Do 29. Finału WOŚP pozostało
102 dni
Fundacja
Finały

Wiemy już, do kogo trafią Złote Karty Play

2017-01-15 20:35:06

Już byśmy dziękowali, ale damy Wam szansę - tak zachęcał darczyńców do licytacji Jurek Owsiak.

Licytacja przekazanych przez firmę Play, pokrytych 24 karatowym złotem kart nanoSIM wzbudziła jak co roku ogromne emocje. Cała Polska miała śledziła aukcję, która przebiegała bardzo dynamicznie. Ludzi zgromadzeni w studio zagrzewali darczyńców do rywalizacji okrzykami i brawami.

Pamiętajcie, że to jest tradycja. Że licytujemy, że się dzielimy swoimi pieniędzmi. To się nazywa gest, to się nazywa rzut na taśmę! - powiedział Jurek podczas Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców.

Karta z numerem 1 została wylicytowana przez firmę EUCO LEGNICA za kwotę 50 000 złotych.

Licytacja Złotych Kart Play foto: Lucyna Lewandowska‎

Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. 

Listę wszystkich właścicieli Złotych Kart i Złotych Serduszek znajdziecie na stronie licytacji.

(eo)

POKAŻ PODOBNE
2020-09-29 12:57:13

Debata Senatu RP i WOŚP już 21 października

21 października br. o godz. 11.00 w Senacie RP odbędzie się debata „Ratujmy psychiatrię dziecięcą i młodzieżową”, organizowana pod auspicjami Marszałka Senatu RP prof. Tomasza Grodzkiego oraz Prezesa Zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka.

2020-09-30 16:45:07

Dwa nowe wyjątkowe miejsca w Kołobrzegu nawiązujące do działalności Fundacji

Jurek Owsiak oraz prezydent Anna Mieczkowska 30 września symbolicznie otworzyli rondo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kołobrzegu.

2020-09-16 09:30:58

Ogłaszamy 55. Konkurs Ofert

Ponownie będziemy kupować sprzęt medyczny dla polskich szpitali. Tym razem będą to wyroby medyczne przeznaczone dla oddziałów neurologicznych i neurochirurgicznych.

2020-09-11 16:00:00

Pilotażowe szkolenie PP

Pandemia Sars-Cov-2 bardzo poważnie wpłynęła na nasze plany szkoleniowe oraz inne aktywności związane z Pokojowym Patrolem. Kilkanaście dni po zakończeniu lutowego szkolenia dla wolontariuszy podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu kolejnych spotkań w naszym Centrum Wolontariatu. Kilka tygodni po Najpiękniejszej Domówce Świata podjęliśmy decyzję o wznowieniu szkoleń dla wolontariuszy chcących działać jako Pokojowy Patrol.

Zobacz też