Do 29. Finału WOŚP pozostało
102 dni
Finały

Weź udział w sportowych aukcjach na rzecz WOŚP

2015-12-18 17:41:38
Na orkiestrowych aukcjach na stronie aukcje.wosp.org.pl zebraliśmy już ponad 120 tysięcy złotych! Pamiętajcie, że każdy z Was może dołączyć do orkiestrowych aukcji, biorąc udział w licytacjach lub wystawiając własną "rzecz od serca". 

Wśród najciekawszych aukcji na rzecz Fundacji WOŚP związanych ze sportem możecie już znaleźć:
 
- Trening z mistrzynią świata UFC z Joanną Jędrzejczyk

Wejdź na ring z mistrzynią świata sportów walki, federacji UFC. Joanna Jędrzejczyk zapewni Ci trening pełen mocnych przeżyć. Podzieli się z Tobą swoją wiedzą i umiejętnościami. To świetna okazja dla miłośników MMA by poczuć na własnej skórze jak trenuje mistrzyni! Dołącz do licytacji i spróbuj swoich sił w sparingu.
 


- Wyjątkowy trening z piłkarzami Warty Poznań

Poczuj się, jak zawodowy piłkarz i weź udział w treningu z piłkarzami Warty Poznań. Poznaj taktykę i sztuczki techniczne profesjonalistów. Wszystko to pod czujnym okiem Pani Prezes klubu, Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej. Czy nie byłoby cudownie strzelić gola, rozgrywając akcje z zawodowcami? Dołącz do licytacji i stań się częścią drużyny Warty Poznań!
 

Samochody to Twoja pasja? Zawsze chciałeś sprawdzić swoje możliwości w drifcie? Dołącz do licytacji i zapewnij sobie godzinę zabawy, której nie doświadczysz nigdzie indziej. Wsiądź do sportowego auta Kuby Przygońskiego i naucz się mistrzowskich manewrów. Wejdź do licytacji!
 


- Wspólny trening z Anną Dereszowską

Niepowtarzalna okazja! Spotkaj się ze znaną aktorką Anną Dereszowską i poznaj jej sportowy temperament. Razem pobiegacie, zagracie w tenisa lub wybierzecie się na jazdę konną. Nie czekaj, dołącz do licytacji!
 


Kij New York Rangers z podpisem Wojtka Wolskiego

Na naszej aukcji możesz zdobyć kij hokejowy New York Rangers Wojtka Wolskiego z autografem z okresu 2010-2012, kiedy grał w New York Rangers z numerem 86. Kij wyprodukowała firma Easton, ma wysokość ok. 165 cm.
 


Kombinezon żużlowy od Tomasza Golloba

Tomasz Gollob to prawdziwa legenda polskiego sportu żużlowego. W 2010 roku został Indywidualnym Mistrzem Świata - jako drugi w historii reprezentant tej dyscypliny sportu - w naszym kraju. Aktualnie Tomasz Gollob ściga się w barwach MRGARDEN GKM-u Grudziądz w PGE Ekstralidze. Tomasz Gollob dostarczał i nadal dostarcza wielu polskim kibicom niesamowitych emocji. Jego pojedynki ligowe oraz rywalizacja w cyklu Grand Prix i Drużynowym Pucharze Świata, przez ponad dwadzieścia lat, umilały nam każdy weekend. Przedmiotem aukcji jest oryginalny kombinezon żużlowy Tomasza Golloba, reprezentanta Polski na żużlu, zawodnika klubu PGE Ekstraligi MRGARDEN GKM Grudziądz. Wcielenie się w „skórę” zawodnika? Czemu nie! Dosłownie i w przenośni, ponieważ przez lata żużlowcy używali kombinezonów skórzanych i taka terminologia do nich przylgnęła!
 

 
- Udział w Young Driver Experience organizowanym przez Porsche

To jedyna taka możliwość dla Twojego dziecka, aby przeżyć niepowtarzalne chwile za kółkiem prawdziwych samochodów Porsche 911 oraz Porsche Panamera. Young Driver Experience jest pierwszym w Polsce wydarzeniem dla dzieci orgaznizowanym przez Porsche Polska. Kto z nas, jako dziecko, nie marzył o tym, by choć raz zasiąść za kierownicą najbardziej kultowego samochodu? Porsche, to marka, o której śni każdy nastolatek. By wyjść naprzeciw marzeniom naszych najmłodszych fanów przedstawiamy Young Driver Experience, który pozwala dziecku zasiąść za kierownicą ikony motoryzacji - jednego z najbardziej znanych na świecie supersamochodów: Porsche 911 i Porsche Panamera. To szansa nauczenia się podstaw jazdy w bezpiecznym i kontrolowanym środowisku - z dala od stresu i zgiełku ruchliwych dróg. Jazdy odbywać się będą pod kierunkiem naszych doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów jazdy i pod rygorystycznym zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
 


- Trening z Ewą Chodakowską

Nieważne czy jesteś wyczynowcem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z treningami. Spotkaj się z najpopularniejszą trenerką fitness w Polsce - Ewą Chodakowską i weź udział w personalnym treningu dostosowanym do Twoich potrzeb.
 

 
(amm)
POKAŻ PODOBNE
Zobacz też