy, że jesteście

13 października to nasze święto - Dzień Patrolowca. Wszystkim patrolowcom życzymy satysfakcji z tego, że z nami działają i ciągłego rozwoju w naszym gronie.
2018-10-12 12:42:08

Maurycy - mały bohater z Ursynowa!

Maurycy - bohaterski 12 latek, który udzielił pierwszej pomocy starszemu mężczyźnie w Lesie Kabackim odnaleziony!Chłopiec to uczeń jednej ze szkół biorących udział w Programie Edukacyjnym "Ratujemy i Uczymy Ratować"!
2018-10-12 11:16:54

Nowa karetka w Elblągu

Od początku działalności WOŚP do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu trafił już sprzęt medyczny o łącznej wartości 2,5 mln zł. Dzisiaj trafiła tam nowoczesna karetka neonatologiczna wyposażona w specjalistyczny inkubator transportowy.
2018-10-09 19:50:08

WOŚP laureatem Nagrody Parlamentu Europejskiego

Przedstawiciele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz Pani Alicja Szatkowska odebrali dziś w Brukseli Europejską Nagrodę Obywatelską Parlamentu Europejskiego.
2018-10-09 09:01:10

Ogłaszamy 51. Konkurs Ofert

Kolejny raz będziemy kupować sprzęt medyczny dla polskich szpitali. Tym razem będą to wyroby medyczne przeznaczone dla oddziałów neonatologicznych I i II stopnia referencyjności oraz oddziałów intensywnej terapii noworodków i dzieci.
2018-10-05 11:10:30

Wspierasz bicie rekordu? Pokaż, że jesteś z nami!

Pokażcie, że wspieracie próbę pobicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo–oddechowej przez jak największą ilość osób! Przygotowaliśmy dla Was kilka różnych możliwości wpierania rekordu. Zobaczcie szczegóły!
2018-10-01 15:36:17

Jurek z Nagrodą Księżnej Jadwigi Śląskiej

Prezes Zarządu i współtwórca Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak został uhonorowany Nagrodą Księżnej Jadwigi Śląskiej „za znaczący wkład w pojednanie i pogłębianie współpracy polsko-niemieckiej lub wybitną działalność charytatywną”.
2018-09-25 11:17:58

5 powodów dlaczego warto wziąć udział w rekordzie!

Zobacz 5 powodów dla których warto wziąć udział w rekordzie w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób! Dołącz do nas 16 października i zorganizuj rekord w swojej miejscowości!
2018-09-21 14:34:54

Europejska Nagroda Obywatelska dla WOŚP!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Alicja Szatkowska i Forum Żydów Polskich laureatami Europejskiej Nagrody Obywatelskiej 2018. Nagroda została ustanowiona przez Parlament Europejski dla uhonorowania działalności na rzecz ułatwiania współpracy w Unii Europejskiej oraz promowania lepszego wzajemnego zrozumienia.
2018-09-19 10:11:56

Spotkanie w Holandii

Zainspirowani zlotem Sztabów Zagranicznych w Brukseli - w Holandii odbył się zlot holenderskich sztabów. Celem spotkania była integracja i zacieśnienie współpracy, podczas dyskusji wymienialiśmy się swoimi pomysłami, doświadczeniami oraz sprawdzonymi dobrymi praktykami.
2018-09-07 10:54:17

Gdzie oglądać Wielki Mecz?

Nie możesz być z nami na trybunach stadionu przy ulicy Łazienkowskiej? Nie szkodzi! Możesz kibicować nam także oglądając transmisję Wielkiego Meczu w telewizji i Internecie. Sprawdź gdzie nas oglądać!
2018-09-04 14:24:47

Pobij z nami rekord!

Dołącz do nas podczas próby bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą ilość osób! Spotkamy się ponownie 16 października, w „Europejskim Dniu Przywracania Czynności Serca”. Rozpoczniemy w całej Polsce punktualnie o godzinie 12:00.
2018-09-03 11:09:56

Wielki Mecz coraz bliżej - pokaż jak kibicujesz!

Pokaż jak kibicujesz drużynie WOŚP podczas Wielkiego Meczu! Dodaj nakładkę na zdjęcie profilowe i wrzuć zdjęcie z #WielkMecz. Najciekawsze z nich pokażemy na naszej stronie internetowej.
2018-08-29 14:36:42

Dołącz do Pokojowego Patrolu! Ruszają szkolenia!

Rozpoczynamy kolejny sezon szkoleń w Centrum Wolontariatu Fundacji WOŚP. Jest to doskonała okazja do tego aby dołączyć do Pokojowego Patrolu i w ten sposób działać razem z Orkiestrą.
2018-08-22 14:47:57

Poznaj zawodników drużyny WOŚP!

Już 9 września na Stadionie Miejskim Legii Warszawa, podczas rewanżowego spotkania po raz kolejny zmierzą się drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i telewizji TVN. Poznaj zawodników, którzy wystąpią w tym roku w barwach Orkiestry!
2018-08-14 13:01:04

Gdzie można kupić bilety na Wielki Mecz?

Wielki Mecz, w którym zmierzą się drużyny WOŚP oraz TVN już za niecały miesiąc. Gdzie można kupić bilety? Sprawdźcie sami!


Czekaj - trwa pobieranie treści

Zobacz też