Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Festiwal

Warsztaty z Michałem Wawrzyniakiem

2016-06-13 18:12:35


#1000marzeń to idea, która u tysięcy osób spowodowała, że zaczęli realizować ich dużo więcej. Uwolnili tkwiący w nich potencjał, przestali uważać, że to, czego pragną jest odległą wizją. Okazało się, że cel jest dużo bliżej niż im się wydaje!

Uważamy, że życie, w którym rezygnujesz ze swoich marzeń nie ma sensu. Jesteśmy GŁODNI ŻYCIA! Dlatego właśnie chcemy propagować ideę #1000marzeń i edukować ludzi, jak z niej korzystać.

Kolejnym krokiem będzie umożliwienie każdemu, pomagania sobie w realizacji ich marzeń - #CrowdDreaming. Tylko pomyśl... ludzie pomogą Ci spełnić wielkie marzenie, które w pojedynkę zajęłoby Ci kilka lat! Ale wszystko po kolei...
 

 

Na Przystanku Woodstock chcemy spotkać się z jak największą ilością otwartych osób. Pokażemy Wam, czym dokładnie jest #1000marzeń, jak je realizować, jakie są na to metody. Każdy, każdy ale to każdy ma jakieś marzenia. Czasami po prostu o niech nie myślimy. Jednak, kiedy wydobędziesz je na światło dzienne i poddasz odpowiedniej obróbce, może stać się rzeczywistością szybciej niż sądzisz!

Zaplanowaliśmy dla Was spotkania z samym inicjatorem i twórcą tej techniki – Michałem Wawrzyniakiem. Większość osób zna go, jako niesamowicie inspirującego mówcę i wizjonera. To artysta i autor dwóch bestsellerów „Guru Kultu..ry” oraz #HejtoHolik. Od 9 lat prowadzi swój biznes szkoleniowy, wykonując przy tym mnóstwo charytatywnej pracy, pozwalającej rozwijać się każdemu, kto tego chce.

Skala marzeń, jakie realizuje Michał jest potężna. Kilka wybranych przykładów to wymarzony biznes funkcjonujący wg jego wizji, futurystyczne auto – Tesla Model S, napisanie własnych książek, poznanie swoich idoli, czy tygodniowa wizyta na wyspie multimiliardera Sir Richarda Bransona! Najważniejszą informacją dla Ciebie jest to, że Michał nie tylko realizuje swoje marzenia, ale dokładnie wie JAK to robi i potrafi to przekazać w prosty sposób!

Kolejny punkt programu, to projekcje fragmentów szkoleń Michała na temat marzeń. Poznasz z nich konkretne metody, sposób myślenia i podejścia do marzeń. Uczestnicy tych eventów korzystając z nich osiągnęli wiele marzeń, takich jak poznanie ulubionych kapel rockowych, zarabianie określonej ilości pieniędzy, realizacja swojej pasji, praca marzeń i wiele więcej. Dlatego właśnie seanse szkoleń MentalWay dadzą Ci masę inspiracji, którą przekujesz w działanie.

Trzecim punktem programu każdego dnia będą warsztaty z MentalWay Crew. Na co dzień pracujemy z Michałem i stosujemy jego wiedzę, aby realizować swoje marzenia. Dlatego mamy doświadczenie, które możemy przekazać Wam, podpowiadając, pokazując przykłady i odpowiadając na nurtujące pytania.
 

PLANOWANY PROGRAM PROJEKTU #1000marzeń na Przystanku Woodstock:

Środa:
18:00 - 20:00 - Powitanie. Projekcja szkolenia Art Of Dreaming. Rozstawienie i wspólne otwarcie tablicy do zapisywania 1000 marzeń.

Czwartek:
10:00 - 11:00 - Rozpoczęcie dnia - przedstawienie idei i projektu 1000 marzeń przez MentalWay Crew
11:00 - 13:00 - Warsztaty z MentalWay Crew w tematyce Realizacji Marzeń
13:00 - 16:00 - Projekcja materiałów VOD w tematyce Realizacji Marzeń oraz panel dyskusyjny - burza mózgów
16:00 - 17:00 - Spotkanie z Michałem Wawrzyniakiem

Piątek:
10:00 - 11:00 - Rozpoczęcie dnia - przedstawienie idei i projektu 1000 marzeń przez MentalWay Crew
11:00 - 13:00 - Projekcja materiałów VOD w tematyce Realizacji Marzeń oraz panel dyskusyjny - burza mózgów
13:00 - 15:00 - Techniki Realizacji Marzeń z Michałem Wawrzyniakiem
15:00 - 17:00 - Warsztaty z MentalWay Crew w tematyce Realizacji Marzeń


Sobota:
10:00 - 11:00 - Rozpoczęcie dnia - przedstawienie idei i projektu 1000 marzeń przez MentalWay Crew, projekcja krótkich filmów o marzeniach
11:00 - 14:00 - Warsztaty z Michałem Wawrzyniakiem i MentalWay Crew - burza mózgów, wspólne zdjęcie z Tablicą 1000 marzeń.
14:30 - 15:00 - Zakończenie i podsumowanie
 
POKAŻ PODOBNE
2020-08-28 15:00:00

Przygotuj się do nowego roku z warsztatami ASP

Rozpocznij rok szkolny z nową wiedzą, dzięki warsztatom Akademii Sztuk Przepięknych. Obejrzyj retransmisję wybranych warsztatów m.in. z zakresu: zdrowia, ekologii, kultury, psychologii i rozwoju osobistego, praw człowieka czy edukacji globalnej, które odbyły się online w ramach 26. Pol'and'Rock Festival ONLINE - Najpiękniejszej Domówki Świata.

Zobacz też