Fundacja

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

2017-04-15 00:40:19

Kochani i drodzy Przyjaciele,

Podobno spaść ma śnieg i chłodne wiatry mają się przetoczyć przez nasz kraj. Deszcz ma przyciąć i wiatr smagnąć. A może jeszcze ktoś z niedobrym słowem wystąpi i fochem pociągnie. Na to wszystko najlepszym lekarstwem, oprócz Waszych bliskich i kochanych osób, mogą być także nasze energetyczne i kolorowe strony internetowe, nad którymi może znaleźlibyście czas się pochylić?

Gorąco zapraszamy do naszej "Woodstockowej dziesiątki", w której co tydzień zmieniają się utwory, zapraszamy do śmigusów dyngusów z naszym Noblem, bo nic fajniejszego niż zrobić sobie fotę i przysłać do nas! Oczywiście fota może być dyngusowo zalana od góry do dołu!

Wejdźcie na ogromny magazyn przepięknych, kolorowych prac, które wykonały dzieci ze szkół podstawowych i nadesłały na organizowany przez nas 6. Ogólnopolski Konkurs "Ratujemy i Uczymy Ratować". Koniecznie zajrzyjcie do naszego cyklu Muzyki Podwyższonego Ryzyka, gdzie wspominam szaloną letnią zadymę w środku zimy i rzućcie okiem, ale gdy będziecie w nastroju trochę poważniejszym, na wpis na mojej stronie na Facebooku skierowany do „Nie ludzkiego Pana”.

Jednak przede wszystkim odpoczywajcie, cieszcie się swoją bliskością i nie zapominajcie o ważnych dla Was ludziach, przyjaciołach i kochajcie WOŚP tak, jak to napisał jeden z naszych przyjaciół: „Serdeczności pełne słońca, miłości, dobroci ponad wszelka dobroć dla całej WOŚP od zawsze wiernego, zawsze w miłości najskrytszej, kochających Was w potędze miłości nieustannej, będąc z Wami w słońcu i radości, w uśmiechu i smutku i w miłości, która jest uśmiechem słońca", bo: (jak pisze nasz przyjaciel) „w potędze miłości WOŚP jest latem z radiem, słońcem na plaży gorącej, a lato z radiem z WOŚP to miłości wakacyjna na plaży miłości”, czyli moi drodzy - niech słońce w Waszych sercach mieszka! I niech tak zostanie, bo my, o czym pisałem na początku, wiatru, wichury i deszczu się nie boimy.

Jurek Owsiak & Fundacja WOŚP

 

POKAŻ PODOBNE
2017-08-10 15:37:07

Prawie 1000 osób nauczyło się ratować na Woodstocku

Uczestnicy Przystanku Woodstock co roku mają okazję w trakcie festiwalu nauczyć się podstawowych czynności ratujących życie. W tym roku dla młodych uczestników Woodstocku mieliśmy dodatkową niespodziankę - marka Volkswagen przygotowała dodatkowo strefę Małych Ratowników.

2017-08-30 15:04:09

Kolejny trening za nami! / Vlog Jurka Owsiaka

Jurek bloguje z treningu przed Wielkim Meczem WOŚP vs. TVN, który odbędzie się 3 września na Stadionie Legii - zobaczcie koniecznie!

2017-09-07 14:40:06

Pobij z nami rekord w pierwszej pomocy

16 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej okazji co roku w połowie października organizujemy rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą ilość osób, do udziału w którym zapraszamy Was!

2017-09-01 09:39:36

Gdzie oglądać Wielki Mecz WOŚP vs. TVN?

Jeśli nie będzie Was w niedzielę na trybunach Stadionu Miejskiego Legii Warszawa, to pamiętajcie, że Wielki Mecz WOŚP vs. TVN będziecie mogli obejrzeć również w internecie!

Zobacz też