Do udziału w 30. Finale WOŚP zgłosiło się już
861 miejsc
Fundacja

Wielki Charytatywny Test Wiedzy o IT

2021-10-08 12:53:35

 

7-8 października odbyła się doroczna konferencja Advatech Forum, w wersji hybrydowej. Podczas tegorocznej edycji dodatkową atrakcją dla uczestników był „Wielki Charytatywny Test Wiedzy o IT” - to gwarancja dobrej zabawy, połączonej z nutą zdrowej rywalizacji w szczytnym celu. 


Całość wygranej kwoty w ramach "Wielkiego Charytatywnego Testu Wiedzy o IT" została przekazana podczas wczorajszej Gali na ręce Prezesa Zarządu Fundacji WOŚP Jerzego Owsiaka. Darowizna w wysokości 18 000 PLN zasili całoroczne działania Fundacji — zakup sprzętu na oddziały medyczne szpitali w całej Polsce, a także prowadzenie ośmiu ogólnopolskich programów medycznych i jednego edukacyjnego. 

 


Jako jeden z liderów wśród dostawców infrastruktury, oprogramowania, rozwiązań wirtualizacyjnych i bezpieczeństwa w Polsce, Advertech co roku — od 17 lat — organizuje dla swoich Klientów konferencję ADVATECH FORUM. 

Uczestnikami quizu „Wielki Charytatywny Test Wiedzy o IT” podczas tegorocznej edycji, byli czołowi przedstawiciele firm z sektora IT na świecie, które tworzyły dwuosobowe zespoły na scenie.  Przez 1,5 godziny uczestnicy testu udzielali odpowiedzi za pomocą swoich smartfonów, odpowiadając na 60 pytań (6 rund po 10 pytań). Zwycięzcy przeznaczyli swoją wygraną na cel charytatywny, za co dziękujemy.

 

POKAŻ PODOBNE
2021-09-09 15:46:51

Przypomnij sobie zasady pierwszej pomocy

Pierwsza pomoc to ważny aspekt naszej edukacji. Nigdy nie wiemy kiedy przydadzą nam się te najważniejsze zasady, dlatego warto odświeżać pamięć, nosić przy sobie rękawiczki i być gotowym, aby pomóc drugiemu człowiekowi.

2021-09-24 11:59:10

Promocje na jesienne zakupy w SiemaShop!

Zarówno na długie jesienne wieczory spędzone w rodzinnym gronie, jak i na długie jesienne spacery i zbieranie kasztanów polecają się produkty z SiemaShop. Wybraliśmy dla Was najprzytulniejsze i najbardziej użyteczne gadżety z logo Orkiestry.

2021-09-28 08:47:51

Szesnaście lat z Maratonem Warszawskim

Wczoraj na ulicach Warszawy odbył się 43. Maraton Warszawski oraz 15. Półmaraton Warszawski. Nasi wolontariusze - Pokojowy Patrol - wspierali zabezpieczenie tego wydarzenia.

2021-09-28 21:04:24

Powstaje film o księdzu Janie Kaczkowskim

Ksiądz Jan Kaczkowski był jedną z tych postaci, które najdobitniej dowiodły, że realizowana w ramach Pol'and'Rock Festival Akademia Sztuk Przepięknych to przestrzeń ważnych dyskusji, ponad wszelkimi podziałami.

Zobacz też