Do 30. Finału WOŚP pozostało:
103 dni
Fundacja

Wielki Charytatywny Test Wiedzy o IT

2021-10-08 12:53:35

 

7-8 października odbyła się doroczna konferencja Advatech Forum, w wersji hybrydowej. Podczas tegorocznej edycji dodatkową atrakcją dla uczestników był „Wielki Charytatywny Test Wiedzy o IT” - to gwarancja dobrej zabawy, połączonej z nutą zdrowej rywalizacji w szczytnym celu. 


Całość wygranej kwoty w ramach "Wielkiego Charytatywnego Testu Wiedzy o IT" została przekazana podczas wczorajszej Gali na ręce Prezesa Zarządu Fundacji WOŚP Jerzego Owsiaka. Darowizna w wysokości 18 000 PLN zasili całoroczne działania Fundacji — zakup sprzętu na oddziały medyczne szpitali w całej Polsce, a także prowadzenie ośmiu ogólnopolskich programów medycznych i jednego edukacyjnego. 

 


Jako jeden z liderów wśród dostawców infrastruktury, oprogramowania, rozwiązań wirtualizacyjnych i bezpieczeństwa w Polsce, Advertech co roku — od 17 lat — organizuje dla swoich Klientów konferencję ADVATECH FORUM. 

Uczestnikami quizu „Wielki Charytatywny Test Wiedzy o IT” podczas tegorocznej edycji, byli czołowi przedstawiciele firm z sektora IT na świecie, które tworzyły dwuosobowe zespoły na scenie.  Przez 1,5 godziny uczestnicy testu udzielali odpowiedzi za pomocą swoich smartfonów, odpowiadając na 60 pytań (6 rund po 10 pytań). Zwycięzcy przeznaczyli swoją wygraną na cel charytatywny, za co dziękujemy.

 

POKAŻ PODOBNE
2021-08-26 16:26:34

Akcja społeczna Wolna Szkoła!

Już jutro 1 września i nowy rok szkolny.  Szkoła to miejsce nie tylko realizacji podstawy programowej, ale również nauki współpracy, tolerancji, otwartości i szacunku do drugiego człowieka. Niestety planowane przez rząd ustawy chcą odebrać uczniom te możliwości. Dlatego włączamy się w akcję, która broni niezależności i autonomiczności szkół, a tym samym dzieci i rodziców. Nie zgadzamy się na odbieranie wolności wyboru, krytycznego myślenia, szerzenie nietolerancji, oportunizmu i konformizmu.

2021-09-13 09:25:31

Dlaczego pierwsza pomoc jest tak ważna?

Fundacja WOŚP w ramach programu przekazała bezpłatnie ponad 68 097 fantomów do nauki resuscytacji, podręczniki, filmy i inne niezbędne materiały dydaktyczne do szkół. To właśnie fantomy pozwalają na m.in. przećwiczenie odpowiedniej pozycji przy resuscytacji.

2021-09-01 13:40:00

Spotkania Akademii Sztuk Przepięknych | Podróże i odkrywanie świata

Pol'and'Rock Festival to wyjątkowa przygoda - przede wszystkim ludzie i ich opowieści - właśnie Akademia Sztuk Przepięknych stała się platformą opowiadania ludzkich historii osób z szalonymi doświadczeniami i kolorowymi wspomnieniami.

2021-09-02 10:40:49

Czy Twoje dziecko uczy się pierwszej pomocy?

Nowy rok szkolny wystartował. Sprawdź czy szkoła Twojego dziecka bierze udział w programie edukacyjnym Fundacji WOŚP "Ratujemy i Uczymy Ratować". Zadbaj o bezpieczeństwo swojego malucha, umożliwiając mu naukę pierwszej pomocy w szkole. Zgłoś szkołę do programu.

Zobacz też